Przelewy do Polski

Przelewy do Polski

Ocena: 2.9/10 (40 głosów)Ekspresowe przesyłanie waluty z Anglii do Kraju nad Wisłą w witrynie funcik.co.uk to sprawdzony sposób dla wybrednych. Ci szukający okazji mogą znaleźć na stronie promocje na darmowe przekazy. Bez wychodzenia z domu i z niskimi opłatami. Tak wysyłają pieniądze do Polski nasi rodacy. Z funcikiem przelew na każde konto bankowe i do każdej placówki Poczty Polskiej. Nie czekaj dłużej, odwiedź naszą stronę.Podobne strony
 • Dom Finansowy UK transfery pieniężne dla biznesu

  Jeśli prowadzisz własną działalność biznesową,dokonujesz regularnych płatności pomiędzy Polską i Wielką Brytanią, nie chcesz tracić na przewalutowaniu, a bezpieczeństwo, komfort oraz wysoki kurs wymiany jest dla Ciebie priorytetem - skorzystaj z usług Sami Swoi Premium. Lata doświadczenia w dostarczaniu usług finansowych dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych pozwoliły nam lepiej zrozumieć potrzeby Klientów oraz zaprojektować rozwiązania wspierające ich biznes. Atrakcyjny kurs, niskie opłaty, możliwość płatności online, a przede wszystkim indywidualna obsługa Klienta na najwyższym poziomie sprawiają, że Sami Swoi Premium jest najlepiej dostosowaną usługą dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii.

 • Przelewy z UK do Polski

  Jeżeli nie wiesz gdzie najkorzystniej wysłać walutę z UK do PL to skorzystaj ze specjalnie skonstruowanej strony przelewydopolski.pl. Porównasz w naszym systemie opis możliwości głównych instytucji przekazujących złotówki do Polski, jak również odnajdziesz tu dotychczasowe zestawienia walutowe. Wyselekcjonuj dzięki nam optymalną metodę przelewu na konto bankowe w witrynie internetowej przelewydopolski.pl. Zapraszamy do sprawdzenia ofert portali transferujących pieniądze do Polski.

 • Przekazy pieniężne

  Spore grono osób zamieszkujących Zjednoczone Królestwo to emigranci, którzy transferują pieniądze do swych rodzinnych krajów. Nasi współobywatele podobnie wysyłają funty z UK do Polski. Firma Sami Swoi to lider w przekazach pieniężnych, która ustabilizowała już od kilku lat swoją pozycję w tym sektorze finansowym. W naszej ofercie znajdują się transfery standardowe - do 2 dni roboczych, ekspresowe - 1 dzień roboczy i wiele innych produktów jak przekaz do bankomatu lub przekaz na okaziciela. Sami Swoi wie jak ważne jest bezpieczeństwo w transferach, dlatego obsługujemy naszych klientów pewnie z nowoczesną technologią. Wykonaj swój przelew już dziś z przekazy pieniężne!

 • Rachunek powierniczy typu escrow

  Rynek usług finansowych w Polsce rozwija się w bardzo dużym tempie. W ostatnich kilku latach zauważamy coraz więcej firm oferujących swoje usługi w tej dziedzinie. Jednak pomimo tego ilość wcale nie przekłada się na jakość. Pojawia się pytanie jak zabezpieczyć transakcję, aby na niej nie stracić? Warto wskazać tutaj rachunek typu escrow, który pomimo popularności na rynkach zagranicznych jakoś w naszym kraju wciąż próbuje się przebić. Najlepszą platformą, która oferuje rachunek escrow jest Platforma Trejdoo, z której usług korzysta już kilkuset przedsiębiorców i osób fizycznych.

 • Przelewy do PL z UK

  Dobrze i tanio, nie zawsze idzie w parze. Jednak dobrze i tanio, tak możesz wysłać swoje funty do Polski z Anglii gwarantuje to firma Minutka.co.uk. Przelewanie pieniędzy nie wymaga od zarejestrowanego użytkownika żadnej filozofii, jest to bardzo proste. Wysoki kurs funta w systemie Minutki pozwala na przekaz w kilka chwil. Współpracujemy z największymi bankami w Polsce. Nie musisz się martwić gdy nagle potrzebujesz wysłać swoje pieniądze, bardzo szybkie transfery to doskonały na to sposób. Na konto bankowe lub na pocztę, sprawdź jak to działa i zarejestruj się bez potrzeby dostarczania dokumentów. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie - minutka.co.uk.

 • Płatności online

  Jak dużo razy, w ostatniej chwili na szybko szukałeś prezentu dla przyjaciela na portalu aukcyjnym, mając nadzieję, że płatności w systemie przelewu internetowego jak najprędzej dojdą do sprzedawcy a paczka dojdzie do Twojego domu o czasie? A czy zdarzyła Ci się kiedykolwiek sytuacja, gdzie ważna paczka nie zdążyła dotrzeć na czas i prezent urodzinowy musiał być wręczony po czasie? Jeżeli tak, rozumiesz, jaki to dyskomfort. Na szczęście, współcześnie nie musisz już czekać, czasem nawet paru dni (np. weekend), aż Twój przelew trafi z banku do aukcyjnego sprzedawcy. Możesz poznać zalety poręcznego trybu błyskawicznych platnosci, jakie oferuje Ci nasza spółka. Dostarczamy innowacyjną formę płatności on-line, gdzie sprzedawca w czasie rzeczywistym otrzymuje naszą wpłatę i jest gotowy błyskawicznie wysłać nam zamówioną przesyłkę albo wykonać zakupioną usługę. Nowoczesna firma realizowania platnosci online jest przyjazna ekonomicznie – wykonujemy naszą ofertę już od jednoprocentowej prowizji, obsługując 29 banków, karty MasterCard i inne. Zachęcamy do poznania naszego portalu WWW gdzie zamieszczono szczegółowe informacje w kwestii naszusług!

 • Paybynet.pl

  Paybynet to system bezpośrednich płatności internetowych typu pay-by-link. Pozwala na przesyłanie środków pieniężnych bezpośrednio z konta bankowego klienta na rachunek sklepu internetowego, a także na konta bankowe jednostek administracji publicznej. Usługa Paybynet działa w oparciu o schemat automatycznego wypełniania przelewu. Regulowanie opłat za pośrednictwem Paybynet jest bezpieczne, szybkie i wygodne. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.paybynet.pl/.

 • Expresselixir.pl

  Express Elixir to system płatności natychmiastowych opracowany i wdrożony przez KIR. Usługa pozwala na bezpieczny i szybki transfer środków pieniężnych pomiędzy rachunkami bankowymi, które prowadzone są w różnych w bankach, w czasie liczonym w sekundach. Z systemu Express Elixir korzystać można 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na temat usługi znajduje się na http://www.expresselixir.pl.

 • Platforma do przelewów międzynarodowych - UroFX.com

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.urofx.com. To właśnie na niej znajdziecie wszelkie informacje na temat międzynarodowych przelewów. Dowiecie się na przykład, jak wykonać tani transfer pieniędzy do polski czy zrealizować przelew z PL do UK. UroFX działa od 2014 roku i od tego też czasu oferuje przelewy międzynarodowe bez wysokich prowizji, szybko i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.