Uzdrawianie energią

Uzdrawianie energią

Ocena: 4.2/10 (15 głosów)Gorąco witam Was na mojej stronie internetowej www.ezoteryczneporady.pl w świecie snów, jasnowidztwa i wszystkiego co magiczne i niepowtarzalne. Nazywam się Agnieszka Orzechowska i jestem uzdrowicielką i jasnowidzem. Uzdrawianie energią uważam za dar, który otrzymałam i chcę się nim podzielić ze wszystkimi którym w ten sposób mogę pomóc. Odwiedzając moją stronę internetową dowiesz się wszystkich szczegółów prowadzonej przeze mnie działalności, zamieszczone są tutaj dokładne cenniki za konkretne usługi oraz opinie moich pacjentów. Chcę gorąco zachęcić do skorzystania z oferowanych usług. Pozwól sobie na dokładne poznanie siebie i swojej przyszłości. Zapraszam także wszystkich tych którzy mają potrzebę oczyszczenia aury wokół siebie lub naprawienia zaburzeń wokół panujących. Nie czekaj już dłużej i wejdź na www.ezoteryczneporady.pl i zarezerwuj sobie seans. Chętnie służę pomocą i jeszcze raz gorąco zapraszam. Polecam!Podobne strony
 • Galeria magiczna

  Czy ciekawią Cię niewyjaśnione zjawiska, tajemnice zaginionej Atlantydy, miejsca mocy na świata? Może szukasz przesłań aniołów, zapewnień na życie po życiu albo perspektyw na rok 2012? A Może poszukujesz informacji o rozwoju duchowym albo naturalnych metodach uzdrawiania? Jeżeli już tak, książki ezoteryczne w internetowym sklepie CzaryMary.pl zaspokoją Twoją ciekawość. Znajdziesz tu także karty z przesłaniami aniołów, talie całe wróżek i jednorożców, bogatą ofertę kart tarota, talizmany i amulety. Piękne minerały i kryształy, najlepsze indyjskie i tybetańskie kadzidła, zioła i świece wzbogacą Twój magiczny asortyment, wprowadzą harmonię do Twojego domu i Twojej duszy. Z nami zobaczysz, że świat jest wypełniony magią.

 • Muzyka medytacyjna, karty anielskie - sklep magiczny Gautama.pl

  Szanowni Państwo, w sklepie ezoterycznym Gautama.pl znajdziecie szeroki wybór produktów związanych z tematyką ezoteryczną (medytacja, zdrowe odżywianie, relaksacja, medycyna Wschodu). Specjalnie dla Was w naszej ofercie znalazły się jedynie produkty najwyższej jakości, cieszące się niesłabnącym powodzeniem wśród ludzi zainteresowanych tematyka ezoteryczną. W naszym sklepie dostępne są m.in: karty do wróżenia (anielskie, Tarot, runy), kadzidełka (kadzidła), suplementy ziołowe Ayurveda Line, tybetańskie misy dźwiękowe, muzyka relaksacyjna i medytacyjna, naczynia TC energy design oraz wiele innych.

 • Wróżka z Warszawy

  Wiosna i lato, to czas rozbudzający zmysły i pragnienia. To teraz rodzą się fascynacje i zauroczenia, które niejednokrotnie okazują się miłościami na całe życie. Aczkolwiek towarzyszą im również często rozterki, czy to ten właściwy, czy to już, czy aby na pewno to właśnie jemu powinnam zaufać? Wróżka Elżbieta może pomóc w rozwianiu tych wątpliwości. Wystarczy, że rozłoży swoje karty a zaoszczędzisz sobie wielu nieprzespanych nocy i zgryzot. Wróżka Elżbieta zaprasza na swoją stronę internetową i do skorzystania z bezpośredniej rozmowy lub na seans online.

 • Wrozbita Bogumil - profesjonalne porady życiowe

  Oficjalna strona internetowa wróżbiarza Bogumiła. Jego mocne strony to udzielanie porad w biznesie, przyciąganie miłości a także zdejmowanie klątw i przepowiednie. Z pomocą kart przeznaczenia przygotowuje także i napełnia energią indywidualne talizmany. Wykonuje wróżby dla par, wróżby dla samotnych i rozwiązuje konkretne problemy życia codziennego. Pomaga odzyskać siły witalne i powrócić do zdrowia a także pozbyć się nałogów i oczyścić umysł.