Ezoteryka

 • Wróżka Małgorzata Poznań

  Wróżka Małgorzata Poznań

  Jestem wróżką od wielu lat. Jako Wróżka Małgorzata przyjmuję ponad 16 lat. Moją domeną są karty klasyczne. Zapraszam na wróżbę w której macie Państwo pełen rozkład, dodatkowo seans na osoby i sytuacje. Możecie też zadać kartom konkretne pytanie dotyczące miłości, pieniędzy, zdrowia, pracy, inwestycji. Otrzymacie odpowiedź na nurtujące Was pytania oraz rozwiązanie sytuacji. Zapraszam na spotkanie z Wróżką Małgorzatą. Przyjmuję na wróżby w Poznaniu.

  Data dodania: 19 09 2012 szczegóły wpisu
 • Wróżka Sandra Jaśmina - numerolog, tarocistka

  Wróżka Sandra Jaśmina - numerolog, tarocistka

  Numerologia, Tarot, runy oraz inne narzędzia dywinacji to w dzisiejszych, trudnych i "szybkich" czasach sposób na odnalezienie spokoju ducha, powrotu do metod, z których korzystały nasze babki, przodkowie. Sięgali po nie w chwilach, gdy zabrakło nadziei w otaczającej rzeczywistości lub dla rozrywki. Jednak cel był zawsze ten sam: uzyskać odpowiedź na pytania nas nurtujące, pokrzepić się w chwilach niepewności, poznać przyszłość, dokonać analizy zdarzeń przeszłych, znaleźć wskazówki do dalszego postępowania. Ważnym jest aby sięgając do wróżbiarstwa, natrafić na osobę profesjonalną, która nie wyrządzi krzywdy, a prawidłowo przeprowadzi analizę numerologiczną naszej osoby, umiejętnie posługuje się kartami tarota, zna tajniki pradawnej sztuki wróżenia z run. Zadaniem wróżki nie jest ingerencja w nasze życie lecz wskazanie dróg, którymi można podążyć, określenie możliwości otwierających się na przyszłość. Taką osobą jest Sandra Jaśmina - popularna numerolog, tarocistka, która oferuje w pełni anonimowe porady, poprzez Skype lub osobiste.

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • Tarot na telefon

  Tarot na telefon

  Wróżenie przez telefon opiera się oczywiście na użyciu telefonu. Na pewno warto chociaż raz w życiu użyć opcję tarot na telefon, aby dowiedzieć się, co ciekawego wróżka ma nam do przekazania. Pamiętajmy, że każda osoba ma do wyboru naprawdę wiele możliwości. Jednak możliwość zadzwonienia do wróżki zwalania nas z obowiązki osobistego pojawienia się u wróżki. Z pewnością wróżka online może czasami wypierać możliwość telefonicznej rozmowy z wróżką. Ale zawsze możemy pamiętać, że warto skorzystać z kilku sposobów poznawania przyszłości. jeśli otworzymy się na propozycje wrób, to zauważymy, że tarot na telefon nadal jest bardzo modne i popularne.

  Data dodania: 06 06 2012 szczegóły wpisu
 • Wróżka, wróżby

  Wróżka, wróżby

  Kto jeszcze chce poznać swoją przyszłość i odpowiednio się na nią przygotować? Jeśli zastanawiasz się jakie decyzje podjąć w nadchodzących dniach lub stoisz na rozdrożu i nie wiesz w którą stronę iść to jestem przekonana, że na pewno mogę Tobie pomóc. Zapraszam już teraz na moją stronę dzięki której dowiesz jak w prosty sposób skorzystać z moich wróżb. Wróżę z kart klasycznych oraz tarota, a moje wróżby cechuje wysoka skuteczność i indywidualne dopasowanie do Twojej osoby. Daj sobie szansę i przekonaj się, że nic nie dzieje się przypadkowo, nawet to, że teraz czytasz te słowa. Zapraszam - wróżka Vinga - Twoja dobra wróżka.

  Data dodania: 29 05 2012 szczegóły wpisu
 • EZOSMS

  EZOSMS

  To miejsce gdzie odkryjesz to co nieznane, profesjonalni doradcy specjalnie dla Ciebie przygotowali szereg pomocy dzięki, którym zrozumiesz swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Ezoteryka to bardzo szeroki dział nauki, który był zgłębiany przez wielki. W chwili obecnej działów astrologii wykorzystywanych jest w innych dziedzinach, kryminalistyce, w śledztwach, ale także w medycynie – jak chociażby chiromancja. To właśnie dzięki wiedzy nabytej przez naszych Astrologów, masz teraz szanse poznać swoje przeznaczenie, a jeśli trzeba możesz je nawet zmodyfikować, poprzez odpowiedzialnie przeprowadzone rytuały i kabały. Wszystko pod kontrolą naszych duchowych Doradców. Zarówno w naszą datę urodzenia, jak i energie wpisane jest wszystko to co będzie miało miejsce w naszym życiu. Znajdziesz tu bogate artykuły dotyczące tego jak należy interpretować karty Tarota, co zapisane jest w planetach, jak przeprowadzić skutecznie rytuał na szczęście w miłości, jakie znaczenie ma numerologia. Dzięki specjalnej aplikacji możesz skontaktować sie z Wróżką lub Jasnowidzem – możesz wybierać spośród szerokiego grona specjalistów z zakresu Ezoteryki. Aplikacja polega na kontakcie smsowym, co służy dyskrecji i poczuciu swobody, gdyż nie każdy potrafi mówić o swoich problemach wprost, niektóre pytania dla rozmówców mogą być krepujące, dlatego właśnie z myślą o takich osobach powstała ta strona. Warto tu powiedzieć ze pierwsza porada nic Cię nie kosztuje.

  Data dodania: 11 05 2012 szczegóły wpisu
 • Darmowy tarot

  Darmowy tarot

  Mam zaszczyt zaprezentować nowe forum poświęcone ezoteryce i zjawiskom paranormalnym. Jeżeli interesują Cię metody wróżenia z kart tarota lub lubisz czytać horoskopy, to znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Podyskutujesz tutaj z różnymi użytkownikami, którzy także interesują się ezoteryką i zjawiskami paranormalnymi. Możesz u nas znaleźć tematy o duchach, obcych cywilizacjach, wróżbach oraz ruchu "New Age". Gorąco zapraszam wszystkich!

  Data dodania: 28 02 2012 szczegóły wpisu
 • Doradztwo i wróżenie z tarota

  Doradztwo i wróżenie z tarota

  W dzisiejszych niespokojnych czasach ludzie coraz częściej szukają doradztwa w sprawie swojej przyszłości. Bardzo dobrym pomysłem jest wróżenie z tarota gdyż pomaga ono często odnaleźć odpowiednią drogę w momencie kiedy nie wiemy co przyniesie jutro. Internetowe wróżenie z tarota staje się coraz bardziej popularne, ponieważ Internet jako medium zyskuje na powszechności. Wśród wielu ogłaszających się wróżbitów i tarocistów znajduje się jednak znaczna ilość osób, które nie powinny się zajmować się doradzaniem innym. Kierują się oni jedynie własnym zyskiem a nie dobrem zadającej pytanie osoby. Przepowiadanie naszej przyszłości powinniśmy więc powierzyć osobie, dla której wróżenie z tarota to nie tylko forma zarobkowania, ale również pasja i poczucie misji.

  Data dodania: 27 02 2012 szczegóły wpisu
 • Wróżby Online - Profesjonalny Portal Ezoteryczny

  Wróżby Online - Profesjonalny Portal Ezoteryczny

  Portal ezoteryczny WrozbyOnline.pl daje dostęp do bardzo szerokiej gamy ezoterycznych usług. Portal daje możliwość kontaktu z profesjonalnymi wróżbitami, którzy służą wsparciem i doświadczeniem z z różnych dziedzin ezoteryki, codziennie przez 24 godziny na dobę. Istotną cechą portalu WrozbyOnline.pl jest fakt, iż współpracujący eksperci są profesjonalistami w dziedzinie ezoteryki udzielają porad osobiście. Portal udostępnia wiele ciekawostek, horoskopów, felietonów z dziedziny ezoteryki.

  Data dodania: 18 12 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżka w Krakowie - Magdalena Liwińska

  Wróżka w Krakowie - Magdalena Liwińska

  Magdalena Liwińska jest znaną tarocistką i numerologiem, od lat pomada ludziom w najtrudniejszych sytuacjach dzięki darowi widzenia aury i znajomości sztuk mantycznych i medycyny naturalnej. Przyjmuje w sercu Krakowa. Tworzy talizmany i skrypty runiczne. Przez kilka lat prowadziła autorskie programy telewizyjne w TVN i w TVN Meteo, oraz na Tele5. Jest autorką horoskopów numerologicznych na stronach WP.pl

  Data dodania: 08 12 2011 szczegóły wpisu
 • Wróżby

  Wróżby

  Portal Przeznaczenie.biz poświęcony jest wróżbą i zaklęcia online. Jeśli chcemy poznać wróżby i zabawy andrzejkowe odnajdziemy je właśnie tutaj! Co więcej odnajdziemy tutaj Chiromancje, Ezoteryka, Magie, Numerologie, Tarota i mnóstwo interesujących, ciekawych, intrygujących wróżb. Wystarczy, że odwiedzisz tą witrynę, świetny szablon witryny sprawia, że czujesz się jak w zaczarowanym miejscu. Zresztą wejdź i zobacz jak prezentuje się nasza wspaniała strona.

  Data dodania: 31 10 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: