GLOBEnergia - Odnawialne Źródła Energii

GLOBEnergia - Odnawialne Źródła Energii

Ocena: 4.3/10 (19 głosów)GLOBEnergia to profesjonalny dwumiesięcznik poświęcony Odnawialnym Źródłom (i poszanowaniu) Energii. GLOBEnergia to unikalne forum ekspertów OZE. Czasopismo pełni rolę biuletynu informacyjnego i poradnika.Czasopismo przygotowane jest przez zespół praktyków doświadczonych zawodowo w poszczególnych dziedzinach OZE, w ścisłej współpracy z jednostkami naukowymi oraz przemysłowymi. Czytelnik znajdzie uporządkowane tematycznie artykuły, reportaże i opracowania naukowe. Całość wzbogacona jest praktycznymi wskazówkami dotyczącymi finansowania oraz realizacji inwestycjiObszary tematyczne: Pompy ciepła, Geotermia, Energetyka Wiatrowa, Energetyka Słoneczna, Biomasa, Budownictwo Pasywne, Biopaliwa, Biogaz, Finansowanie, Poszanowanie Energii oraz specjalny dział poświęcony tematyce OZE znajdujących zastosowanie w rozwiązaniach gminnych.Podobne strony
 • eFachowiec - kwartalnik dla fachowców budowlanych i nie tylko

  eFACHOWIEC Interaktywna, elektroniczna gazeta branży budowlanej. W magazynie między innymi: nowości produktowe, porady, przeglądy, inspiracje, wywiady, analiza rynku. Artykuły podlinkowane do stron firmowych, tematów pokrewnych oraz galerii. Prosta nawigacja, nowoczesna formuła, szybka i rzetelna informacja. Bogato ilustrowane pismo nie tylko dla fachowców. Kwartalnik portalu www.chemiabudowlana.info.

 • Magazyn Doradca Podatkowy

  „Doradca Podatkowy” to miesięcznik przygotowywany z myślą o przedstawicielach sektora MŚP. Na łamach miesięcznika ukazują się artykuły związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. „Doradca Podatkowy” to ciekawe artykuły, wzory pism i umów, przydatne porady czy wywiady z przedstawicielami biznesu, instytucji publicznych, świata kultury i sportu. Magazyn prenumerowany jest przez kancelarię podatkowe, rachunkowe i prawne które przekazują magazyn swoim klientom. Celem prenumeraty jest zacieśnianie relacji i kontaktów partnerskich, oraz wykazanie dbałości o klientów.

 • Informacje prasowe

  Już na samym wstępie wypada zaznaczyć, że informacje prasowe, jakie pojawiają się w gazetach, niosą ze sobą dość dużą dawkę cennych treści. Właściwie każdy szanujący się obywatel powinien mieć to na uwadze. W żadnym wypadku nie można sobie pozwolić, ażeby przegapić najbardziej istotne informacje PR, gdyż mogłoby to przynieść nieoczekiwane skutki w niedalekiej przyszłości. Przygotuj informację prasową dotyczącą Twojej firmy, marki, produktu lub strony WWW i prześlij j ją na informacjepr.pl.

 • Czasopisma na świecie

  Z powodu ogromnej ilości publikacji, postanowiłem opisać niejako pozycje szczególnie dla mnie znaczących, z powodu znaczenia publikowanych informacji, gazet i czasopism. Mój serwis blogowy niejako zachęca do zaczęcia dyskusji na temat mechanizmów opiniotwórczych prasy, dochodzenia do miarodajnych wniosków i motywuje do zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie. Posiadam ambicję do niejako stypizowania i ocenienia poszczególnych czasopism i gazet. Zamierzam także zaprezentować szerszemu gronu odbiorców sekrety warsztatu dziennikarskiego.

 • Informacje prasowe

  Serwis informacjeprasowe.pl jest internetowym biurem prasowym pozwalającym na bezpłatną publikację informacji prasowych, komunikatów prasowych, komentarzy, analiz oraz opinii. Informacje prasowe dla dziennikarzy publikuje w nim już kilkaset rzeczników, biur prasowych, ekspertów i agencji PR reprezentujących największe polskie firmy, instytucje i urzędy państwowe. Komunikaty prasowe, będące artykułami do przedruku, przypisane do ponad 50 branż są dostępne dla wszystkich dziennikarzy, redakcji i wydawców mediów bezpłatnie. Tworzymy media! Codziennie.

 • InfoMarket - Multimedialna Platforma Informacyjno-Szkoleniowa

  InfoMarket to Multimedialna Platforma Informacyjno-Szkoleniowa, która łączy w sobie różne formy i techniki przekazu poczynając od prasy, poprzez Internet, a na nowatorskich projektach multimedialnych (e-TV, e-radio, e-szkolenia), kończąc.

  Spółka InfoMarket tworzy z firmą BDK strategiczny alians pod nazwą BDKIM. W praktyce firma BDK zajmuje się tworzeniem profesjonalnych baz danych oraz programów informatycznych.

  Do zadań InfoMarket należy zaś przygotowywanie i opracowywanie specjalistycznych artykułów oraz informacji branżowych. W praktyce, BDKIM to połączenie fachowej wiedzy o produktach z najobszerniejszym w Polsce konspektem informacyjnym. W naszych bazach znajduje się obecnie ponad 170.000 opisów urządzeń wraz ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości, blisko 24.000 instrukcji obsługi, blisko 2500 filmów i prezentacji oraz ponad 10.000 artykułów i materiałów szkoleniowych.

  Do najważniejszych grup asortymentowych obsługiwanych przez alians BDKIM należą segmenty: AGD, RTV, FOTO, IT, Multimedia, Klimatyzacja oraz Armatura i Elektronarzędzia. Bazy danych aktualizowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W portfolio BDKIM znajduje się szereg programów i rozwiązań systemowych. Dedykowane są one firmom przedstawicielskim, instytucjom badawczym, sklepom tradycyjnym i internetowym, redakcjom i serwisom prasowym oraz portalom konsumenckim. W praktyce z naszych rozwiązań korzysta większość firm przedstawicielskich, czołowe sieci sprzedaży oraz najważniejsze sklepy i portale internetowe z Onet.pl i Wp.pl włącznie. W ofercie firmy BDK znajdują się takie programy i rozwiązania jak: Cenówki (program do tworzenia etykiet cenowych), CEMA Benchmarking (profesjonalny program do analiz porównawczych produktów), E-Opisy (baza danych opisów produktów i zdjęć), Statystyki (system do raportowania preferencji użytkowników Internetu), @kademia (profesjonalny test do e-learningu dla sprzedawców) czy Pozycjoner (zintegrowany system pozycjonowania produktów w serwisach internetowych).
  InfoMarket pełni rolę dostawcy konspektu informacyjnego i wiedzy know-how. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest fakt, iż współpracujemy z najlepszymi autorami i redaktorami opracowań i analiz branżowych oraz czołowymi wykładowcami akademickimi w kraju. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie także Państwo fachowe magazyny: InfoMarket, InfoProdukt oraz Poradnik Sprzedawcy. Pod koniec tego roku InfoMarket zaprezentuje także pierwszą w Polsce, specjalistyczną, prosprzedażową witrynę konsumencką www.elektrospecjalisci.pl

 • Reklamuj się w Rzeczpospolitej

  Autoryzowane Biuro Ogłoszeń Rzeczpospolitej SUNpress udostępnia sposobność zamawiania różnorodnych ogłoszeń, które publikowane są w dzienniku Rzeczpospolita. Prowadzone przez nas biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Mogą Państwo zamawiać ogłoszenia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Podział kategorii tematycznych na funkcjonalne sekcje daje nam gwarancję, że wszyscy kontrahenci z łatwością wyszukają ciekawą dla siebie kategorię. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do kooperacji. Zapewniamy mailową lub telefoniczną pomoc konsultantów.