Ezoteryka

 • Wróżka Małgorzata Poznań

  Wróżka Małgorzata Poznań

  Jestem wróżką od wielu lat. Jako Wróżka Małgorzata przyjmuję ponad 16 lat. Moją domeną są karty klasyczne. Zapraszam na wróżbę w której macie Państwo pełen rozkład, dodatkowo seans na osoby i sytuacje. Możecie też zadać kartom konkretne pytanie dotyczące miłości, pieniędzy, zdrowia, pracy, inwestycji. Otrzymacie odpowiedź na nurtujące Was pytania oraz rozwiązanie sytuacji. Zapraszam na spotkanie z Wróżką Małgorzatą. Przyjmuję na wróżby w Poznaniu.

  Data dodania: 19 09 2012 szczegóły wpisu
 • Wróżka Sandra Jaśmina - numerolog, tarocistka

  Wróżka Sandra Jaśmina - numerolog, tarocistka

  Numerologia, Tarot, runy oraz inne narzędzia dywinacji to w dzisiejszych, trudnych i "szybkich" czasach sposób na odnalezienie spokoju ducha, powrotu do metod, z których korzystały nasze babki, przodkowie. Sięgali po nie w chwilach, gdy zabrakło nadziei w otaczającej rzeczywistości lub dla rozrywki. Jednak cel był zawsze ten sam: uzyskać odpowiedź na pytania nas nurtujące, pokrzepić się w chwilach niepewności, poznać przyszłość, dokonać analizy zdarzeń przeszłych, znaleźć wskazówki do dalszego postępowania. Ważnym jest aby sięgając do wróżbiarstwa, natrafić na osobę profesjonalną, która nie wyrządzi krzywdy, a prawidłowo przeprowadzi analizę numerologiczną naszej osoby, umiejętnie posługuje się kartami tarota, zna tajniki pradawnej sztuki wróżenia z run. Zadaniem wróżki nie jest ingerencja w nasze życie lecz wskazanie dróg, którymi można podążyć, określenie możliwości otwierających się na przyszłość. Taką osobą jest Sandra Jaśmina - popularna numerolog, tarocistka, która oferuje w pełni anonimowe porady, poprzez Skype lub osobiste.

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • Tarot na telefon

  Tarot na telefon

  Wróżenie przez telefon opiera się oczywiście na użyciu telefonu. Na pewno warto chociaż raz w życiu użyć opcję tarot na telefon, aby dowiedzieć się, co ciekawego wróżka ma nam do przekazania. Pamiętajmy, że każda osoba ma do wyboru naprawdę wiele możliwości. Jednak możliwość zadzwonienia do wróżki zwalania nas z obowiązki osobistego pojawienia się u wróżki. Z pewnością wróżka online może czasami wypierać możliwość telefonicznej rozmowy z wróżką. Ale zawsze możemy pamiętać, że warto skorzystać z kilku sposobów poznawania przyszłości. jeśli otworzymy się na propozycje wrób, to zauważymy, że tarot na telefon nadal jest bardzo modne i popularne.

  Data dodania: 06 06 2012 szczegóły wpisu
 • Wróżka, wróżby

  Wróżka, wróżby

  Kto jeszcze chce poznać swoją przyszłość i odpowiednio się na nią przygotować? Jeśli zastanawiasz się jakie decyzje podjąć w nadchodzących dniach lub stoisz na rozdrożu i nie wiesz w którą stronę iść to jestem przekonana, że na pewno mogę Tobie pomóc. Zapraszam już teraz na moją stronę dzięki której dowiesz jak w prosty sposób skorzystać z moich wróżb. Wróżę z kart klasycznych oraz tarota, a moje wróżby cechuje wysoka skuteczność i indywidualne dopasowanie do Twojej osoby. Daj sobie szansę i przekonaj się, że nic nie dzieje się przypadkowo, nawet to, że teraz czytasz te słowa. Zapraszam - wróżka Vinga - Twoja dobra wróżka.

  Data dodania: 29 05 2012 szczegóły wpisu
 • EZOSMS

  EZOSMS

  To miejsce gdzie odkryjesz to co nieznane, profesjonalni doradcy specjalnie dla Ciebie przygotowali szereg pomocy dzięki, którym zrozumiesz swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Ezoteryka to bardzo szeroki dział nauki, który był zgłębiany przez wielki. W chwili obecnej działów astrologii wykorzystywanych jest w innych dziedzinach, kryminalistyce, w śledztwach, ale także w medycynie – jak chociażby chiromancja. To właśnie dzięki wiedzy nabytej przez naszych Astrologów, masz teraz szanse poznać swoje przeznaczenie, a jeśli trzeba możesz je nawet zmodyfikować, poprzez odpowiedzialnie przeprowadzone rytuały i kabały. Wszystko pod kontrolą naszych duchowych Doradców. Zarówno w naszą datę urodzenia, jak i energie wpisane jest wszystko to co będzie miało miejsce w naszym życiu. Znajdziesz tu bogate artykuły dotyczące tego jak należy interpretować karty Tarota, co zapisane jest w planetach, jak przeprowadzić skutecznie rytuał na szczęście w miłości, jakie znaczenie ma numerologia. Dzięki specjalnej aplikacji możesz skontaktować sie z Wróżką lub Jasnowidzem – możesz wybierać spośród szerokiego grona specjalistów z zakresu Ezoteryki. Aplikacja polega na kontakcie smsowym, co służy dyskrecji i poczuciu swobody, gdyż nie każdy potrafi mówić o swoich problemach wprost, niektóre pytania dla rozmówców mogą być krepujące, dlatego właśnie z myślą o takich osobach powstała ta strona. Warto tu powiedzieć ze pierwsza porada nic Cię nie kosztuje.

  Data dodania: 11 05 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: