Informacje ze świata biznesu

Informacje ze świata biznesu

Ocena: 5.2/10 (30 głosów)Jeżeli jesteś zmęczony przeglądaniem w sieci kilku stron w poszukiwaniu artykułów z różnych branż, a masz ochotę usiąść spokojnie przed ekranem i przeglądać jedną - zajrzyj na www.2lite.pl Znajdziesz u nas wszystko! Proponujemy artykuły związane z domem i ogrodem, dzieckiem, rodziną, biznesem, motoryzacją oraz finansami. Publikujemy treści redagowane przez ekspertów, wszystkie nasze wpisy są wartościowe i pomogą rozwijać zainteresowania oraz hobby. Sprawdź co nowego słychać w twojej okolicy na www.2lite.plPodobne strony
 • Gazetki promocyjne

  Serwis publikujący aktualne gazetki reklamowe wszystkich sieci handlowych działających w Polsce, które wydają gazetki. Każda gazetka promocyjna jest publikowana wyłącznie w okresie jej obowiązywania, więc zawsze prezentujemy aktualne informacje. Każdego dnia pokazujemy kilkadziesiąt gazetek wszystkich sieci - od najbardziej znanych hipermarketów Real, Carrefour, Tesco i Auchan, przez ekektromarkety Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, znane sieci budowlane jak Obi. Leroy Merlin po mniej znane sieci handlowe regionalne, na przykład Topaz.

 • Zniżki studenta

  Zniżki Studenta to jedyny w Polsce ogólnopolski serwis internetowy zawierający zniżki, ulgi, promocje i rabaty dla studentów. Dzięki wyszukiwarce, która funkcjonuje w serwisie Zniżki Studenta, studenci znajdują zniżki i promocje studenckie z zakresu interesującej ich branży, miasta i województwa.Aby skorzystać z bazy zniżek wystarczy wybrać kategorię, bądź wpisać nazwę poszukiwanej zniżki. Codziennie oferujemy nowe promocje.

 • Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi

  Świat bez internetu - trudno sobie wyobrazić. Internet służy do odnajdywania informacje które kiedyś wymagały prześledzenia dużej ilości książek artykułów. W natłoku codziennych problemów szukamy rozwiązań które pozwolą nam dotrzeć do informacji jak najszybciej i przy niewielkim nakładzie pracy. Strona pyt-odp.pl został stworzony właśnie aby spełnić te wymagania.

  Nasz serwis pozwala na wymianę wiedzy pomiędzy internautami, wystarczy że wpiszesz pytanie do naszego serwisu a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi tu umieszczone podparte są doświadczeniem wielu internautów. Wystarczy we odwiedzisz stronę pyt-odp.pl i tam odnajdziesz listę nowych odpowiedzi znajdziesz szukane pytanie i klikniesz na link.

  Serwis oparty jest na wymianie doświadczenia pomiędzy internautami. Możesz odszukać żądaną odpowiedz lub zadać pytanie do bazy a nasi eksperci na nie odpowiedzą, możesz również aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego serwisu poprzez odpowiadanie na zamieszczone pytania. Ten kto ma ochotę zostać edytorem naszej bazy musi się zalogować (ok 30s) i już może podzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami poprzez odpowiadanie na pytania.

  Dla najbardziej aktywnych edytorów serwis przygotował konkurs z nagrodami. Edytorzy którzy posiadają największą liczbę punktów pod koniec każdego miesiąca otrzymują nagrodę.

  Pyt-Odp.pl. Dodaj pytanie - otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi. Aby dodać pytanie nie musisz się logować, wystarczy że wejdziesz na stronę główną i tam w górnym oknie wpiszesz pytania, domena przeniesie cię na inną stronę gdzie możesz doprecyzować pytanie, wybrać kategorię a następnie naciśnij przycisk wyślij.

  Aby odpowiadać na pytania musisz być zalogowany. Aby się zalogować wystarczy kliknąć na link zaloguj się w lewym górnym rogu a zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Logowanie trwa ok 30s.

  Serdecznie zapraszam: Pyt-Odp.pl

 • Pogoda

  Masz już dość oglądania prognoz pogody, które nie sprawdzają się? Dzięki naszemu serwisowi masz bez mała stuprocentową gwarancję, że pogoda Cię już w żadnym wypadku nie zaskoczy. Albowiem w naszym serwisie znajdziesz bardzo szczegółową prognozę pogody dla Polski. Potrzebujesz sprawdzonej i dokładnej prognozy pogody dla wybranego miasta w kraju? Bez kłopotu sprawdzisz jaka pogoda będzie w ciągu dnia. Codzienna prognoza pogody jest podzielona na okresy w ciągu dnia, tak więc nawet pojedynczy dzień będziesz w stanie sobie rozplanować, bez zaskoczenia pogodowego. Dokładne temperatury, opady i szybkość wiatru w ciągu najbliższych dni – to tylko zasadnicze informacje pogodowe. Odwiedzając nasz portal możesz się spodziewać rozległych informacji o pogodzie w kraju.

 • Moja Ostrołęka

  W internecie na pewno można znaleźć bardzo wiele przydatnych nam informacji na różne tematy. I szczególną rolę w tym wszystkim z pewnością odgrywają portale informacyjne różnych miast. Bowiem informacje tam zawarte dotyczą nas w największym stopniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich których interesuje portal miasta Ostrołęka. Można tam znaleźć na bieżąco aktualizowane wszelkie potrzebne i ciekawe informacje na temat naszego miasta a także jego okolic.

 • Ostrów Mazowiecka

  Niewątpliwie w Internecie można znaleźć praktycznie wszystkie potrzebne nam informacje i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Również tych z naszej najbliższej okolicy a te chyba interesują nas najbardziej bowiem w innych mediach raczej nie ma możliwości dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Wszystkich których interesuje portal miasta Ostrów Mazowiecka serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia. Można się tam dowiedzieć wszelkich ciekawych informacji o wydarzeniach które ostatnio miały miejsce.

 • Książka Telefoniczna

  Książka telefoniczna pkt.pl zawiera adresy firm i instytucji oraz telefony, adresy e-mail, mapy i inne dane. Dzięki naszej bazie firm poznasz szczegółowe dane instytucji z całej Polski, udostępniamy dane takie jak kadry, zarząd, dane kontaktowe i inne znaczące dane szukanej firmy. Posiadamy w ofercie płatne i darmowe wizytówki - profile firm, w zależności od Państwa potrzeb, nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiedni profil. Zapraszamy do odwiedzin na pkt.pl!

 • Ogólnopolska Informacja Gospodarcza

  Jesteśmy oddziałem dolnośląsko-opolskim Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) która w 1991r. rozpoczęła swoją działalność. Na dzień dzisiejszy jest największą siecią w Polsce. Zajmujemy się Informacją gospodarczą, medyczną i turystyczną drogą telefoniczną i mailową. Udzielamy informacji przez telefon z ogólnopolskiego nr. 19434 jednakowego na terenie całej Polski. Przed numerem 19434 należy wybrać numer kierunkowy w zależności od regionu oddziału w Polsce z którym chcemy się skontaktować(tel. naszego oddziału 75/19434). Kierujemy bezpośrednio klientów do firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, w pierwszej kolejności do firm bezpośrednio współpracujących z naszą informacją. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy największą bazę danych firm regionu dolnośląsko-opolskiego. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www firmy, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa ). Zajmujemy się także ofertami handlowymi i usługowymi, rozsyłając je do firm współpracujących z naszym oddziałem jak i kojarzeniem firm chcących nawiązać współpracę z innymi firmami. Tworzymy także strony www firmom współpracującym z naszą informacją a poprzez wprowadzanie do wyszukiwarki promujemy firmy na naszym terenie jak i na terenie całej Polski. Na stronie pod linkiem PARTNERZY znajdują się ośrodki naszej informacji w Polsce. Zapraszamy do współpracy.