Taniec

 • CTO Break Dance Rybnik

  CTO Break Dance Rybnik

  Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swoje zdolności taneczne? Dobrze trafiłeś! W szkołach Check This Out czekają na Państwa profesjonalne kursy tańca nowoczesnego bądź latynoskiego, ale również zajęcia z jogi i zumby. Każda grupa dopasowywana jest także wedle poziomu zaawansowania jak też wieku Kursantów. Co więcej, narzeczeni mogą skorzystać z nauki przygotowujących do pierwszego tańca. Studio jest także organizatorem obozów tanecznych. Studia CTO znajdują się w Rybniku jak i Gliwicach. Więcej informacji o kursach prowadzonych przez szkoły zamieszczonych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 10 2016 szczegóły wpisu
 • Kurs tańca Warszawa

  Kurs tańca Warszawa

  Szkoła tańca Maximuss zachęca klientów do uczestnictwa w zajęciach, które w najlepszy i najbardziej skuteczny sposób pozwolą uczestnikom nauczyć się każdego rodzaju tańca. Proponujemy Państwu trzy opcje uczestniczenia w zajęciach indywidualnych. Szkolenia mogą odbywać się na sali tanecznej, u prowadzącego lub w domu u klienta. Dodatkowo proponujemy naukę tańca na kursach grupowych, które są podzielone na podstawie umiejętności uczestników na zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także nowożeńców na specjalne kursy nauki pierwszego tańca weselnego.

  Data dodania: 19 09 2015 szczegóły wpisu
 • TaneczneStroje.pl – sklep z odzieżą taneczną

  TaneczneStroje.pl – sklep z odzieżą taneczną

  W swojej ofercie posiadamy najlepszej jakości stroje taneczne, buty do tańca, a także dodatki. Stroje disco, które można u nas nabyć cechują się świetnym odwzorowaniem szczegółów, natomiast buty wygodą i wytrzymałością. Na naszej stronie znajdziecie Państwo kategorie, w których wszystkie produkty zostały pogrupowane i odpowiednio opisane. Oferujemy nie tylko buty paradne i tradycyjne stroje taneczne, ale również pokrowiec na buty czy akcesoria dla mażoretek. Wszystkie produkty z naszego sklepu charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania, tak aby zadowoliły swoich przyszłych użytkowników.

  Data dodania: 04 12 2014 szczegóły wpisu
 • Oświecony Tancerz - Szkoła Tańca i Dynamik Społeczenych

  Oświecony Tancerz - Szkoła Tańca i Dynamik Społeczenych

  Strona poświęcona kursowi tańca "Oświecony Tancerz" będącego ostatnią deską ratunku dla osób, które problem tańca i relacji damsko-męskich chcą rozwiązać raz na zawsze! Skupia się on nie tylko na uczeniu kursantów kroków tanecznych, ale i poradzenia sobie z blokadami oraz wyedukowania ich z zakresu dynamik towarzyskich oraz klubowych. Będąc już na kursie wybiera się odpowiednią ścieżkę rozwoju: Podstawowa - Gdzie kursanci pozbywają się blokad, dostają pełną gamę kroków tanecznych gotowych do stosowania w Polskich warunkach. Dzięki wyeliminowaniu najczęściej popełnianych prze mężczyzn błędów z omawianego zakresu, taniec z nimi staje się prawdziwą frajdą. Rozszerzona - Gdzie oprócz opcji podstawowej wyjaśniane są kursantowi sekrety dynamik towarzyskich i klubowych. Są w stanie podejść, zatańczyć i poznać dowolną kobietę w adekwatnym do tego miejscu.

  Data dodania: 21 08 2014 szczegóły wpisu
 • Pole dance

  Pole dance

  Taniec towarzyszy nam od niemal zawsze. Od czasów prehistorycznych ludzie starali się manifestować siebie, komunikować z przodkami czy wywoływać deszcz. Nie znaczące po co to robili wiązała ich chęć wyrażenia siebie poprzez ruchy ciała jakich się nauczyli. Jednym z rodzaju tańców który umożliwia nam się w dzisiejszych czasach wyzwolić jest taniec na rurze. W Polsce nie mamy własnej nazwy, a zatem używamy zagranicznego odpowiednika którym jest fraza Pole Dance. Taniec na rurze w Polsce rozwija się bardzo wolno zasadniczo z powodu błędnych założeń co do tego, że jest to taniec wykonywany tylko w nocnych klubach.

  Data dodania: 18 01 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Taniec - nowa strona:

Adres: