Informacje technologiczne

 • System Nawigacji

  System Nawigacji

  Sprawdź już dzisiaj jak się prezentuje znakomitej jakości GPS. Dowiedz się wszystkiego na ten temat, przekonaj się o wszelkich nowinkach internetowych. Nie musisz zdawać już sobie pytań czym jest GPS, jak działa, jak to wszystko zostało skonstruowane. Tylko u nas macie pewność, że wszystkie informacje o tym będą podane w sposób okazały, sposób dostępny. Zatem zachęcamy do sprawdzania naszego bloga internetowego. Blog GPS Project to twój przewodnik po systemie nawigacji satelitarnej

  Data dodania: 05 08 2016 szczegóły wpisu
 • Innowacje, technologie, wynalazki

  Innowacje, technologie, wynalazki

  Jesteś sympatykiem nowoczesności, urządzeń mobilnych? To bardzo dobrze trafiłeś. Nasz blog zajmuje się właśnie tego typu zagadnieniami. Jak wiadomo, rozwój technologii ma trend zwyżkowy. Codziennie wypuszczane na rynek są nowe smartfony, sprzęty AGD, RTV. Często nawet nie wiemy na czym polega dana technologia zastosowana w tych sprzętach. Wiemy, że jest to skomplikowane, a przedstawiciele w sklepach, gdzie się sprzedaje takie sprzęty, nie umieją wyjaśnić działania w odpowiedni sposób. Zanim wybierzesz się do takiego sklepu - zajrzyj na nasz blog i zaspokój ciekawość.

  Data dodania: 27 05 2015 szczegóły wpisu
 • Recenzator

  Recenzator

  Recenzator to serwis poświęcony nowinkom technologicznym i przeprowadzający testy smartfonów oraz tabletów, recenzje sprzętu komputerowego, gier i aplikacji. Na jego łamach można znaleźć opisy urządzeń mobilnych z systemami Android i Windows. Istotną rolę odgrywają tutaj też recenzje sprzętu PC, a więc dysków, głośników, słuchawek, myszy i klawiatur. Fanów wirtualnej rozrywki przyciągnie dział poświęcony grom komputerowym. Nie zabrakło ponadto sekcji z recenzjami przydatnych aplikacji i testami programów. Wszystko to dopełniają nowinki technologiczne z branży.

  Data dodania: 10 08 2014 szczegóły wpisu
 • Blog o nowinkach IT

  Blog o nowinkach IT

  Ten blog powstał, abyś Ty nie musiał odwiedzać wielu, wielu innych. Codziennie znajdziesz na naszym blogu nowe wpisy, komentarze, ciekawe recenzje, testy, rankingi. Opisujemy tablety/gry/smartfony/nowoczesne urządzenia oraz jakże nie raz dziwne zagrania firm z dziedziny IT. Nie piszemy plotek, tylko rzetelne informacje. Staramy się przy tym pisać treściwie, bez niepotrzebnego lania wody. Techmigi.pl to świeże miejsce w internecie, a więc każdy użytkownik jest na wagę złota, także i Ty! Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 10 02 2014 szczegóły wpisu
 • Portal Technologiczny Techdice.com

  Portal Technologiczny Techdice.com

  Ciekawią cię nowinki technologiczne takie jak komputery, laptopy, tablety, smartfony, konsole? Do tego masz może zainteresowania w kierunku folmów, muzyki czy motoryzacji? Portal technologiczny www.techdice.com jest miejscem, którego szukasz. Nowinki technologiczne, testy i recenzje z różnych dziedzin w jednym miejscu. Jeśli jesteś graczem to na pewno docenisz informacje na temat promocji gier dostępne w jednym z naszych działow. Dowiedz się co w trawie piszczy dzięki pewnemu źródłowi informacji. Dodatkowo możesz uzyskać wiele cennych informacji i pomocy na naszym portalowym forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 27 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Informacje technologiczne - nowa strona:

Adres: