Szkoły Tańca Kraków

Szkoły Tańca Kraków

Ocena: 1.6/10 (31 głosów)Jeżeli poszukujesz dobrej szkoły tanecznej, dobrych nauczycieli tańca z wieloletnim doświadczeniem, przyjemnej atmosfery nauki oraz pochodzisz z okolic Krakowa, lub akurat spędzasz czas w jego okolicach, zapoznaj się z ofertą - szkoła tańca skalskidance.pl. Nasza szkoła działa na Krakowskim rynku od wielu lat, kształcąc tańcerzy, którzy mają już za sobą wiele konkursów i zwycięstw. Niezależnie od tego czy planujesz zostać profesjonalnych tańcerzem, czy chcesz uprawiać ten sport hobystycznie szkoła tańca Kraków - skalskidance.pl zapewni Ci wspaniałą rozrywkę i umiejętności godne mistrzów. Zapisz się na Kurs tańca kraków.Podobne strony
 • ARA - kursy tańca Dębica

  Akademia Rozwoju Artystycznego ARA prowadzi kursy tańca towarzyskiego oraz grupy taneczne dla dzieci i młodzieży. Kursy tańca obejmują naukę tańców tzw. użytkowych, czyli tych, które z pewnością przydadzą się podczas wszelkiego rodzaju zabaw tanecznych np. wesela, dancingi, studniówki. Kursy prowadzi dyplomowana instruktor i choreograf tańca, która z pasją i uwagą dzieli się z uczestnikami kursu swoją wiedzą. ARA oferuje również prywatne lekcje tańca, gdzie kursanci mogą ustalić nie tylko porę zajęć, ale również dopasować poziom nauki do swoich umiejętności, czy też wybrać tańce, których chcą się uczyć lub szkolić. Nowożeńcy mogą zamówić choreografię pierwszego tańca, która sprawi, że taneczne rozpoczęcie weselnej zabawy będzie wyjątkowe i z pewnością mocno zaskoczy zaproszonych gości. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

 • Tańce w kręgu, tańce bałkańskie

  Tańce w kręgu to tradycyjne tańce etniczne, tańce korowodowe i choreografie do współczesnej muzyki. Są to tańce relaksacyjne, krąg pozytywnie wpływa na nastrój i poprawiają atmosferę w grupie. Tańce w kręgu mają działanie terapeutyczne.
  Taniec w kręgu towarzyszył i towarzyszy ludziom w wielu krajach na co dzień. Tańce korowodowe spotkamy zarówno w kulturze Bałkanów, jak i w kulturze cygańskiej, żydowskiej, rosyjskiej.

  "Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce." Paulo Coelho

 • Taniec Nowy Sącz

  Sądecka szkoła tańca SoBeat zachęca wszystkie osoby, które pragną dokształcić się i nabrać wprawy podczas zajęć tanecznych. Szkoła założona została przez Anetę Tucznio-Worwa, która proponuje różne kursy regularne, zajęcia osobiste w tym między innymi pierwszy taniec dla nowożeńców. W swojej ofercie poleca także kursy dla firm. Organizuje kursy na rozmaitych stopniach zaawansowania, dlatego każdy znajdzie poziom stosowny dla siebie. Taniec Nowy Sącz tylko ze akademią tańca Sobeat. To pewność miłej atmosfery, luźnej grupy i fachowo przygotowanej sali. Szkoła Tańca SoBeat powstała z konieczności dzielenia się długoletnim doświadczeniem oraz zamiłowaniem z tymi wszystkimi, dla których ta forma aktywności jak taniec jest ważnym elementem życia.

 • Pole dance

  Taniec towarzyszy nam od niemal zawsze. Od czasów prehistorycznych ludzie starali się manifestować siebie, komunikować z przodkami czy wywoływać deszcz. Nie znaczące po co to robili wiązała ich chęć wyrażenia siebie poprzez ruchy ciała jakich się nauczyli. Jednym z rodzaju tańców który umożliwia nam się w dzisiejszych czasach wyzwolić jest taniec na rurze. W Polsce nie mamy własnej nazwy, a zatem używamy zagranicznego odpowiednika którym jest fraza Pole Dance. Taniec na rurze w Polsce rozwija się bardzo wolno zasadniczo z powodu błędnych założeń co do tego, że jest to taniec wykonywany tylko w nocnych klubach.

 • Oświecony Tancerz - Szkoła Tańca i Dynamik Społeczenych

  Strona poświęcona kursowi tańca "Oświecony Tancerz" będącego ostatnią deską ratunku dla osób, które problem tańca i relacji damsko-męskich chcą rozwiązać raz na zawsze! Skupia się on nie tylko na uczeniu kursantów kroków tanecznych, ale i poradzenia sobie z blokadami oraz wyedukowania ich z zakresu dynamik towarzyskich oraz klubowych. Będąc już na kursie wybiera się odpowiednią ścieżkę rozwoju: Podstawowa - Gdzie kursanci pozbywają się blokad, dostają pełną gamę kroków tanecznych gotowych do stosowania w Polskich warunkach. Dzięki wyeliminowaniu najczęściej popełnianych prze mężczyzn błędów z omawianego zakresu, taniec z nimi staje się prawdziwą frajdą. Rozszerzona - Gdzie oprócz opcji podstawowej wyjaśniane są kursantowi sekrety dynamik towarzyskich i klubowych. Są w stanie podejść, zatańczyć i poznać dowolną kobietę w adekwatnym do tego miejscu.

 • TaneczneStroje.pl – sklep z odzieżą taneczną

  W swojej ofercie posiadamy najlepszej jakości stroje taneczne, buty do tańca, a także dodatki. Stroje disco, które można u nas nabyć cechują się świetnym odwzorowaniem szczegółów, natomiast buty wygodą i wytrzymałością. Na naszej stronie znajdziecie Państwo kategorie, w których wszystkie produkty zostały pogrupowane i odpowiednio opisane. Oferujemy nie tylko buty paradne i tradycyjne stroje taneczne, ale również pokrowiec na buty czy akcesoria dla mażoretek. Wszystkie produkty z naszego sklepu charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania, tak aby zadowoliły swoich przyszłych użytkowników.

 • Kurs tańca Warszawa

  Szkoła tańca Maximuss zachęca klientów do uczestnictwa w zajęciach, które w najlepszy i najbardziej skuteczny sposób pozwolą uczestnikom nauczyć się każdego rodzaju tańca. Proponujemy Państwu trzy opcje uczestniczenia w zajęciach indywidualnych. Szkolenia mogą odbywać się na sali tanecznej, u prowadzącego lub w domu u klienta. Dodatkowo proponujemy naukę tańca na kursach grupowych, które są podzielone na podstawie umiejętności uczestników na zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także nowożeńców na specjalne kursy nauki pierwszego tańca weselnego.

 • Tango Olsztyn - tangomagia.pl

  Firma Tangomagia proponuje klientom duży wybór czynności powiązanych z nauką tanga. Nasza propozycja zawiera kursy, pokazy i inne. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w zajęciach personalnych albo grupowych. Wybierając prowadzoną przez nas szkołę zyskują Państwo do pomocy wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim doświadczeniem. Oferujemy również pomoc w zakresie nauki pierwszego tańca. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do zapisania się na odpowiednie lekcje.