Nuteczki.net - muzyka disco polo

Nuteczki.net - muzyka disco polo

Ocena: 3.2/10 (22 głosów)Witajcie drodzy użytkownicy.
Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nowy portal o nazwie Nuteczki, który zajmuje się zbieranie, selekcjonowanie i prezentowaniem najnowszych utworów z dziedziny disco polo. Newsy informacje i sama muzyka, dostępne są u nas całkowicie za darmo, bez ukrytych opłat. Już teraz, wejdź na naszą stronę aby nie przegapić najciekawszych piosenek disco polo. Pochwal się znajomym na facebooku czego aktualnie słuchasz. To i wiele innych atrakcji czeka na ciebie. Zapraszamy serdecznie.Podobne strony
 • Najlepsza muzyka

  Pragniemy przedstawić dziś stworzone przez nas nowe internetowe forum. Jest ono świetnym miejscem dla wszystkich tych osób w sieci, które zwyczajnie uwielbiają dobrej jakości dźwięki. Należy zauważyć, że zawarliśmy w swych zasobach całkowity przekrój gatunków, od muzyki popowej do najbardziej wysublimowanych dźwiękowych form elektronicznych. Polecamy na przykład dział z setami, który docenią właśnie entuzjaści elektroniki. Dołączcie do grona naszych użytkowników i pomóżcie nam jeszcze bardziej rozwinąć tę bazę. Z pewnością nie będziecie czuć się przez to źle, gwarantujemy! Czeka tutaj na Was wyłącznie najlepsza muzyka, sprawdźcie jeszcze dzisiaj!

 • Hip hop

  W sieci strony tematyczne ukazują się jak grzyby po deszczu. Niektóre są częścią bardziej rozbudowanych serwisów. Ale czy znaleźliście już swój ulubiony serwis muzyczny? Jeśli nie, rekomendujemy Wam Codzienną Gazetę Muzyczną. Sporo najświeższych newsów, recenzje albumów, różne gatunki muzyczne (m.in. polski hip hop). Całość na jednej stronie z gwarancją codziennych aktualizacji. Zaletami portalu są wspomniane aktualizacje i interesująca, ciągle rozwijająca się społeczność fanów tego chyba najpopularniejszego hobby jakim jest muzyka. Tak więc zachęcamy do odwiedzenia CGM.pl.

 • Strona autorska - Galeria - Grunge Chat - Forum

  Radio Grunge powstało z pasji jej twórców do niezależności i muzyki grungowej lat dziewięćdziesiątych. Po pewnym momencie strona przerodziła się w stronę autorską z forum, z galerią zdjęć i chatem do rozmowy z użytkownikami, wszystko zamieszczone jest w trójwymiarowej grafice. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych podróży do Peru, Nowej Zelandii i Meksyku. Na forum można porozmawiać na tematy związane z muzyką i niezależnością lub można zaproponować swój temat.

 • Muzyczny blog

  Nasza strona internetowa jest niezwykła, ponieważ tworzymy ją z ogromną pasją. Znajdziesz tam mnóstwo artykułów, pisanych przez zupełnie różnych autorów. Dzięki przejrzystym tagom i kategoriom – z łatwością znajdziesz artykuł w tematyce, która akurat Cię interesuje. Możesz przeczytać np. informacje i opinie o określonym autorze, singlu, bądź albumie. Będziemy także opisywać tu ważne wydarzenia muzyczne. Zapraszamy na naszego bloga.

 • TakeMusic.pl - najnowsze teledyski

  Witaj.
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak inny twoi znajomi tak szybko dowiadują się o nowej muzyce i teledyskach? Jeżeli nie to zdradzimy Ci sekret. Otóż na stronie takemusic.pl znajdziesz najnowsze wydawane piosenki i teledyski od największych gwiazd i artystów z całego świata. Aby posłuchać i podzielić się ze znajomymi nie musisz się nawet rejestrować. To wszystko a także wiele więcej udostępniamy Ci za darmo bo wiemy jak muzyka jest ważna i łączy pokolenia. Zapraszamy