Informacje ze świata biznesu

Informacje ze świata biznesu

Ocena: 6.1/10 (20 głosów)Jeżeli jesteś zmęczony przeglądaniem w sieci kilku stron w poszukiwaniu artykułów z różnych branż, a masz ochotę usiąść spokojnie przed ekranem i przeglądać jedną - zajrzyj na www.2lite.pl Znajdziesz u nas wszystko! Proponujemy artykuły związane z domem i ogrodem, dzieckiem, rodziną, biznesem, motoryzacją oraz finansami. Publikujemy treści redagowane przez ekspertów, wszystkie nasze wpisy są wartościowe i pomogą rozwijać zainteresowania oraz hobby. Sprawdź co nowego słychać w twojej okolicy na www.2lite.plPodobne strony
 • Wydarzenia - miejsca - opinie

  Wydarzenia, imprezy, spotkania, koncerty w Katowicach i na całym śląsku to główna część serwisu Zicherka.pl Poza tym nie można pominąć wielkiego katalogu miejsc różnego typu: od restauracji, pubów czy barów aż po kina, teatry, biblioteki czy obiekty sportowe i hotelowe. Całość dopełnia system ocen i komentarzy pozwalający wyszukać najbardziej interesujące miejsca w swojej kategorii. Jak szukać na śląsku to tylko z zicherką.

 • Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wlkp.

  Zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz. U. z 2001 r. Nr 4, poz. 25, ze zm.) do zadań Inspekcji Handlowej należy:

  * kontrola legalności i rzetelności działania przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w rozumieniu przepisów odrębnych w zakresie produkcji, handlu i usług,
  * kontrola produktów znajdujących się w obrocie handlowym lub przeznaczonych do wprowadzenia do takiego obrotu, w zakresie oznakowania i zafałszowań oraz kontrola usług
  * kontrola przestrzegania przez sprzedawców detalicznych i sprzedawców hurtowych przepisów o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym,
  * kontrola, nie obejmuje kontroli jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych u producentów (kompetencja Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych) oraz kontroli jakości zdrowotnej środków spożywczych i używek (kompetencja Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Inspekcji Weterynarii),
  * podejmowanie mediacji w celu ochrony interesów i praw konsumentów,
  * organizowanie i prowadzenie stałych polubownych sądów konsumenckich,
  * prowadzenie poradnictwa konsumenckiego,
  * prowadzenie dochodzeń w sprawach o ujawnione w czasie prowadzenia kontroli przestępstwa (Inspekcja Handlowa w tym zakresie może wnosić i popierać oskarżenie przed sądem pierwszej instancji w postępowaniu uproszczonym).

 • Biuletyn Informacji Publicznej - załóż swój własny BIP

  Załóż swój własny BIP za jedyne 25zł + VAT na rok. Serwis e-bip.org.pl został stworzony w celu zapewnienia placówkom publicznym (przedszkolom, szkołom, bibliotekom, ośrodkom służby zdrowia, archiwom, komisariatom policji, itp.) możliwości udostępniania informacji publicznej zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej z 6 września 2001 roku. Umożliwia on każdej jednostce publicznej łatwe stworzenie własnego Biuletynu Informacji Publicznej oraz zarządzanie zamieszczonymi w nim informacjami. E-bip.org.pl pozwala uzyskać znaczne oszczędności finansowe, ponieważ nie wymaga konieczności zlecania usług wykonania biuletynów zewnętrznym firmom informatycznym. Skorzystaj z modułu płatności, płacąc poprzez nasz system, łatwo, szybko, prosto. Zarządzaj swoim biuletynem, modyfikuj menu, dodawaj łatwo wpisy, dzięki edytorowi tinyMCE. Twój biuletyn będzie widoczny pod indywidualnym adresem zawierającym prefiks ustalony podczas rejestracji. Przykładowy adres biuletynu: pm10.e-bip.org.pl Zapraszamy!

 • Gazetki promocyjne

  Serwis publikujący aktualne gazetki reklamowe wszystkich sieci handlowych działających w Polsce, które wydają gazetki. Każda gazetka promocyjna jest publikowana wyłącznie w okresie jej obowiązywania, więc zawsze prezentujemy aktualne informacje. Każdego dnia pokazujemy kilkadziesiąt gazetek wszystkich sieci - od najbardziej znanych hipermarketów Real, Carrefour, Tesco i Auchan, przez ekektromarkety Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, znane sieci budowlane jak Obi. Leroy Merlin po mniej znane sieci handlowe regionalne, na przykład Topaz.

 • Wyprzedaże

  Portal Infobuzer to serwis informacyjny, którego funkcją jest pokaz najatrakcyjniejszych ofert cenowych z całej Polski.
  Już nie potrzebujesz szukać wyprzedaży po całej sieci, nie musisz także przeglądać setek porównywarek cenowych. Od tej pory masz możliwość być na bieżąco z najlepszymi ofertami promocji uaktualnianymi każdego dnia na portalu.Znajdziesz tu tuziny towarów, olbrzymią grupę sprzedawców z praktycznie każdej branży, aktualne rabaty jak również konkursy i nagrody oraz ciekawe publikacje, nowości oraz poradniki ze świata sprzedaży i sklepów.Tworząc konto na serwisie Infobuzer zyskujesz przewagę w marszu na zakup wymarzonych produktów po najniższych cenach.

 • Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi

  Świat bez internetu - trudno sobie wyobrazić. Internet służy do odnajdywania informacje które kiedyś wymagały prześledzenia dużej ilości książek artykułów. W natłoku codziennych problemów szukamy rozwiązań które pozwolą nam dotrzeć do informacji jak najszybciej i przy niewielkim nakładzie pracy. Strona pyt-odp.pl został stworzony właśnie aby spełnić te wymagania.

  Nasz serwis pozwala na wymianę wiedzy pomiędzy internautami, wystarczy że wpiszesz pytanie do naszego serwisu a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi tu umieszczone podparte są doświadczeniem wielu internautów. Wystarczy we odwiedzisz stronę pyt-odp.pl i tam odnajdziesz listę nowych odpowiedzi znajdziesz szukane pytanie i klikniesz na link.

  Serwis oparty jest na wymianie doświadczenia pomiędzy internautami. Możesz odszukać żądaną odpowiedz lub zadać pytanie do bazy a nasi eksperci na nie odpowiedzą, możesz również aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego serwisu poprzez odpowiadanie na zamieszczone pytania. Ten kto ma ochotę zostać edytorem naszej bazy musi się zalogować (ok 30s) i już może podzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami poprzez odpowiadanie na pytania.

  Dla najbardziej aktywnych edytorów serwis przygotował konkurs z nagrodami. Edytorzy którzy posiadają największą liczbę punktów pod koniec każdego miesiąca otrzymują nagrodę.

  Pyt-Odp.pl. Dodaj pytanie - otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi. Aby dodać pytanie nie musisz się logować, wystarczy że wejdziesz na stronę główną i tam w górnym oknie wpiszesz pytania, domena przeniesie cię na inną stronę gdzie możesz doprecyzować pytanie, wybrać kategorię a następnie naciśnij przycisk wyślij.

  Aby odpowiadać na pytania musisz być zalogowany. Aby się zalogować wystarczy kliknąć na link zaloguj się w lewym górnym rogu a zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Logowanie trwa ok 30s.

  Serdecznie zapraszam: Pyt-Odp.pl

 • Ostrów Mazowiecka

  Niewątpliwie w Internecie można znaleźć praktycznie wszystkie potrzebne nam informacje i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Również tych z naszej najbliższej okolicy a te chyba interesują nas najbardziej bowiem w innych mediach raczej nie ma możliwości dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Wszystkich których interesuje portal miasta Ostrów Mazowiecka serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia. Można się tam dowiedzieć wszelkich ciekawych informacji o wydarzeniach które ostatnio miały miejsce.

 • Ogólnopolska Informacja Gospodarcza

  Jesteśmy oddziałem dolnośląsko-opolskim Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) która w 1991r. rozpoczęła swoją działalność. Na dzień dzisiejszy jest największą siecią w Polsce. Zajmujemy się Informacją gospodarczą, medyczną i turystyczną drogą telefoniczną i mailową. Udzielamy informacji przez telefon z ogólnopolskiego nr. 19434 jednakowego na terenie całej Polski. Przed numerem 19434 należy wybrać numer kierunkowy w zależności od regionu oddziału w Polsce z którym chcemy się skontaktować(tel. naszego oddziału 75/19434). Kierujemy bezpośrednio klientów do firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, w pierwszej kolejności do firm bezpośrednio współpracujących z naszą informacją. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy największą bazę danych firm regionu dolnośląsko-opolskiego. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www firmy, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa ). Zajmujemy się także ofertami handlowymi i usługowymi, rozsyłając je do firm współpracujących z naszym oddziałem jak i kojarzeniem firm chcących nawiązać współpracę z innymi firmami. Tworzymy także strony www firmom współpracującym z naszą informacją a poprzez wprowadzanie do wyszukiwarki promujemy firmy na naszym terenie jak i na terenie całej Polski. Na stronie pod linkiem PARTNERZY znajdują się ośrodki naszej informacji w Polsce. Zapraszamy do współpracy.