Wrozka.tv - wróżenie i tarot online

Wrozka.tv - wróżenie i tarot online

Ocena: 3.2/10 (15 głosów)



Serwis online wrozka.tv oferuje dużą gamę usług z dziedziny ezoteryki. Goście serwisu wrozka.tv mają do dyspozycji ogólne wróżby i horoskopy w oparciu o tarota i inne systemy przewidywania przyszłości.
Wrozka.tv łączy ze sobą doświadczonych astrologów, tarocistów, jasnowidzów i wróżbitów z ludźmi chcącymi uzyskać porady na osobiście wybrany temat, jak np. praca, miłość czy zdrowie. Z serwisem wrozka.tv nawiązało współpracę kilkudziesięciu specjalistów od wróżenia reprezentujących różne szkoły i techniki wróżenia od tarota i numerologii po runy i reiki. Oprócz wróżb i porad nasi wróżbici przeprowadzają również oczyszczanie karmiczne, badanie czakr, oraz inne działania o które można ich zapytać poprzez stronę wrozka.tv



Podobne strony
 • EZOSMS

  To miejsce gdzie odkryjesz to co nieznane, profesjonalni doradcy specjalnie dla Ciebie przygotowali szereg pomocy dzięki, którym zrozumiesz swoją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Ezoteryka to bardzo szeroki dział nauki, który był zgłębiany przez wielki. W chwili obecnej działów astrologii wykorzystywanych jest w innych dziedzinach, kryminalistyce, w śledztwach, ale także w medycynie – jak chociażby chiromancja. To właśnie dzięki wiedzy nabytej przez naszych Astrologów, masz teraz szanse poznać swoje przeznaczenie, a jeśli trzeba możesz je nawet zmodyfikować, poprzez odpowiedzialnie przeprowadzone rytuały i kabały. Wszystko pod kontrolą naszych duchowych Doradców. Zarówno w naszą datę urodzenia, jak i energie wpisane jest wszystko to co będzie miało miejsce w naszym życiu. Znajdziesz tu bogate artykuły dotyczące tego jak należy interpretować karty Tarota, co zapisane jest w planetach, jak przeprowadzić skutecznie rytuał na szczęście w miłości, jakie znaczenie ma numerologia. Dzięki specjalnej aplikacji możesz skontaktować sie z Wróżką lub Jasnowidzem – możesz wybierać spośród szerokiego grona specjalistów z zakresu Ezoteryki. Aplikacja polega na kontakcie smsowym, co służy dyskrecji i poczuciu swobody, gdyż nie każdy potrafi mówić o swoich problemach wprost, niektóre pytania dla rozmówców mogą być krepujące, dlatego właśnie z myślą o takich osobach powstała ta strona. Warto tu powiedzieć ze pierwsza porada nic Cię nie kosztuje.

 • Wróżka Małgorzata Poznań

  Jestem wróżką od wielu lat. Jako Wróżka Małgorzata przyjmuję ponad 16 lat. Moją domeną są karty klasyczne. Zapraszam na wróżbę w której macie Państwo pełen rozkład, dodatkowo seans na osoby i sytuacje. Możecie też zadać kartom konkretne pytanie dotyczące miłości, pieniędzy, zdrowia, pracy, inwestycji. Otrzymacie odpowiedź na nurtujące Was pytania oraz rozwiązanie sytuacji. Zapraszam na spotkanie z Wróżką Małgorzatą. Przyjmuję na wróżby w Poznaniu.

 • Wrozbita Bogumil - profesjonalne porady życiowe

  Oficjalna strona internetowa wróżbiarza Bogumiła. Jego mocne strony to udzielanie porad w biznesie, przyciąganie miłości a także zdejmowanie klątw i przepowiednie. Z pomocą kart przeznaczenia przygotowuje także i napełnia energią indywidualne talizmany. Wykonuje wróżby dla par, wróżby dla samotnych i rozwiązuje konkretne problemy życia codziennego. Pomaga odzyskać siły witalne i powrócić do zdrowia a także pozbyć się nałogów i oczyścić umysł.

 • Wróżka Warszawa

  Stoisz przed ważnym życiowym wyborem? Nie wiesz jakie masz predyspozycje? Pragniesz przyciągnąć szczęście, pomyślność losu i bezpieczeństwo? Dobra wróżka Warszawa pomoże Ci podjąć właściwy wybór, ujawniając dotychczas skrywane sekrety Twojej przyszłości. Oferujemy wróżenie z kart tarota, z dłoni, ze znaków zodiaku oraz jasnowidzenie. Pomagamy zarówno osobom indywidualnym jak i grupom osób, udzielając właściwych rad w oparciu o wiedzę i doświadczenie we wróżbiarstwie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie wrozby-norman.pl.