GLOBEnergia - Odnawialne Źródła Energii

GLOBEnergia - Odnawialne Źródła Energii

Ocena: 3.7/10 (23 głosów)GLOBEnergia to profesjonalny dwumiesięcznik poświęcony Odnawialnym Źródłom (i poszanowaniu) Energii. GLOBEnergia to unikalne forum ekspertów OZE. Czasopismo pełni rolę biuletynu informacyjnego i poradnika.Czasopismo przygotowane jest przez zespół praktyków doświadczonych zawodowo w poszczególnych dziedzinach OZE, w ścisłej współpracy z jednostkami naukowymi oraz przemysłowymi. Czytelnik znajdzie uporządkowane tematycznie artykuły, reportaże i opracowania naukowe. Całość wzbogacona jest praktycznymi wskazówkami dotyczącymi finansowania oraz realizacji inwestycjiObszary tematyczne: Pompy ciepła, Geotermia, Energetyka Wiatrowa, Energetyka Słoneczna, Biomasa, Budownictwo Pasywne, Biopaliwa, Biogaz, Finansowanie, Poszanowanie Energii oraz specjalny dział poświęcony tematyce OZE znajdujących zastosowanie w rozwiązaniach gminnych.Podobne strony
 • eFachowiec - kwartalnik dla fachowców budowlanych i nie tylko

  eFACHOWIEC Interaktywna, elektroniczna gazeta branży budowlanej. W magazynie między innymi: nowości produktowe, porady, przeglądy, inspiracje, wywiady, analiza rynku. Artykuły podlinkowane do stron firmowych, tematów pokrewnych oraz galerii. Prosta nawigacja, nowoczesna formuła, szybka i rzetelna informacja. Bogato ilustrowane pismo nie tylko dla fachowców. Kwartalnik portalu www.chemiabudowlana.info.

 • Ziemia Pucka.info - bezpłatny dwutygodnik powiatowy

  Nasz Tygodnik Ziemia Pucka.info to bezpłatna gazeta powiatu puckiego. Na stronie internetowej znajdziesz archiwalne numery czasopisma, cennik reklam i wykaz czterystu miejsc, w których znajdziesz gazetę w formie drukowanej. Ziemia Pucka.info wydawana jest w nakładzie ponad pięciu tysięcy egzemplarzy. Gazeta sponsoruje również funkcjonowanie drużyny piłkarskiej
  LZS Jantar Ziemia Pucka.info Swarzewo.

 • E-pismo naukowo-techniczne

  Oddajemy w Państwa ręce nasz kolejny czwarty już numer bezpłatnego e-pisma skierowanego do wszystkich elektryków, elektroników i automatyków.
  W piśmie poruszamy takie tematy jak: energia odnawialna, odzysk energii z układu falownik-silnik, kolejny temat: jak należy zabezpieczać i ekranować urządzenia elektryczne zgodnie z Polską Normą? Na ten temat mówi artykuł Krzysztofa Dymarkowskiego, Rafała Namiotko i Ryszarda Katulskiego. Zapraszamy do lektury.

 • Ekorodzice

  Interesują Cię nowościami w dziedzinie ochrony środowiska? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to zobacz co ciekawego na organicmagazine.pl. Powstał z myślą o Tobie magazyn ukazujący jak można żyć radośnie nie szkodząc jednocześnie środowisku. Wśród poruszanych tematów są też artykuły o wegetarianizmie i rodzinie. W serwisie dostępne są kolejne wydania po części darmowe. Z dostępnych publikacji warto polecić „Walka o polowania na obszarze Natura 2000” czy też „ Pierwsza pomoc dla zmęczonych”. Zobacz sam.

 • MISS - Czasopismo Kobiety z klasą

  Czasopismo MISS to ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika.

 • Projektowanie wydawnicze, skład gazet, czasopism i książek

  Jesteśmy zespołem specjalistów DTP zajmującym się kompleksowym projektowaniem i składem czasopism, gazet, magazynów, informatorów firmowych czy branżowych oraz wydawnictw książkowych.

  Wyróżniamy się rzetelnym przygotowaniem layoutu gazety, profesjonalnym składem oraz fachowym drukiem wydawnictw. W nasz zakres projektowania wchodzi również tworzenie projektów typograficznych książek. Wszelkie nakłady dostarczamy bezpośrednio do zamawiającego. Współpraca pomiędzy nami a wydawcami jest wspierana przez bezpłatny System zarządzania materiałami FILEPRESS, który upłynnia i usprawnia nasze wspólne dzieło. Zapraszamy do kontaktu.