Informacje ze świata biznesu

Informacje ze świata biznesu

Ocena: 6.1/10 (23 głosów)Jeżeli jesteś zmęczony przeglądaniem w sieci kilku stron w poszukiwaniu artykułów z różnych branż, a masz ochotę usiąść spokojnie przed ekranem i przeglądać jedną - zajrzyj na www.2lite.pl Znajdziesz u nas wszystko! Proponujemy artykuły związane z domem i ogrodem, dzieckiem, rodziną, biznesem, motoryzacją oraz finansami. Publikujemy treści redagowane przez ekspertów, wszystkie nasze wpisy są wartościowe i pomogą rozwijać zainteresowania oraz hobby. Sprawdź co nowego słychać w twojej okolicy na www.2lite.plPodobne strony
 • Wydarzenia - miejsca - opinie

  Wydarzenia, imprezy, spotkania, koncerty w Katowicach i na całym śląsku to główna część serwisu Zicherka.pl Poza tym nie można pominąć wielkiego katalogu miejsc różnego typu: od restauracji, pubów czy barów aż po kina, teatry, biblioteki czy obiekty sportowe i hotelowe. Całość dopełnia system ocen i komentarzy pozwalający wyszukać najbardziej interesujące miejsca w swojej kategorii. Jak szukać na śląsku to tylko z zicherką.

 • Firmy opinie

  Opinie o firmach pisane przez klientów, codziennie nowe komentarze, ocena kontrahentów, firm. Pełne dane firm oraz ich oceny.
  Aktualne dane, pozytywne i negatywne opinie. Dodaj informacje o firmie, polecaj firmy w sieci.
  Jedyne miejsce gdzie bez rejestracji i zbędnych formalności podzielisz się swoją opinią. Jeśli chcesz podzielić się swoim zdaniem zapraszamy do dodawania bezpłatnych komentarzy i opinii.

 • Towarzyski Zamość

  Towarzyski Zamość - zamojski informator kulturalno - imprezowy. Kino, kultura, imprezy, knajpy, restauracje, gry, blog, deale - wszystko w jednym miejscu.
  Nie wiesz gdzie wyjść dziś wieczorem ? Na towarzyskim na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wolisz zostać w domu ? U nas napiszesz własnego bloga, porozmawiasz z innymi użytkownikami na czacie albo po prostu pograsz w nasze gry online.
  Dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić i lubią promocje przygotowaliśmy "Towarzyskie DEALe" dzięki, którym skorzystacie z tańszych usług i produktów w całym mieście !
  Towarzyski Zamość to nowe oblicze Zamościa. Sprawdź koniecznie.

 • Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi

  Świat bez internetu - trudno sobie wyobrazić. Internet służy do odnajdywania informacje które kiedyś wymagały prześledzenia dużej ilości książek artykułów. W natłoku codziennych problemów szukamy rozwiązań które pozwolą nam dotrzeć do informacji jak najszybciej i przy niewielkim nakładzie pracy. Strona pyt-odp.pl został stworzony właśnie aby spełnić te wymagania.

  Nasz serwis pozwala na wymianę wiedzy pomiędzy internautami, wystarczy że wpiszesz pytanie do naszego serwisu a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi tu umieszczone podparte są doświadczeniem wielu internautów. Wystarczy we odwiedzisz stronę pyt-odp.pl i tam odnajdziesz listę nowych odpowiedzi znajdziesz szukane pytanie i klikniesz na link.

  Serwis oparty jest na wymianie doświadczenia pomiędzy internautami. Możesz odszukać żądaną odpowiedz lub zadać pytanie do bazy a nasi eksperci na nie odpowiedzą, możesz również aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego serwisu poprzez odpowiadanie na zamieszczone pytania. Ten kto ma ochotę zostać edytorem naszej bazy musi się zalogować (ok 30s) i już może podzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami poprzez odpowiadanie na pytania.

  Dla najbardziej aktywnych edytorów serwis przygotował konkurs z nagrodami. Edytorzy którzy posiadają największą liczbę punktów pod koniec każdego miesiąca otrzymują nagrodę.

  Pyt-Odp.pl. Dodaj pytanie - otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi. Aby dodać pytanie nie musisz się logować, wystarczy że wejdziesz na stronę główną i tam w górnym oknie wpiszesz pytania, domena przeniesie cię na inną stronę gdzie możesz doprecyzować pytanie, wybrać kategorię a następnie naciśnij przycisk wyślij.

  Aby odpowiadać na pytania musisz być zalogowany. Aby się zalogować wystarczy kliknąć na link zaloguj się w lewym górnym rogu a zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Logowanie trwa ok 30s.

  Serdecznie zapraszam: Pyt-Odp.pl

 • Dane z KRS w miejscowości Warszawa

  Serwis krs-odpisy.pl pomaga klientom sprawnie uzyskać niezbędne dokumenty. Serwis pobiera informacje przykładowo z Ewidencji Działalności Gospodarczej. Specjalnością tej witryny jest odpis KRS, zarówno aktualny, jak i pełny. Na podstawie wypełnionego formularza serwis formułuje wnioski, odbiera i dostarcza akta. W serwisie znajduje się cennik oferty zatytułowanej KRS Warszawa i innych usług. Witryna uzyskuje informacje z ogólnodostępnych rejestrów i akt sądowych. Na niniejszej stronie udostępniane są przydatne dokumenty do pobrania.

 • Książka Telefoniczna

  Książka telefoniczna pkt.pl zawiera adresy firm i instytucji oraz telefony, adresy e-mail, mapy i inne dane. Dzięki naszej bazie firm poznasz szczegółowe dane instytucji z całej Polski, udostępniamy dane takie jak kadry, zarząd, dane kontaktowe i inne znaczące dane szukanej firmy. Posiadamy w ofercie płatne i darmowe wizytówki - profile firm, w zależności od Państwa potrzeb, nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiedni profil. Zapraszamy do odwiedzin na pkt.pl!

 • Ogólnopolska Informacja Gospodarcza

  Jesteśmy oddziałem dolnośląsko-opolskim Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) która w 1991r. rozpoczęła swoją działalność. Na dzień dzisiejszy jest największą siecią w Polsce. Zajmujemy się Informacją gospodarczą, medyczną i turystyczną drogą telefoniczną i mailową. Udzielamy informacji przez telefon z ogólnopolskiego nr. 19434 jednakowego na terenie całej Polski. Przed numerem 19434 należy wybrać numer kierunkowy w zależności od regionu oddziału w Polsce z którym chcemy się skontaktować(tel. naszego oddziału 75/19434). Kierujemy bezpośrednio klientów do firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, w pierwszej kolejności do firm bezpośrednio współpracujących z naszą informacją. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy największą bazę danych firm regionu dolnośląsko-opolskiego. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www firmy, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa ). Zajmujemy się także ofertami handlowymi i usługowymi, rozsyłając je do firm współpracujących z naszym oddziałem jak i kojarzeniem firm chcących nawiązać współpracę z innymi firmami. Tworzymy także strony www firmom współpracującym z naszą informacją a poprzez wprowadzanie do wyszukiwarki promujemy firmy na naszym terenie jak i na terenie całej Polski. Na stronie pod linkiem PARTNERZY znajdują się ośrodki naszej informacji w Polsce. Zapraszamy do współpracy.