Regresja hipnotyczna

Regresja hipnotyczna

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)Zapraszam wszystkich odwiedzających tę stronę do odwiedzenia Instytutu Eksploracji Duszy i Umysłu. Oferuję różnego typu usługi z zakresu ezoteryki i rozwoju duchowego. W tym hipnoza regresyjna - czyli regresja hipnotyczna do życia między wcieleniami (okresu między inkarnacjami) oraz poprzednich wcieleń. Będziesz mógł odbyć podróż poza czas i przestrzeń dzięki tej metodzie. Poza tym oferuję innego typu działania z zakresu ezoteryki, takie jak horoskop astrologiczny - kosmogram urodzeniowy, tworzenie, rysowanie portretu aury, radiestezja na odległość - teleradiestezja oraz wielu innych. Zapraszam serdecznie i pozdrawiam ciepło.Podobne strony
 • Tarot

  Wiele osób boi się kart tarot. Nie wezmę ich do ręki mówi do mnie pewna dziewczyna. Na seansie często słyszę proszę o wyczerpującą wróżbę ale niech Pan nie używa kart tarot. Dlaczego pytam się. Skąd ten strach. Tarot to niewinna talia kart sama z siebie bez udziału człowieka krzywdy nikomu zrobić nie może. A czy na przykład nóż sam może wyrządzić nam szkodę ? Nie dopiero jak go niewłaściwie użyjemy. Podobnie jest z kartami tarot.

 • Zaklęcia

  Zjawiska nadprzyrodzone jest nieodłącznym składnikiem ludzkiego egzystencji. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zaciekawić się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze życie. Wielu ludzi odmienia swój życie poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają profesjonalne wróżki, które można znaleźć na naszej stronie.

 • Wróżka w Krakowie - Magdalena Liwińska

  Magdalena Liwińska jest znaną tarocistką i numerologiem, od lat pomada ludziom w najtrudniejszych sytuacjach dzięki darowi widzenia aury i znajomości sztuk mantycznych i medycyny naturalnej. Przyjmuje w sercu Krakowa. Tworzy talizmany i skrypty runiczne. Przez kilka lat prowadziła autorskie programy telewizyjne w TVN i w TVN Meteo, oraz na Tele5. Jest autorką horoskopów numerologicznych na stronach WP.pl

 • EZOSMS

  To miejsce gdzie odkryjesz to co nieznane, profesjonalni doradcy specjalnie dla Ciebie przygotowali szereg pomocy dzięki, którym zrozumiesz swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Ezoteryka to bardzo szeroki dział nauki, który był zgłębiany przez wielki. W chwili obecnej działów astrologii wykorzystywanych jest w innych dziedzinach, kryminalistyce, w śledztwach, ale także w medycynie – jak chociażby chiromancja. To właśnie dzięki wiedzy nabytej przez naszych Astrologów, masz teraz szanse poznać swoje przeznaczenie, a jeśli trzeba możesz je nawet zmodyfikować, poprzez odpowiedzialnie przeprowadzone rytuały i kabały. Wszystko pod kontrolą naszych duchowych Doradców. Zarówno w naszą datę urodzenia, jak i energie wpisane jest wszystko to co będzie miało miejsce w naszym życiu. Znajdziesz tu bogate artykuły dotyczące tego jak należy interpretować karty Tarota, co zapisane jest w planetach, jak przeprowadzić skutecznie rytuał na szczęście w miłości, jakie znaczenie ma numerologia. Dzięki specjalnej aplikacji możesz skontaktować sie z Wróżką lub Jasnowidzem – możesz wybierać spośród szerokiego grona specjalistów z zakresu Ezoteryki. Aplikacja polega na kontakcie smsowym, co służy dyskrecji i poczuciu swobody, gdyż nie każdy potrafi mówić o swoich problemach wprost, niektóre pytania dla rozmówców mogą być krepujące, dlatego właśnie z myślą o takich osobach powstała ta strona. Warto tu powiedzieć ze pierwsza porada nic Cię nie kosztuje.

 • Forum ezoteryczne - WrotaRozwoju.pl

  Interesujesz się ezoteryką i zjawiskami niewyjaśnionymi? Jeśli tak, to być może magia naszego forum bardzo Cię zaciekawi. Znajdziesz na nim wiele cennych wskazówek związanych z rozwojem duchowym i osobistym. Przeczytasz aktualne horoskopy zodiakalne na rok 2013. Możesz również sprawdzić znaczenie kart tarota z Arkan małych i wielkich. Oprócz tego podyskutujesz tutaj o "prawie przyciągania", dzięki któremu przyciągniesz do siebie szczęście i radość. Zapraszam na forum ezoteryczne!

 • Egzorcysta, Duchy, Nawiedzenie

  Egzorcyzmy, duchy i różne niesamowite dziwne i niesmotykane zjawiska paranormalne - egzorcyści a wśród nich Wanda Prątnicka - magister psychologii, egzorcysta. Duchy to niewątpliwie istoty, które były ludźmi a po śmierci nie mogły zdecydować się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Opętanie człowieka przez duchy może być przyczyną bardzo wielu niemiłych doświadczeń. Dzieje się tak z wielu powodów którym należy się przyjrzeć. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej. Egzorcysta zaprasza - duchy, egzorcyzmy, nawiedzenie, opętanie.

 • Wrozka.tv - wróżenie i tarot online

  Serwis online wrozka.tv oferuje dużą gamę usług z dziedziny ezoteryki. Goście serwisu wrozka.tv mają do dyspozycji ogólne wróżby i horoskopy w oparciu o tarota i inne systemy przewidywania przyszłości.
  Wrozka.tv łączy ze sobą doświadczonych astrologów, tarocistów, jasnowidzów i wróżbitów z ludźmi chcącymi uzyskać porady na osobiście wybrany temat, jak np. praca, miłość czy zdrowie. Z serwisem wrozka.tv nawiązało współpracę kilkudziesięciu specjalistów od wróżenia reprezentujących różne szkoły i techniki wróżenia od tarota i numerologii po runy i reiki. Oprócz wróżb i porad nasi wróżbici przeprowadzają również oczyszczanie karmiczne, badanie czakr, oraz inne działania o które można ich zapytać poprzez stronę wrozka.tv

 • Wróżenie online, przez telefon i sms

  Zastanawiasz się, co czeka Cię w najbliższej przyszłości? Chciałbyś poznać możliwości jakie da Ci nowa praca? Zastanawiasz się, czy osoba z którą jesteś związany faktycznie jest Ci pisana? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy wróżek i tarocistów oferujących swoje usługi na portalu parasfera.pl. Z naszymi specjalistami możesz skontaktować się telefonicznie, za pomocą chata, mailowo oraz poprzez SMS. Znajdź metodę wróżenia dla siebie: reiki, wróżenie z gwiazd, astrologia, tworzenie horoskopów, tarot, karty anielskie – to tylko niektóre z metod, które oferujemy. Na portalu znajdziesz także liczne informacje związane z ezoteryką oraz wróżeniem.

 • Wróżby online - przepowiednia z kart tarota online

  Potrzebujesz odpowiedzi na trudne pytanie? Nie wiesz jaka decyzja będzie dla ciebie najbardziej korzystna? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się, ile mogą powiedzieć o Tobie karty? Postaw tarota za darmo przez internet i odkryj niezwykłą moc wróżb! Tajemnicze karty z pewnością prześwietlą twoją aurę, wyjawiając sekrety duszy. Dzięki temu z łatwością podejmiesz trudną decyzję. W razie problemów z interpretacją, możesz skorzystać z usług profesjonalnej wróżki przez Internet. Nie zwlekaj i skontaktuj się z wróżką, by rozwiązać swoje problemy! Możesz również zdecydować się na wylosowanie runy dnia - jej moc pozwoli Ci pokonać nawet najtrudniejsze wyzwania. Alternatywą pozostaje klasyczny horoskop astrologiczny - zawsze aktualny i dokładny.