Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW

Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW

Ocena: 2.6/10 (28 głosów)Strona Ostrowskiego Klubu Krótkofalowców SP3POW

Klub działa jako stowarzyszenie pasjonatów łączności radiowych. Skupia wokół siebie wszystkich którzy pragną rozwijać swoje hobby. Mamy nadzieję, że będzie to działalność aktywna i przynosząca wiele satysfakcji naszym członkom. Nie zamierzamy ograniczać się tylko do granic miasta czy regionu, ale szeroko wyjść z naszą pasją w Polskę, a może kiedyś również poza granice kraju.Podobne strony
  • Stowarzyszenie Radiokomunikacji Amatorskiej Góra Chełmiec

    Jesteśmy Stowarzyszeniem pod nazwą Europejskie Centrum Radiokomunikacji Amatorskiej góra Chełmiec. W 1997 roku "ECRA" zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń w sądzie wojewódzkim w Wałbrzychu z siedzibą w Świdnicy.Od 1 czerwca 2003 roku udostępniliśmy turystom po remoncie 22 metrową wieżę widokową, z której rozciąga się piękny widok na panoramę Sudetów, Przedgórza i Niziny Śląskiej. W chwili obecnej kończymy budowę Restauracji – Kawiarni. Budowa prowadzona jest na Chełmcu dokładnie w tym samym miejscu gdzie w latach przedwojennych istniała również kawiarnia.Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce jak i pierwszy po tej stronie Odry przemiennik telewizji amatorskiej. Program ten jest dostępny w odległości 50 km od naszego nadajnika. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem jego parametrów pracy.

  • PZK - Pomożem Zostać Krótkofalowcem

    PZK - Pomożemy Zostać Krótkofalowcem, przekażemy najświeższe informacje, przypomnimy historię starszą niż Polski Związek Krótkofalowców. Zarejestruj się już dziś, to nie kosztuje, a uzyskasz pełny dostęp do interesujących danych. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej pomocy zdasz egzamin krótkofalarski, znajdziesz najlepsze dla siebie zawody krótkofalarskie, będziesz uczestniczył w programach dyplomowych: SPPA, PGA, SPFF. Zapraszamy !