Hobby i czas wolny

Hobby i czas wolny - ostatnio dodane strony

 • Rozrywka, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie Warszawa - a1karting.pl

  Rozrywka, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie Warszawa - a1karting.pl

  Firma A1Karting znajduje się w Warszawie. Oferujemy kontrahentom dużą liczbę różnego typu usług powiązanych z kartingiem. Mamy do dyspozycji najnowocześniejszy tor kartingowy, charakteryzujący się świetną klasą. Usługi proponujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Zapewniamy sposobność nauki jazdy z instruktorem. Gwarantujemy duże bezpieczeństwo oferowanych czynności. Oferujemy możliwość organizacji wieczoru panieńskiego oraz dużej liczby innych. Ludzi zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 06 2017 szczegóły wpisu
 • KOMISBRONI.PL Broń myśliwska

  KOMISBRONI.PL Broń myśliwska

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę mieszczącej się w Szczecinie firmy KomisBroni.pl. Zajmujemy się sprzedażą używanej broni myśliwskiej, sportowej oraz nie wymagającej zezwolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo też noże, artykuły optyczne, dla psów myśliwskich, do polowania a także części do montażu, kolby czy osady. Oferujemy najwyższej klasy sprzęt używany, w pełni sprawny i skrupulatnie przez nas sprawdzany. Proponujemy niskie ceny, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej informacji o ofercie i dane teleadresowe firmy znajdą Państwo na naszej witrynie.

  Data dodania: 12 06 2017 szczegóły wpisu
 • Trener Mentalny i Biznesu Aneta Moniuszko

  Trener Mentalny i Biznesu Aneta Moniuszko

  Strona obejmuje ofertę Trenera Mentalnego – Anety Moniuszko. Opcje dostępnych treningów mentalnych, które można znaleźć na portalu to: trening mentalny osobisty, trening mentalny biznesowy, trening mentalny golfowy. Ponadto, Aneta Moniuszko pomaga przedsiębiorcom w automatyzacji firmy, aby pracowali mniej a firma wciąż się rozwijała. Treningi odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz przez internet.

  Data dodania: 12 05 2017 szczegóły wpisu
 • Tango Olsztyn - tangomagia.pl

  Tango Olsztyn - tangomagia.pl

  Firma Tangomagia proponuje klientom duży wybór czynności powiązanych z nauką tanga. Nasza propozycja zawiera kursy, pokazy i inne. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w zajęciach personalnych albo grupowych. Wybierając prowadzoną przez nas szkołę zyskują Państwo do pomocy wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim doświadczeniem. Oferujemy również pomoc w zakresie nauki pierwszego tańca. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do zapisania się na odpowiednie lekcje.

  Data dodania: 12 05 2017 szczegóły wpisu
 • Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Na Wiedźmińskim Szlaku znajdziesz wszystko to, co podróżujący po gościńcach Temerii człek. Spotkasz fantastycznych ludzi i zasiądziesz przy nich, wysłuchasz ich opowieści, poznasz świat i ruszysz dalej. Zatrzymasz się w gospodzie, gdzie dobry gospodarz podzieli się swoimi jak i historiami innych podróżnych.

  Opowiadania fantasy w najlepszym wydaniu. Polska fantastyka czerpiąca od klasyków takich jak Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski, Andrzej Sapkowski, Kres i inni.

  Jeżeli jesteś fanem wiedźmina, niezależnie czy książkowej czy komputerowej adaptacji, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

  Kim jestem? Jestem początkującym pisarzem, który stawia swoje pierwsze kroki na łamach świata wiedźmina, udostępniając rysunki, okraszając je własnymi opisami i opowiadaniami.

  Data dodania: 06 05 2017 szczegóły wpisu