Sennik

Sennik

Ocena: 2.7/10 (16 głosów)Wydaje Ci się, że możesz poznać tajemnice obcych, nieznanych światów przedstawianych Ci w nocy przez Twój własny umysł. Nie mylisz się. Umożliwiają to senniki, budzące postrach wśród ludzi, którzy raz z nich skorzystali i uwierzyli w ich skuteczność. Najlepszy jest sennik online, który odnajdziesz bez trudności w Internecie. Sennik to po prostu rzecz niezbędna każdemu z nas, która może doprowadzić do zdobycia przez nas wiedzy na temat tego lepszego świata ukazującego się nam w nocy.Podobne strony
 • Sennik

  Sennik online jest internetowym zbiorem najczęściej spotykanych marzeń sennych, posiada on dużą liczbę symboli sennych, ich znaczenie i interpretacje. W starożytności interpretowano sny, o czym świadczy sennik egipski. Senniki internetowe próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, lecz dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie.

 • Sennik

  Znaczenie-snów.net jest to jedna z witryn o tematyce snów. Większość ludzi codziennie śni o najróżniejszych, zazwyczaj także dziwnych rzeczach, a potem długo zastanawiamy się, co konkretny sen, mógł oznaczać. Dzięki prezentowanemu portalowi, nie będziesz musiał dłużej się nad tym głowić, gdyż w jednym miejscu, umieszczono znaczenie ponad 6300 rozmaitych marzeń sennych. Oprócz tłumaczenia snów widnieją tutaj także komentarze innych użytkowników serwisu, w których opisują oni fabułę swoich snów, związanych z konkretną tematyką, które być może okażą Ci się przydatne. Tak samo w drugą stronę- sam możesz publikować opisy swoich snów.

 • Tajemnice Snów - dzięki nam dowiesz się prawdy o swoich snach

  Dzięki nam dowiesz się prawdy o swoich snach. Sny od wieków intrygowały ludzi. W naszej podświadomości ukryte są pragnienia, które odzwierciedlają się za pomocą snów. Poznaj sennik i tajemnice naszych snów. W każdym śnie są przedmioty, symbole, osoby i właśnie tutaj znajdziesz wyjaśnienie co oznaczają te symbole. Proszę jednak pamiętać że symbole senne są tylko wskazówką w próbie odkrycia znaczenia naszych snów. Każdy sen należy interpretować oddzielnie. Dowiedz się o interpretacji i podświadomym znaczeniu marzeń sennych. Podczas snu możemy nie tylko poznać przyszłość, ale również uzyskać wiele cennych informacji. Wszystkie informacje znajdziesz u nas na stronie.

 • Sennik

  Nasza nowa strona to mini blog, na którym prezentowane są senne symbole. Nasz zespół stara się, aby codziennie w witrynie pojawiało się tłumaczenie nowego znaku. Jeżeli więc zależny Ci na tym aby dowiedzieć się, co Twoja podświadomość chciała Ci przekazać, zsyłając Ci takie sny, nie czekaj i odwiedź naszą stronę. Dzięki niej senna symbolika nie będzie już dla ciebie tajemnicą. Sen o balu, drodze czy emeryturze to tylko niektóre z naszych propozycji. Zapraszamy serdecznie przede wszystkim tych, którym zależy na poznaniu swojej przyszłości.

 • Sennik

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak to się dzieje, że przy pomocy snów i znaków dawanych nam przez naszą podświadomość można przewidzieć własną przyszłość? Na naszej nowej stronie internetowej odnajdziesz odpowiedź nie tylko na to pytanie. Wystarczy, że przeczytasz kilka z przygotowanych przez nas artykułów. Jednak same felietony to jeszcze nie wszystko co mamy Ci do zaoferowania. Nasza strona, w głównej mierze składa się bowiem z opisu sennych symboli. Jeśli więc przyśni Ci się drzewo, gitara czy lampa, sprawdź jaki wpływ będzie to miało na Twoją przyszłość.

 • Sennik internetowy

  Śniło Ci się coś interesującego? Nie za bardzo wiesz, jak interpretować sen, który właśnie miałeś? Jeśli masz taki kłopot - serdecznie zapraszamy na portalWWW.poznajsen.pl. Odnajdziesz tam wszystko o fazach snu i interpretację pewnych znaków sennych, które zdołały przydarzyć się również Tobie. To właśnie dzięki nam dowiesz się, jak duże przesłanie dla człowiek mają sny i jak wiele można się z nich dowiedzieć.

 • Znaczenie snów

  Mój sennik to strona, na której prezentuję własne interpretacje sennych znaczeń. Dzięki temu jest jednym z niewielu miejsc w sieci, w którym można znaleźć oryginalne i niekopiowane tłumaczenie snów. Jeśli więc do tej pory nie udało Ci się jeszcze znaleźć tego, czego szukasz, koniecznie odwiedź mój mini-serwis. Może nie jest on wielkim sennikiem internetowym, ale na pewno zbiorem rzetelnych informacji i ciekawych propozycji. Zapraszam.

 • Sennik

  Tylko u nas znajdziesz zbiór najczęściej spotykanych znaczeń sennych. Dajemy gotową receptę na to, jak poprawnie odczytywać poszczególne symbole snów. Pomagamy wyjaśnić wiele zagadkowych, utajonych oraz fascynujących elementów zupełnie niepoznanych i wcześniej nieodkrytych. W nasz sennik to nie tylko proroctwo, ale również przestroga, wskazanie właściwego sposobu postępowania oraz zmiany nastawienia tak, by wszystko funkcjonowało sprawnie. Na stronie zamieszczamy także horoskop na każdy tydzień oraz wyjaśniamy znaczenia imion żeńskich i męskich. Wejdź i przekonaj się, naprawdę warto!