Hobby i czas wolny

Hobby i czas wolny - ostatnio dodane strony

 • Trener Mentalny i Biznesu Aneta Moniuszko

  Trener Mentalny i Biznesu Aneta Moniuszko

  Strona obejmuje ofertę Trenera Mentalnego – Anety Moniuszko. Opcje dostępnych treningów mentalnych, które można znaleźć na portalu to: trening mentalny osobisty, trening mentalny biznesowy, trening mentalny golfowy. Ponadto, Aneta Moniuszko pomaga przedsiębiorcom w automatyzacji firmy, aby pracowali mniej a firma wciąż się rozwijała. Treningi odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz przez internet.

  Data dodania: 12 05 2017 szczegóły wpisu
 • Tango Olsztyn - tangomagia.pl

  Tango Olsztyn - tangomagia.pl

  Firma Tangomagia proponuje klientom duży wybór czynności powiązanych z nauką tanga. Nasza propozycja zawiera kursy, pokazy i inne. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w zajęciach personalnych albo grupowych. Wybierając prowadzoną przez nas szkołę zyskują Państwo do pomocy wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim doświadczeniem. Oferujemy również pomoc w zakresie nauki pierwszego tańca. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do zapisania się na odpowiednie lekcje.

  Data dodania: 12 05 2017 szczegóły wpisu
 • Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Wiedźmiński Szlak - miejsce, gdzie fantastyka budzi się na nowo

  Na Wiedźmińskim Szlaku znajdziesz wszystko to, co podróżujący po gościńcach Temerii człek. Spotkasz fantastycznych ludzi i zasiądziesz przy nich, wysłuchasz ich opowieści, poznasz świat i ruszysz dalej. Zatrzymasz się w gospodzie, gdzie dobry gospodarz podzieli się swoimi jak i historiami innych podróżnych.

  Opowiadania fantasy w najlepszym wydaniu. Polska fantastyka czerpiąca od klasyków takich jak Jarosław Grzędowicz, Michał Gołkowski, Andrzej Sapkowski, Kres i inni.

  Jeżeli jesteś fanem wiedźmina, niezależnie czy książkowej czy komputerowej adaptacji, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

  Kim jestem? Jestem początkującym pisarzem, który stawia swoje pierwsze kroki na łamach świata wiedźmina, udostępniając rysunki, okraszając je własnymi opisami i opowiadaniami.

  Data dodania: 06 05 2017 szczegóły wpisu
 • Przekladnie-planetarne.pl - budowa przekładni planetarnej

  Przekladnie-planetarne.pl - budowa przekładni planetarnej

  Nasz blog to miejsce, gdzie będziecie mieli okazje dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat przekładni planetarnych, które jak wiadomo często są obecnie stosowane w przemyśle maszynowym. Jeśli będziecie mogli zaglądać na naszą stronę dowiecie się coś więcej o przekładniach. Pokażemy Wam różne rodzaje tego typu rozwiązań, dostępne schematy, zdjęcia i filmy, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej ostatecznie będzie można podjąć decyzję przy wyborze idealnej przekładni. W ten sposób ostatecznie otrzymacie świetne rozwiązania

  Data dodania: 10 04 2017 szczegóły wpisu
 • Serwis z recenzjami filmów

  Serwis z recenzjami filmów

  Każdy miłośnik dobrego kina powinien poznać nasz blog filmowy. Na stronie znajdują się najnowsze zwiastuny filmowe oraz recenzje filmów, które niekoniecznie są znane z plakatów – wejdź i przeczytaj, jaki film warto wybrać na dzisiejszy wieczór. Subiektywny blog filmowy prowadzony przez prawdziwego fana to niewątpliwie strona w sam raz dla Ciebie – blog na temat filmów z najwyższej półki, zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 23 03 2017 szczegóły wpisu