Hodowla kotów norweskich leśnych

Hodowla kotów norweskich leśnych

Ocena: 2.4/10 (47 głosów)Hodowla kotów NORWESKICH LEŚNYCH Forest Gate *PL z Wrocławia. Na stronie: standard rasy, porady dla początkujących, galeria, kocięta na sprzedaż, nasze koty norweskie leśne.Norwegi to koty inteligentne, kontaktowe, odważne a przy tym bardzo zrównoważone psychicznie, bardzo dobrze układają się ich relacje z małymi dziećmi. Cechą charakterystyczną tych pięknych zwierząt jest wspaniałe futro, prosty, długi profil, skośne oczy o przepięknym i wyrazistym spojrzeniu oraz szpiczaste uszy z rysimi pędzelkami.Podobne strony
 • PsiaEskadra.pl - Szkolenie i tresura psów

  Mistrzowie Polski w Posłuszeństwie i Obronie zapraszają na szkolenie psów!

  Profesjonalne szkolenie psów Kraków z zakresu:

  * pies towarzyszący PT I, II, III;
  * obedience;
  * pies obronny IPO I, II, III;
  * stróżowanie;
  * przygotowanie psów dla firm ochroniarskich oraz służb mundurowych (Policja, Straż Graniczna);
  * przygotowanie do testów psychicznych (dla hodowców).

  Przygotowujemy psy do zawodów w psich sportach.

  Posiadamy uprawnienia Związku Kynologicznego.

  Zajęcia odbywają się na stadionie KS Borek - ul. Żywiecka 12 w Krakowie (w weekendy) lub w Ośrodku Szkolenia Psów w Brzeźnicy (we wtorki i czwartki).

  W sezonie letnim oferujemy również pobyt w kameralnym hotelu dla psów PSIA ESKADRA.
  Z dala od zgiełku, huku i sąsiadów narzekających na szczekanie.

  Zainteresowanych szkoleniem psów zapraszamy razem z pieskami!
  Szczegółowe informacje: www.psiaeskadra.pl

 • Zoopsycholog behawiorysta Szkolenie psów DEMO DOG Bielsko-Biała

  Zoopsycholog Joanna Francuz specjalista od relacji człowiek-zwierzę towarzyszące Bielsko-Biała doradca behawioralny Szkolenie psów metodami pozytywnymi Bielsko-Biała zaprasza na konsultację między innymi z zakresu:

  - rozpoznanie przyczyn niepożądanych zachowań zwierząt domowych i zalecenie odpowiedniej terapii
  - prawidłowa socjalizacja i wychowanie zwierząt domowych
  - pomoc przy wyborze, ocena stanu psychicznego i osobowości zwierzęcia testy behawioralne)
  - postępowanie ze zwierzętami adoptowanymi ze schroniska
  - opiniowanie zachowań zwierząt domowych

 • Rasowe koty

  Jest wiele kocich ras powszechnie uznawanych za elitarne - do takich właśnie należą koty rasowe, które w naszej hodowli ( hodowla kotów rasowych Sopocisko*PL ) goszczą od samego początku jej istnienia. Hodowla prowadzi zatem takie oto rasy : maine coon, perska oraz norweska leśna. W naszej hodowlanej pracy kładziemy szczególny nacisk na to, aby koteczki kochały cały świat, a domowników - zwłaszcza. Efety bezstresowego układania koteczków znalazły swoje jak najbardziej pozytywne potwierdzenie w licznych opiniach, które są serwowane na stronach poświęconych właścicielom kociąt z Sopociska - zapraszamy zatem do zaglądnięcia na forum koty rasowe.

 • Hau-Hau Blog - blog o psach

  Na tym blogu znajdziesz wszelkie informacje o wychowaniu, żywieniu, hodowli psów oraz ich tresurze. Psiarz z wieloletnim doświadczeniem poradzi ci jak wychowywać psa, gdzie kupić szczeniaka, jak dać psu na imię. Tutaj dowiesz się także po co psu rodowód, a także poznasz zasady panujące na wystawach psów rasowych. Dowiesz się też jak przygotować psa do wystawy oraz dlaczego warto takie wystawy wygrywać. Sporo porad przeznaczonych jest także dla osób zastanawiających się nad kupnem psa. Dowiesz się gdzie najlepiej kupić psa rasowego i dlaczego nie robić tego na placach i przed wystawami. Z tego bloga o psach dowiesz się także jak hodować psa by był piękny i dobrze wychowany.