Factoring - AOW

Factoring - AOW


AOW Faktoring S.A. to powstała w 1993 roku firma, która oferuje usługę faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm branży zarządzania wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Oferta firmy AOW jest elastyczna i przejrzysta. Daje ona błyskawiczny dostęp do środków finansowych czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring z regresem, bez regresu, eksportowy i zamówieniowy. Z usług spółki korzystają podmioty gospodarcze z terenu całej Polski. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w stosunku do ofert innych firm obecnych na rynku:
- minimalny obrotów nie jest wymagany;
- można finansować faktury tylko jednego klienta;
- ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów jest wykonywana bez dodatkowych opłat;
- klient sam wybiera faktury, które chce finansować;
- przelew zaraz po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
- finansowanie także faktur po terminie płatności;
- umowa jest modyfikowana indywidualnie dla każdego nabywcy;
- klarowny sposób naliczania prowizji od faktur przekazanych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów.Podobne strony
 • Płynność finansowa - bibbyfinancialservices.pl

  Niezależnie od działalności jaką Państwo prowadzicie, płynność finansowa jest podobnie ważna jak profit. Bez regularnego przepływu należności ciężko jest realizować biznes plany, nabywać nowe kontrakty lub pertraktować lepsze warunki z dostawcami. Faktoring lub factoring jest coraz popularniejszym podejściem na zapewnienie firmie środków finansowych. Dzięki niemu gotówka z wystawionych kontrahentowi faktur z odroczonym terminem płatności, trafiają do przedsiębiorcy niebawem po dokonaniu sprzedaży. Faktoring eksportowy gwarantuje podwyższenie bezpieczeństwa prowadzenia działalności eksportowej, skrócenie czasu czekania przedsiębiorcy na wpływ środków z tytułu sprzedanych towarów lub świadczonych usług. Faktoring dopasowuje się do zapotrzebowania przedsiębiorstwa. Szybkie dofinansowanie umożliwi inwestycję w rozkwit. Dzięki dodatkowym środkom pozwalającym na uregulowanie zobowiązań wobec dostawców, nie muszą oni troskać się o to, czy należność przyjdzie na czas. Współpracujemy z przedsiębiorcami z branży MSP, którzy nieraz nie mają zbyt dużo czasu na to, aby wypełniać skomplikowane wnioski i formularze, w związku z tym przebieg podpisania umowy opracowaliśmy tak, by był jak najmniej mozolny.

 • Faktoring

  Faktoring umożliwia firmie proponowanie długich terminów płatności. To usługa finansowa, która jest konkurencją dla kredytu obrotowego, ale jest bardziej od kredytu łatwa do uzyskania. Firma stosująca odłożone terminy płatności dla swoich kontrahentów może wykorzystać factoring - który skutecznie zastąpi kredyty obrotowe.
  Serwis został stworzony dla przedsiębiorstw stosujących lub planujących wykorzystywać kredyt kupiecki w relacjach handlowych ze swoimi klientami. Poza finansowaniem firmy faktoringowe dodają zestaw uzupełniających usług. Dlatego faktoring jest usługą nadzwyczaj złożoną, która integruje finansowanie z zarządzaniem należnościami, a na jej koszty składa się wiele elementów. Serwis omawia szczegółowo różne aspekty faktoringu.

 • Faktoring z regresem, odwrotny

  Pragma - zakup wierzytelności, faktoring odwrotny, faktoring z regresem. Bogate doświadczenei na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Pragma Inkaso, która wyróżnia się na naszym rynku atrakcyjną ofertą w zakresie wierzytelności i windykacji. Firma rozbudowała oferte o usługi: faktoring z regresem, faktoring odwrotny, klasyczny i eksportowy. Kliknij i skorzystaj z oferty na zakup wierzytelności.

 • Blog o finansowaniu mikro firm

  Serwis o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane zalety i wady usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Informacje jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Sprawdź jeśli masz problemy z płatnościami faktur.

 • Faktoring Częstochowa

  Usługi finansowe - zamów przez internet. Kredyty gotówkowe przez internet. Szybki kredyt gotówkowy. Santander Bank Polska S.A. Wypłata gotówki nawet w 1 dzień. Kwota kredytu nawet do 300 000 zł. Minimum formalności. RRSO dla przykładu reprezentatywnego 11,18%. prowizja: 6,04%. Pożyczka gotówkowa - "Pożyczka na selfie". Alior Bank. Bezpieczna identyfikacja tożsamości aparatem w telefonie. Zdalne zawarcie umowy. Dla nowych i obecnych klientów. RRSO 16,74%. Pożyczka gotówkowa - promocja na Święta. Kasa Stefczyka. Pożyczka gotówkowa z odroczona ratą. Elastyczna kwota pożyczki już od 1000 zł aż do 200 000 zł. Możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty. Dopasowana, przygotowana w kilka chwil dla Ciebie przez naszego eksperta. Możliwość skorzystania z odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60 dni. RRSO: 17,18%Kredyt na cele ekologiczne i nie tylko. Bank BPS. Weź kredyt na cele ekologiczne z szansą na dofinansowanie 5000 zł. To kredyt częściowo przeznaczony na inwestycję proekologiczną. Zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (np. kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła czy przydomowych wiatraków). Przydomowe oczyszczalnie, stacje uzdatniania i systemy odzysku wody