Ezoteryka

 • Podaruj ukochanej osobie wyjątkowy prezent – nazwij gwiazdę jej imieniem StarLight4You

  Podaruj ukochanej osobie wyjątkowy prezent – nazwij gwiazdę jej imieniem StarLight4You

  Nic nie jest tak wieczne, jak gwiazdy. Gwiaździste niebo od zawsze było symbolem romantyzmu, miłości i miejscem, które bez względu na to, w którym miejscu na świecie się znajdujemy, przypomina nam o kimś. Nic nie jest tak trwałe, nie łączy się z tyloma pragnieniami, marzeniami i obietnicami jak gwiazdy. Sięgnij więc gwiazd i podaruj szczególnej dla Ciebie osobie gwiazdę, ochrzcij ją jej imieniem łącząc to z osobistą dedykacją. Ten wyjątkowy prezent będzie doskonałym wyrazem Twych uczuć, a spoglądając w niebo Ty i bliska Ci osoba zawsze – będziecie połączeni, pozwoli wam pamiętać o sobie nawzajem.

  Data dodania: 27 06 2011 szczegóły wpisu
 • Zaklęcia

  Zaklęcia

  Zjawiska nadprzyrodzone jest nieodłącznym składnikiem ludzkiego egzystencji. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zaciekawić się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze życie. Wielu ludzi odmienia swój życie poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają profesjonalne wróżki, które można znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 25 06 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżka z Warszawy

  Wróżka z Warszawy

  Wiosna i lato, to czas rozbudzający zmysły i pragnienia. To teraz rodzą się fascynacje i zauroczenia, które niejednokrotnie okazują się miłościami na całe życie. Aczkolwiek towarzyszą im również często rozterki, czy to ten właściwy, czy to już, czy aby na pewno to właśnie jemu powinnam zaufać? Wróżka Elżbieta może pomóc w rozwianiu tych wątpliwości. Wystarczy, że rozłoży swoje karty a zaoszczędzisz sobie wielu nieprzespanych nocy i zgryzot. Wróżka Elżbieta zaprasza na swoją stronę internetową i do skorzystania z bezpośredniej rozmowy lub na seans online.

  Data dodania: 14 06 2011 szczegóły wpisu
 • Muzyka medytacyjna, karty anielskie - sklep magiczny Gautama.pl

  Muzyka medytacyjna, karty anielskie - sklep magiczny Gautama.pl

  Szanowni Państwo, w sklepie ezoterycznym Gautama.pl znajdziecie szeroki wybór produktów związanych z tematyką ezoteryczną (medytacja, zdrowe odżywianie, relaksacja, medycyna Wschodu). Specjalnie dla Was w naszej ofercie znalazły się jedynie produkty najwyższej jakości, cieszące się niesłabnącym powodzeniem wśród ludzi zainteresowanych tematyka ezoteryczną. W naszym sklepie dostępne są m.in: karty do wróżenia (anielskie, Tarot, runy), kadzidełka (kadzidła), suplementy ziołowe Ayurveda Line, tybetańskie misy dźwiękowe, muzyka relaksacyjna i medytacyjna, naczynia TC energy design oraz wiele innych.

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżby - wrozby-tarot.com

  Wróżby - wrozby-tarot.com

  Wróżby pozwalają odgadnąć przyszłość i dowiedzieć się czegoś więcej o nas samych. Nic więc nietypowego w tym, że już od setek lat cieszą się takim zainteresowaniem, stanowiąc jednocześnie dosyć ważny element naszego życia. Karty tarota, wróżby potrafią odpowiedzieć na zapytania z każdej dziedziny życia. Jeśli stoicie na zakręcie życiowym i nie wiecie co robić, postawcie na wróżby tarota! Z pewnością wróżby pozwolą Wam odegnać wszelkie wątpliwości, i problemy. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Waszym życiu? Pojąć jego stronę zarówno emocjonalną, jak i materialną? Proponowane przeze mnie wróżby opierają się o karty klasyczne, tarota Ridera Waitea, karty anielskie, wahadełka oraz zdjęcia. Jesteści w stanie zamówić wróżby przez internet lub umówić się ze mną na umówiony termin indywidualne. Zachęcam do skorzystania z moich usług.

  Wróżby - zamówienie

  Data dodania: 05 03 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżka

  Wróżka

  Jeśli nie lubisz zdawać się na ślepy los i chcesz wiedzieć czego możesz się spodziewać, tak w miłości, jak i życiu codziennym, wprost stworzonym miejscem dla ciebie, będzie serwis twoja-magia.pl. Za pomocą kart tarota, odkryjesz prawdę o tym co cię czeka, bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty! Dokonaj tylko prostej rejestracji i zdobądź swoją szansę na wyjście w przyszłość!Astrologia uczy, że gwiazdy, słońca i księżyca oraz planet naszego układu słonecznego mają swój własny charakter i wpływ na nas, który zmienia się w zależności od ich pozycji na niebie i nasz własny charakter, określona przez pozycję w zodiaku chwili naszych narodzin.. Ten opiera się na filozofii hermetycznej mikrokosmosu i makrokosmosu, z jego słynne powiedzenie . Astrologia jest jedną z popularności dziś bardzo małe liczby dyscyplin okultystycznych, które zyskały powszechne. Ta sekcja encpompasses wszystkich różnych tradycji, takich jak Western, astrologii wedyjskiej i chiński.

  Data dodania: 24 02 2011 szczegóły wpisu
 • Tarot Anielski

  Tarot Anielski

  Znajdziesz tutaj takie informacje na temat wróżb z tarota, czym jest reinkarnacja, możesz sobie powróżyć i aby to zrobić należy kliknąć odpowiednie okienko i wybrać sobie karty. Tutaj dowiesz się jak skorzystać z magii miłosnej, lub jak skorzystać z kart tarota. Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia.

  Data dodania: 19 02 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżka online

  Wróżka online

  Serdecznie zapraszam do odwiedzania nowo powstałej strony wrozkahanna.pl gdzie znajdziesz moją pełną ofertę. Na imię mam Magdalena, jednak dużo ludzi zna mnie pod pseudonimem "Wróżka Hanna". Przede wszystkim oferuje interpretowanie Tybetańskiej Wyroczni MO, tarot oraz dodatkowo portret psychofizjonomicznym. Zgłębiam także tajniki umysłu, mowy ciała werbalnej i niewerbalnej. Swoim nabywcom oferuje wiele intrygujących usług jak przykładowo. osobiste seanse, odpowiedzi na dokładnie określone pytania, horoskopy i inne ciekawe rzeczy. Skontaktować ze mną można się przez email albo komunikator Gadu Gadu.

  Data dodania: 16 02 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżka Tarot

  Wróżka Tarot

  Wróżka - internetowy portal ezoteryczny aktualizowany co miesiąc. Internetowa Wróżka miesięcznik z bogatą, działającą na wyobraźnię oprawą graficzną, utrzymane w duchu New Age. Przedstawia magiczną stronę życia, zdarzenia niezwykłe, tajemnicze i zagadkowe. Prezentuje ciekawe postacie współczesne oraz historyczne. Dobra wróżka potrafi dokładnie zinterpretować układ kart który powstaje podczas rozmowy telefonicznej. Telefon zapewnia anonimowość, a więc łatwiej jest kierować trudne, czy krępujące pytania do wróżki. Moi klienci mi ufają wiedzą, że dobra wróżka umie zachować dyskrecję. Uważam, że przepowiednie Tarota sprawdzają się najczęściej spośród wszystkich wróżb. Należy jednak pamiętać, że nie są wyrocznią i nie determinują przyszłości. Wróżki w Twojej okolicy: dobra wróżka Warszawa, wróżka Tarot, wróżka horoskop. Wróżka miesięcznik.

  Data dodania: 15 02 2011 szczegóły wpisu
 • ezosfera.com - forum ezoteryczne

  ezosfera.com - forum ezoteryczne

  Jeżeli interesujesz się pojęciem ezoteryki, światem metafizyki i parapsychologii to dołącz do dyskusji. Nasze forum porusza takie tematy jak tarot, wróżby, znaczenie snów, horoskopy, numerologię i inne tematy związane ze sferą duchową człowieka. Poznaj tajemniczy świat ezoteryki i różne filozofie świata, zajrzyj w głąb swojego umysłu. Różnego rodzaju horoskopy, senniki czy też tarot są nierozłącznym aspektem ezoteryki.

  Data dodania: 28 01 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: