Finanse

Finanse - ostatnio dodane strony

 • Biuro rachunkowe Łódź - LodzBiuraRachunkowe.pl

  Biuro rachunkowe Łódź - LodzBiuraRachunkowe.pl

  Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne prężnie działa w Łodzi, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Księgowość, rachunkowość, a także doradztwo podatkowe – tym właśnie zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Biuro Rachunkowo-Konsultacyjne gwarantuje indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Nie czekaj i przekonaj się sam już dziś, co biuro ma do zaproponowania!

  Data dodania: 01 12 2022 szczegóły wpisu
 • Finanse - okbr.pl

  Finanse - okbr.pl

  OKBR to w pełni profesjonalny portal internetowy, który zapewnia użytkownikom dostęp do najświeższych i sprawdzonych wiadomości ze świata biznesu oraz finansów. Znaleźć tu można rzetelne informacje na temat księgowości, podatków, a także wielu innych dziedzin. Wszelkie porady i artykuły pisane są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w swoim fachu. OKBR to więc sprawdzone kompendium wiedzy!

  Data dodania: 01 10 2022 szczegóły wpisu
 • Bankowość i Finanse - iwaccu.pl

  Bankowość i Finanse - iwaccu.pl

  Na portalu iwaccu.com można znaleźć najważniejsze wiadomości oraz aktualności dotyczące finansów osobistych i firmowych. Opisywany portal to także świetna propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bankowości. Warto zwrócić uwagę również na informacje, które dotyczą pracy. Zainteresowani mogą poczytać na przykład o pracy zdalnej. Szeroki zakres informacji sprawia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

  Data dodania: 01 10 2022 szczegóły wpisu
 • Polish Connection

  Polish Connection

  Przedsiębiorstwo Polish Connection to zespół specjalistów konsultingowo-księgowych, którzy oferują kompetentną obsługę pod kątem doradztwa podatkowego i nie tylko. Oferta przeznaczona jest dla podmiotów i klientów indywidualnych działających na rynku norweskim. Usługi te dotyczą wielu różnych aspektów związanych z prawem pracy i prawem podatkowym, a także innymi przepisami obowiązującymi w Norwegii. Zespół konsultantów zapewnia specjalistyczne wsparcie na etapie rozliczenia podatkowego, realizacji kontraktów, zakładania oddziału zagranicznego czy korzystania z pomocy socjalnej.

  Data dodania: 30 09 2022 szczegóły wpisu
 • Fakturownia - transferlink.pl

  Fakturownia - transferlink.pl

  Transferlink usprawni Twoją pracę. Jeżeli rozliczanie płatności jest dla Ciebie zbyt czasochłonne, pomoże Ci Transferlink. Dzięki połączeniu konta bankowego z programem do fakturowania platforma umożliwia błyskawiczne aktualizowanie statusu zamówienia oparciu o wspólne dane z odpowiednim dokumentem. Nie ryzykujesz przy tym utratą danych — program odpowiednio je zabezpiecza. Transferlink usprawni Twoją pracę.

  Data dodania: 21 09 2022 szczegóły wpisu
 • Biuro rachunkowe Warszawa Wawer

  Biuro rachunkowe Warszawa Wawer

  Poszukujesz zaufanego biura rachunkowego? Sprawdź Fiska! To w pełni profesjonalne biuro rachunkowe z warszawskiego Wawra, które zapewnia kompleksową obsługę, jakość oraz pełne zaangażowanie. Firmę charakteryzuje wieloletnie doświadczenie, korzystanie z nieszablonowych rozwiązań oraz precyzyjnie realizowane zlecenia. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia wysoką jakość usług. Nie czekaj i sprawdź już dziś ofertę Fiska!

  Data dodania: 16 09 2022 szczegóły wpisu
 • Internetowy Fundusz Leasingowy

  Internetowy Fundusz Leasingowy

  Internetowy Fundusz Leasingowy to firma leasingowa, która nieprzerwanie od wielu lat obsługuje klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych w obszarze finansowania inwestycji. IFL S.A. udziela leasingu w formie leasingu operacyjnego, zwrotnego i konsumenckiego. Jej klientami zwykle są nowo otwarte przedsiębiorstwa, zadłużone firmy lub podmioty wpisane do BIK i KRD. Internetowy Fundusz Leasingowy jako jedna z niewielu firm leasingowych w Polsce, oferuje szybki leasing bez baz. Oznacza to, że na decyzję o udzieleniu leasingu nie ma wpływu wpis w bazie BIK czy KRD. To sprawia, że z leasingu mogą skorzystać wszyscy, nawet ci, którzy mają niekorzystną historię finansową.

  Data dodania: 18 08 2022 szczegóły wpisu
 • Księgowość Piaseczno ekfk.pl

  Księgowość Piaseczno ekfk.pl

  KANCELARIA FINANSOWO-KSIĘGOWA EDYTY ULANOWICZ w Janówku działa na rynku od 2009 roku i zaprasza do współpracy przedsiębiorców oraz właścicieli małych i dużych firm. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego i podatkowego, proponując prowadzenie kompleksowej księgowości oraz badania sprawozdań finansowych w ramach oferowanych audytów. Nasze kompetencje weryfikują liczne certyfikaty, w tym certyfikat MZ oraz ubezpieczenie OC. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu.

  Data dodania: 07 01 2022 szczegóły wpisu
 • reorganizacja.com

  reorganizacja.com

  Jesteśmy zespołem certyfikowanych specjalistów i doradców. Księgowość dla firm i osób fizycznych prowadzimy w naszym biurze rachunkowym w Warszawie. Współpracujemy z biegłymi rewidentami i kancelariami prawnymi, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość usług. Pracujemy dla Klientów o różnej wielkości i specyfice działalności - z polskim i zagranicznym kapitałem. Prawdopodobnie jako jedyni na rynku przykładamy tak dużą wagę do tego, aby wszystkie procesy, realizowane dla Klienta, były w pełni opisane i udokumentowane. Według naszej wiedzy, robimy to jako jedyni w branży.

  Data dodania: 08 10 2021 szczegóły wpisu
 • Crowdfunding udziałowy dla startupów - olcapital.pl

  Crowdfunding udziałowy dla startupów - olcapital.pl

  Masz pomysł na biznes lecz potrzebujesz wsparcia finansowego, aby go zrealizować? U nas możesz liczyć na profesjonalne i nowoczesne rozwiązania. Dzięki crowdfundingowi udziałowemu uzyskasz środki na dofinansowanie swojego projektu. Co więcej, u nas dowiesz się więcej o opłacalnych inwestycjach kapitału. Tu uzyskasz wskazówki, jak inwestować na giełdzie oraz jak uzyskać pomoc finansową w rozwijaniu biznesu.

  Data dodania: 06 10 2021 szczegóły wpisu