Transfery pieniężne

 • Przelewy z UK do Polski

  Przelewy z UK do Polski

  Jeżeli szukasz sposobu, aby jak najkorzystniej wysłać pieniądze z UK do Polski to warto zajrzeć na naszą stronę internetową. Sprawdzisz aktualny kurs walut oraz uzyskasz informacje na temat opłat transferowych. W zakładce blog, znajdziesz potrzebne informacje związane z przelewami zagranicznymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty transferów pieniędzy pomiędzy UK i Polską. Udostępniamy szybki sposób przesyłanie waluty z Anglii do PL. Bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Zaufało nam już tysiące klientów, dołącz do nich. W taki sposób wysyłają pieniądze nasi rodacy. Skorzystaj z naszej oferty przelewów z UK do Polski oraz z PL do UK. Dzięki nam możesz uzyskać, nie tylko wysoki kurs wymiany, ale również szybki czas realizacji przelewu. Przekaz zlecisz tak jak tradycyjnie w swoim banku za pomocą bankowości online. Gwarantujemy czas realizacji przelewu maksymalnie jeden dzień roboczy.

  Data dodania: 27 09 2019 szczegóły wpisu
 • Platforma do przelewów międzynarodowych - UroFX.com

  Platforma do przelewów międzynarodowych - UroFX.com

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.urofx.com. To właśnie na niej znajdziecie wszelkie informacje na temat międzynarodowych przelewów. Dowiecie się na przykład, jak wykonać tani transfer pieniędzy do polski czy zrealizować przelew z PL do UK. UroFX działa od 2014 roku i od tego też czasu oferuje przelewy międzynarodowe bez wysokich prowizji, szybko i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Data dodania: 11 07 2017 szczegóły wpisu
 • Expresselixir.pl

  Expresselixir.pl

  Express Elixir to system płatności natychmiastowych opracowany i wdrożony przez KIR. Usługa pozwala na bezpieczny i szybki transfer środków pieniężnych pomiędzy rachunkami bankowymi, które prowadzone są w różnych w bankach, w czasie liczonym w sekundach. Z systemu Express Elixir korzystać można 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na temat usługi znajduje się na http://www.expresselixir.pl.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • Paybynet.pl

  Paybynet.pl

  Paybynet to system bezpośrednich płatności internetowych typu pay-by-link. Pozwala na przesyłanie środków pieniężnych bezpośrednio z konta bankowego klienta na rachunek sklepu internetowego, a także na konta bankowe jednostek administracji publicznej. Usługa Paybynet działa w oparciu o schemat automatycznego wypełniania przelewu. Regulowanie opłat za pośrednictwem Paybynet jest bezpieczne, szybkie i wygodne. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.paybynet.pl/.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • Płatności online

  Płatności online

  Jak dużo razy, w ostatniej chwili na szybko szukałeś prezentu dla przyjaciela na portalu aukcyjnym, mając nadzieję, że płatności w systemie przelewu internetowego jak najprędzej dojdą do sprzedawcy a paczka dojdzie do Twojego domu o czasie? A czy zdarzyła Ci się kiedykolwiek sytuacja, gdzie ważna paczka nie zdążyła dotrzeć na czas i prezent urodzinowy musiał być wręczony po czasie? Jeżeli tak, rozumiesz, jaki to dyskomfort. Na szczęście, współcześnie nie musisz już czekać, czasem nawet paru dni (np. weekend), aż Twój przelew trafi z banku do aukcyjnego sprzedawcy. Możesz poznać zalety poręcznego trybu błyskawicznych platnosci, jakie oferuje Ci nasza spółka. Dostarczamy innowacyjną formę płatności on-line, gdzie sprzedawca w czasie rzeczywistym otrzymuje naszą wpłatę i jest gotowy błyskawicznie wysłać nam zamówioną przesyłkę albo wykonać zakupioną usługę. Nowoczesna firma realizowania platnosci online jest przyjazna ekonomicznie – wykonujemy naszą ofertę już od jednoprocentowej prowizji, obsługując 29 banków, karty MasterCard i inne. Zachęcamy do poznania naszego portalu WWW gdzie zamieszczono szczegółowe informacje w kwestii naszusług!

  Data dodania: 19 07 2013 szczegóły wpisu
 • Przelewy do PL z UK

  Przelewy do PL z UK

  Dobrze i tanio, nie zawsze idzie w parze. Jednak dobrze i tanio, tak możesz wysłać swoje funty do Polski z Anglii gwarantuje to firma Minutka.co.uk. Przelewanie pieniędzy nie wymaga od zarejestrowanego użytkownika żadnej filozofii, jest to bardzo proste. Wysoki kurs funta w systemie Minutki pozwala na przekaz w kilka chwil. Współpracujemy z największymi bankami w Polsce. Nie musisz się martwić gdy nagle potrzebujesz wysłać swoje pieniądze, bardzo szybkie transfery to doskonały na to sposób. Na konto bankowe lub na pocztę, sprawdź jak to działa i zarejestruj się bez potrzeby dostarczania dokumentów. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie - minutka.co.uk.

  Data dodania: 22 02 2013 szczegóły wpisu
 • Przelewy do Polski

  Przelewy do Polski

  Ekspresowe przesyłanie waluty z Anglii do Kraju nad Wisłą w witrynie funcik.co.uk to sprawdzony sposób dla wybrednych. Ci szukający okazji mogą znaleźć na stronie promocje na darmowe przekazy. Bez wychodzenia z domu i z niskimi opłatami. Tak wysyłają pieniądze do Polski nasi rodacy. Z funcikiem przelew na każde konto bankowe i do każdej placówki Poczty Polskiej. Nie czekaj dłużej, odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 22 02 2013 szczegóły wpisu
 • Rachunek powierniczy typu escrow

  Rachunek powierniczy typu escrow

  Rynek usług finansowych w Polsce rozwija się w bardzo dużym tempie. W ostatnich kilku latach zauważamy coraz więcej firm oferujących swoje usługi w tej dziedzinie. Jednak pomimo tego ilość wcale nie przekłada się na jakość. Pojawia się pytanie jak zabezpieczyć transakcję, aby na niej nie stracić? Warto wskazać tutaj rachunek typu escrow, który pomimo popularności na rynkach zagranicznych jakoś w naszym kraju wciąż próbuje się przebić. Najlepszą platformą, która oferuje rachunek escrow jest Platforma Trejdoo, z której usług korzysta już kilkuset przedsiębiorców i osób fizycznych.

  Data dodania: 07 01 2013 szczegóły wpisu
 • Przekazy pieniężne

  Przekazy pieniężne

  Spore grono osób zamieszkujących Zjednoczone Królestwo to emigranci, którzy transferują pieniądze do swych rodzinnych krajów. Nasi współobywatele podobnie wysyłają funty z UK do Polski. Firma Sami Swoi to lider w przekazach pieniężnych, która ustabilizowała już od kilku lat swoją pozycję w tym sektorze finansowym. W naszej ofercie znajdują się transfery standardowe - do 2 dni roboczych, ekspresowe - 1 dzień roboczy i wiele innych produktów jak przekaz do bankomatu lub przekaz na okaziciela. Sami Swoi wie jak ważne jest bezpieczeństwo w transferach, dlatego obsługujemy naszych klientów pewnie z nowoczesną technologią. Wykonaj swój przelew już dziś z przekazy pieniężne!

  Data dodania: 26 11 2012 szczegóły wpisu
 • Przelewy z UK do Polski

  Przelewy z UK do Polski

  Jeżeli nie wiesz gdzie najkorzystniej wysłać walutę z UK do PL to skorzystaj ze specjalnie skonstruowanej strony przelewydopolski.pl. Porównasz w naszym systemie opis możliwości głównych instytucji przekazujących złotówki do Polski, jak również odnajdziesz tu dotychczasowe zestawienia walutowe. Wyselekcjonuj dzięki nam optymalną metodę przelewu na konto bankowe w witrynie internetowej przelewydopolski.pl. Zapraszamy do sprawdzenia ofert portali transferujących pieniądze do Polski.

  Data dodania: 06 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Transfery pieniężne - nowa strona:

Adres: