iviter.pl

iviter.pl

Ocena: 1.5/10 (11 głosów)W obszarze naszej witryny internetowej iviter.pl prezentujemy treści na temat technologii, elektroniki, techniki audio, podboju kosmosu, fantastyki naukowej, filozofii. Jednocześnie w witrynie prowadzimy sklep internetowy z podzespołami elektronicznymi, chemią dla elektroniki, narzędzia, przewody, akcesoria elektryczne, elektrotechniczne.
Świadczymy usługi w zakresie serwisu urządzeń elektronicznych. Prowadzimy laboratorium odzyskiwania danych. Zajmujemy się również sprzedażą oraz renowacją sprzętu audio vintage. Zatrudniamy w tej chwili kilkadziesiąt osób. Zapraszamy zarówno do oddziałów naszej firmy, jak również zachęcamy do czytania naszej strony internetowej na której prowadzimy regularne działania publicystyczne.Podobne strony
 • Współpraca polsko-czeska w wymiane technologii

  Strona zawiera informacje o współpracy Republiki czeskiej i Polski w wymianie technologicznej. Opisuje dotychczasową współpracę, informuje o firmach współpracujących, prezentuje ich ofertę i użyte rozwiązania. Jest zbiorem informacji technologicznej. Umożliwia także podjęcie współpracy w zakresie wymiany technologicznej poprzez skorzystanie z usług tłumacza technicznego języka czeskiego. W tej sprawie proszę o kontakt mailowy.

 • Specjaliści technologi IT - blog

  Coreblog.pl to serwis nowych technologii skupiający społeczność ekspertów i specjalistów technologi z dziedziny IT. Uzyskasz tutaj przydatną merytorycznie i interesującą wiedzę zebraną przez specjalistów i managerów IT. Poruszamy tematy w szeroko rozumianym kontekście IT, Internetu i usług z tym związanych. Postanowiliśmy kumulować nasz knowhow nie tylko dla siebie lecz by podzielić się nim również z innymi. Internetowy blog najlepiej się do tego nadaje. Odszukaj odpowiedzi na swoje pytania przeglądając naszą stronę.

 • Innowacyjne technologie w MPTI

  Oto miejsce przyszłości, w którym pomysłowe rozwiązania łączą się z zaawansowanymi technologiami. W naszym inteligentnym mieście budujemy harmonijną współpracę sektora samorządowego i biznesowego oraz środowisk akademickich. Nasz park jest miejscem olbrzymich możliwości, jakie daje pełne zaplecze badawczo-technologiczne, zaopatrzone w najnowocześniejsze laboratoria i powierzchnie biurowe. Naszym największym plusem jest inkubator przedsiębiorczości: najnowocześniejsze rozwiązanie, udostępniające młodym, ambitnym ludziom kluczowe narzędzia i rozwiązania technologiczne, pozwalające założyć własny biznes. W naszym parku stawiamy nie tylko na sprawdzone rozwiązania i doświadczenie, ale również na energię, młodość i śmiałe pomysły – tu umożliwimy Ci rozwój i samorealizację.

 • Nowości technologiczne

  Co? Kto? Kiedy? Gdzie? Nowy smartphone? Tablet? Komputer? Oprogramowanie? My Cię o tym poinformujemy, jeśli oczywiście wejdziesz na naszą stronę. U nas znajdziesz wszystko, co byś chciał wiedzieć na temat nowej technologii. Redaktorzy regularnie piszą nowe wiadomości. Oczywiście chcemy się podzielić z Wami naszą wiedzą oraz nowościami otaczającego nas świata. Portal w formie blogu, przy przyjemnym stylu i designie. Brzmi ciekawie, prawda?

 • Blog o nowych technologiach

  Blog, na którym opisuję najmniejsze, acz ciekawe gadżety, zestawiam aplikacje, testuję urządzenia, omawiam działania wielkich koncernów IT. Postaram się też dodać własny komentarz do bieżących wydarzeń, trendów oraz nowych rozwiązań z jakich miałem okazję korzystać. Słowem – technologia płynie przez ten blog strumieniem wartym do pochłonięcia. Nie chcę też zarzucać masą treści, bo kto zdoła przeczytać wszystko, co się w tym świecie dzieje?

 • Zettabit Innowacje - Projekty, produkty innowacyjne

  Zettabit - strona WWW z aktualnymi informacjami o innowacyjnych firmach, projektach oraz produktach, portal poświęcony innowacji.

  W serwisie internetowym Zettabit znajdują się:pomysły na biznes
  projekty innowacyjne
  nowinki techniczne
  nowinki technologiczne
  kreatywne pomysły
  innowacyjne firmy
  pomysły na biznes
  źródła innowacji
  inwestycje w innowacje
  innowacje produktowe
  innowacyjne gadżety
  nowoczesne technologie

 • Blog o nowinkach IT

  Ten blog powstał, abyś Ty nie musiał odwiedzać wielu, wielu innych. Codziennie znajdziesz na naszym blogu nowe wpisy, komentarze, ciekawe recenzje, testy, rankingi. Opisujemy tablety/gry/smartfony/nowoczesne urządzenia oraz jakże nie raz dziwne zagrania firm z dziedziny IT. Nie piszemy plotek, tylko rzetelne informacje. Staramy się przy tym pisać treściwie, bez niepotrzebnego lania wody. Techmigi.pl to świeże miejsce w internecie, a więc każdy użytkownik jest na wagę złota, także i Ty! Czekamy na Ciebie!

 • Recenzator

  Recenzator to serwis poświęcony nowinkom technologicznym i przeprowadzający testy smartfonów oraz tabletów, recenzje sprzętu komputerowego, gier i aplikacji. Na jego łamach można znaleźć opisy urządzeń mobilnych z systemami Android i Windows. Istotną rolę odgrywają tutaj też recenzje sprzętu PC, a więc dysków, głośników, słuchawek, myszy i klawiatur. Fanów wirtualnej rozrywki przyciągnie dział poświęcony grom komputerowym. Nie zabrakło ponadto sekcji z recenzjami przydatnych aplikacji i testami programów. Wszystko to dopełniają nowinki technologiczne z branży.

 • System Nawigacji

  Sprawdź już dzisiaj jak się prezentuje znakomitej jakości GPS. Dowiedz się wszystkiego na ten temat, przekonaj się o wszelkich nowinkach internetowych. Nie musisz zdawać już sobie pytań czym jest GPS, jak działa, jak to wszystko zostało skonstruowane. Tylko u nas macie pewność, że wszystkie informacje o tym będą podane w sposób okazały, sposób dostępny. Zatem zachęcamy do sprawdzania naszego bloga internetowego. Blog GPS Project to twój przewodnik po systemie nawigacji satelitarnej

 • Co jest na czasie w sieci - Pomysł na biznes, porady, ciekawostki

  Co jest na czasie w sieci? Prowadzicie własny biznes internetowy, zastanawiacie jak wypromować własny biznes, jak zaistnieć w sieci. Poszukujesz pomysłu jak urządzić własne mieszkanie, u ans znajdziesz mase ciekawych pomysłów i porad.Jak wybrać odpowiedni ośrodek narciarski? Kiedy warto zmodernizować stronę www? Jak poradzić sobie z cieknącym grzejnikiem?Do czego przyda się beton architektoniczny w domu? I wiele więcej ciekawych porad.