Radiokomunikacja, krótkofalarstwo

 • PZK - Pomożem Zostać Krótkofalowcem

  PZK - Pomożem Zostać Krótkofalowcem

  PZK - Pomożemy Zostać Krótkofalowcem, przekażemy najświeższe informacje, przypomnimy historię starszą niż Polski Związek Krótkofalowców. Zarejestruj się już dziś, to nie kosztuje, a uzyskasz pełny dostęp do interesujących danych. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej pomocy zdasz egzamin krótkofalarski, znajdziesz najlepsze dla siebie zawody krótkofalarskie, będziesz uczestniczył w programach dyplomowych: SPPA, PGA, SPFF. Zapraszamy !

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
 • Stowarzyszenie Radiokomunikacji Amatorskiej Góra Chełmiec

  Stowarzyszenie Radiokomunikacji Amatorskiej Góra Chełmiec

  Jesteśmy Stowarzyszeniem pod nazwą Europejskie Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej góra Chełmiec. W 1997 roku "ECRA" zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń w sądzie wojewódzkim w Wałbrzychu z siedzibą w Świdnicy.Od 1 czerwca 2003 roku udostępniliśmy turystom po remoncie 22 metrową wieżę widokową, z której rozciąga się piękny widok na panoramę Sudetów, Przedgórza i Niziny Śląskiej. W chwili obecnej kończymy budowę Restauracji – Kawiarni. Budowa prowadzona jest na Chełmcu dokładnie w tym samym miejscu gdzie w latach przedwojennych istniała również kawiarnia.Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce jak i pierwszy po tej stronie Odry przemiennik telewizji amatorskiej. Program ten jest dostępny w odległości 50 km od naszego nadajnika. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem jego parametrów pracy.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW

  Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW

  Strona Ostrowskiego Klubu Krótkofalowców SP3POW

  Klub działa jako stowarzyszenie pasjonatów łączności radiowych. Skupia wokół siebie wszystkich którzy pragną rozwijać swoje hobby. Mamy nadzieję, że będzie to działalność aktywna i przynosząca wiele satysfakcji naszym członkom. Nie zamierzamy ograniczać się tylko do granic miasta czy regionu, ale szeroko wyjść z naszą pasją w Polskę, a może kiedyś również poza granice kraju.

  Data dodania: 18 05 2011 szczegóły wpisu

Radiokomunikacja, krótkofalarstwo - nowa strona:

Adres: