Kurs skałkowy

Kurs skałkowy

Ocena: 6.3/10 (9 głosów)Szkoła wspinania OnSajt jest organizatorem kursu skałkowego, realizowanego w podkrakowskich dolinkach. Kurs skałkowy ma na celu przygotowanie do samodzielnego wspinania na wędkę i z dolną asekuracją po drogach jedno i wielowyciągowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie mieli dotychczas żadnego kontaktu ze wspinaniem, jak również doskonałym kursem dla osób które wspinały się już w skałach lub na ściance, jednakże chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Kurs skałkowy trwa 4 dni.Podobne strony
 • Kurs astrologii

  Astrologia profesjonalna. Kursy i warsztaty astrologii w Polsce. Kurs astrologii dla początkujących skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających naukę astrologii oraz do tych, którzy mają już opanowane podstawowe zasady. Na kursie uczymy się samodzielnie dokonywać astrologicznych interpretacji. Kursy astrologii dla średniozaawansowanych - kurs interpretacji horoskopu, kurs astrologii porównawczej. Na stronie znajdują się bieżące, wciąż aktualne terminy kolejnych zajęć. Sprawdź terminy najbliższych kursów w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.
  Zapraszam też na konsultacje indywidualne - horoskop profesjonalny.

 • Kursy

  Kursy są obecnie bardzo popularnym sposobem na ciekawe spędzenie czasu. Aktywność pozytywnie wpływa nie tylko na fizyczną kondycję, ale również na samopoczucie ludzi, z nich korzystających. Wiadomo od dawna, że dostęp tej „rozrywki” zależny jest od zainteresowań osób, które chcą w nich uczestniczyć. Kreatywne warsztaty organizujemy 365 dni w roku. Młodzież to jedna z największych grup docelowych. W młodym wieku chcą wypróbować czegoś nowego, przekonać się jakie szkolenia ich interesują, a jakie kurs nie daje im ogromnej satysfakcji. Kursy, z których powinno się skorzystać to szkolenia otwarte, które dostępne są dla każdego uczestnika, chcących skorzystać z tych zajęć.

 • Warsztaty filcowania

  Wakacje to czas wytchnienia od trudów i monotonii codziennego dnia. Układając wyjazd warto zastanowić się, jaką formę wypoczynku wolimy. Niektórzy wybiorą czynny wypoczynek - rajd rowerowy. Być może marzymy tylko o spokojnym zaciszu, wynajęciu domku wśród lasu, najlepiej blisko jeziora. Mamy ochotę podziwiać górski krajobraz, oddychać świeżym, pachnącym lasem powietrzem, spacerować. Czasami pragniemy połączyć fizyczny wypoczynek, ze spokojem majestatu gór. Być może uda się nam spełnić swoje marzenia, na które w codziennym zabieganiu zawsze brakowało nam czasu.
  Taką okazję oferuje kurs filcowania, zaplanowany w lipcu 2013 roku w Salino nad morzem Bałtyckim. Jest to połączenie inwencji twórczej, szczególna okazja rozwinięcia nieodkrytego talentu, wraz z relaksem na łonie natury. Dominującą czynnością jest nabycie umiejętności filcowania techniką na sucho i na mokro, oraz na zaznajomienie się ze sposobem czerpania papieru.

  Wiele atrakcji zapewni Ci plener filcowania, zarówno dla poczatkujących, jak i zaawansowanych artystów. Będziemy filcować szal na jedwabiu, ozdobną torebkę, rękawiczki, buty. Dla każdego coś ładnego. Jeśli chcesz rozwinąć swoją wyobraźnię, przeżyć fascynującą przygode na łonie natury, Zapraszamy na plener filcowania!

 • Kurs masażu - Practice

  Szukasz miejsca w którym mogłabyś się wyspecjalizować w dziedzinie kosmetyki? Jeśli tak to kursy oferowane przez firmę Practice powinny przypaść Ci do gustu. Ofertę przygotowaliśmy w taki sposób by nasi kursanci doskonale wiedzieli co mają robić, spora ilość godzin praktyki pod okiem profesjonalistów kosmetyki oraz minimalna ilość teorii to nasza dewiza. Tylko takie podejście sprawia, iż przyszła kosmetyczka poczuje się pewnie w tym co robi a jej klienci będą w pełni zadowoleni z otrzymanej usługi.

 • Trener Mentalny i Biznesu Aneta Moniuszko

  Strona obejmuje ofertę Trenera Mentalnego – Anety Moniuszko. Opcje dostępnych treningów mentalnych, które można znaleźć na portalu to: trening mentalny osobisty, trening mentalny biznesowy, trening mentalny golfowy. Ponadto, Aneta Moniuszko pomaga przedsiębiorcom w automatyzacji firmy, aby pracowali mniej a firma wciąż się rozwijała. Treningi odbywają się w Krakowie, Warszawie oraz przez internet.

 • Kppkurs.pl - pierwsza pomoc

  Nasza oferta przeznaczona jest jednocześnie dla kontrahentów prywatnych jak i firm i organizacji takich jak szkoły, urzędy itp. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń z obszaru pierwszej pomocy. Chcesz fachowo nauczyć się pomagać innym w czasie wypadku samochodowego lub przypadkowej nieoczekiwanej sytuacji to namawiamy do zapisów na nasze szkolenia, po których osiągniesz odpowiedni certyfikat. Posiadamy olbrzymie umiejętności, współdziałamy z władzą, strażą, WOPRem, jednostkami sanitarnymi a także wieloma innymi jednostkami, które chcą by ich pracownicy posiadali odpowiednie umiejętności medyczne.