Hobby i czas wolny

Hobby i czas wolny - ostatnio dodane strony

 • Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

  Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

  Jakub Bączek – trener motywacyjny, który udowadnia swoimi działaniami, że bardzo wiele zależy od chęci, naszego nastawienia oraz zaangażowania. Jego szkolenia motywacyjne to głównie merytoryka i praktyka. Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o szkolenia rozwoju osobistego, jest to doskonały prowadzący, którego zdecydowanie warto znać. Sprawdź też wyjazdy motywacyjne, które łączą świetnie turystykę oraz biznes.

  Data dodania: 13 04 2018 szczegóły wpisu
 • Betrally opinie

  Betrally opinie

  Betrally oddaje w nasze ręce ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. W tym także te cieszące się naprawdę małą popularnością jak: gaelic hurling, trotting, gaelic football, Surfing czy Szachy. Standardowo także fani e-sportu znajdą coś dla siebie. Jeśli chodzi o ofertę najpopularniejszego sportu, czyli piłki nożnej to wygląda to fantastycznie. W ofercie znajdziemy naprawdę niszowe mecze i co najlepsze – często mamy możliwość postawienia tam handicapów i overów połówkowych. Oferta na żywo jest także świetna i nie skupia się ona wyłącznie na footballu, ale także na e-sportach, tenisie

  Data dodania: 12 04 2018 szczegóły wpisu
 • Superiq.pl

  Superiq.pl

  Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii i urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę oraz eksperymenty. Posiadamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy również kursy z robotyki, matematyki i laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 03 2018 szczegóły wpisu
 • Kppkurs.pl - pierwsza pomoc

  Kppkurs.pl - pierwsza pomoc

  Nasza oferta przeznaczona jest jednocześnie dla kontrahentów prywatnych jak i firm i organizacji takich jak szkoły, urzędy itp. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń z obszaru pierwszej pomocy. Chcesz fachowo nauczyć się pomagać innym w czasie wypadku samochodowego lub przypadkowej nieoczekiwanej sytuacji to namawiamy do zapisów na nasze szkolenia, po których osiągniesz odpowiedni certyfikat. Posiadamy olbrzymie umiejętności, współdziałamy z władzą, strażą, WOPRem, jednostkami sanitarnymi a także wieloma innymi jednostkami, które chcą by ich pracownicy posiadali odpowiednie umiejętności medyczne.

  Data dodania: 04 01 2018 szczegóły wpisu
 • Moda męska - szarmant.pl

  Moda męska - szarmant.pl

  Bycie modnym nie jest przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni także mogą, a nawet muszą wyglądać modnie oraz elegancko. Choć moda męska daje mniejsze pole do popisania się niż kolekcje mody damskiej, to i panowie mogą wyglądać a także czuć się doskonale w każdej sytuacji – głównie w pracy, na spotkaniach mających status formalny czy też nieformalnych, podczas spędzania czasu wolnego. Na prowadzonym przeze mnie blogu możesz znaleźć sporo ciekawych informacji na temat mody męskiej. Dowiesz się jak wyglądać szykownie, stylowo czy też elegancko. Postaram się też przekonać Ciebie, że nawet formalny ubiór męski nie musi być nudny i szablonowy, a także podpowiem jak przemycić trochęodrobinę ekstrawagancji do standardowych stylizacji.

  Data dodania: 21 12 2017 szczegóły wpisu