Uzdrawianie energią

Uzdrawianie energią

Ocena: 3.5/10 (11 głosów)Gorąco witam Was na mojej stronie internetowej www.ezoteryczneporady.pl w świecie snów, jasnowidztwa i wszystkiego co magiczne i niepowtarzalne. Nazywam się Agnieszka Orzechowska i jestem uzdrowicielką i jasnowidzem. Uzdrawianie energią uważam za dar, który otrzymałam i chcę się nim podzielić ze wszystkimi którym w ten sposób mogę pomóc. Odwiedzając moją stronę internetową dowiesz się wszystkich szczegółów prowadzonej przeze mnie działalności, zamieszczone są tutaj dokładne cenniki za konkretne usługi oraz opinie moich pacjentów. Chcę gorąco zachęcić do skorzystania z oferowanych usług. Pozwól sobie na dokładne poznanie siebie i swojej przyszłości. Zapraszam także wszystkich tych którzy mają potrzebę oczyszczenia aury wokół siebie lub naprawienia zaburzeń wokół panujących. Nie czekaj już dłużej i wejdź na www.ezoteryczneporady.pl i zarezerwuj sobie seans. Chętnie służę pomocą i jeszcze raz gorąco zapraszam. Polecam!Podobne strony
 • Wróżby - wrozby-tarot.com

  Wróżby pozwalają odgadnąć przyszłość i dowiedzieć się czegoś więcej o nas samych. Nic więc nietypowego w tym, że już od setek lat cieszą się takim zainteresowaniem, stanowiąc jednocześnie dosyć ważny element naszego życia. Karty tarota, wróżby potrafią odpowiedzieć na zapytania z każdej dziedziny życia. Jeśli stoicie na zakręcie życiowym i nie wiecie co robić, postawcie na wróżby tarota! Z pewnością wróżby pozwolą Wam odegnać wszelkie wątpliwości, i problemy. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Waszym życiu? Pojąć jego stronę zarówno emocjonalną, jak i materialną? Proponowane przeze mnie wróżby opierają się o karty klasyczne, tarota Ridera Waitea, karty anielskie, wahadełka oraz zdjęcia. Jesteści w stanie zamówić wróżby przez internet lub umówić się ze mną na umówiony termin indywidualne. Zachęcam do skorzystania z moich usług.

  Wróżby - zamówienie

 • Podaruj ukochanej osobie wyjątkowy prezent – nazwij gwiazdę jej imieniem StarLight4You

  Nic nie jest tak wieczne, jak gwiazdy. Gwiaździste niebo od zawsze było symbolem romantyzmu, miłości i miejscem, które bez względu na to, w którym miejscu na świecie się znajdujemy, przypomina nam o kimś. Nic nie jest tak trwałe, nie łączy się z tyloma pragnieniami, marzeniami i obietnicami jak gwiazdy. Sięgnij więc gwiazd i podaruj szczególnej dla Ciebie osobie gwiazdę, ochrzcij ją jej imieniem łącząc to z osobistą dedykacją. Ten wyjątkowy prezent będzie doskonałym wyrazem Twych uczuć, a spoglądając w niebo Ty i bliska Ci osoba zawsze – będziecie połączeni, pozwoli wam pamiętać o sobie nawzajem.

 • Wróżka w Krakowie - Magdalena Liwińska

  Magdalena Liwińska jest znaną tarocistką i numerologiem, od lat pomada ludziom w najtrudniejszych sytuacjach dzięki darowi widzenia aury i znajomości sztuk mantycznych i medycyny naturalnej. Przyjmuje w sercu Krakowa. Tworzy talizmany i skrypty runiczne. Przez kilka lat prowadziła autorskie programy telewizyjne w TVN i w TVN Meteo, oraz na Tele5. Jest autorką horoskopów numerologicznych na stronach WP.pl

 • Wróżka Warszawa

  Stoisz przed ważnym życiowym wyborem? Nie wiesz jakie masz predyspozycje? Pragniesz przyciągnąć szczęście, pomyślność losu i bezpieczeństwo? Dobra wróżka Warszawa pomoże Ci podjąć właściwy wybór, ujawniając dotychczas skrywane sekrety Twojej przyszłości. Oferujemy wróżenie z kart tarota, z dłoni, ze znaków zodiaku oraz jasnowidzenie. Pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i grupom osób, udzielając właściwych rad w oparciu o wiedzę i doświadczenie we wróżbiarstwie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie wrozby-norman.pl.