Podręczna informacja

 • Informacje ze świata biznesu

  Informacje ze świata biznesu

  Jeżeli jesteś zmęczony przeglądaniem w sieci kilku stron w poszukiwaniu artykułów z różnych branż, a masz ochotę usiąść spokojnie przed ekranem i przeglądać jedną - zajrzyj na www.2lite.pl Znajdziesz u nas wszystko! Proponujemy artykuły związane z domem i ogrodem, dzieckiem, rodziną, biznesem, motoryzacją oraz finansami. Publikujemy treści redagowane przez ekspertów, wszystkie nasze wpisy są wartościowe i pomogą rozwijać zainteresowania oraz hobby. Sprawdź co nowego słychać w twojej okolicy na www.2lite.pl

  Data dodania: 07 06 2018 szczegóły wpisu
 • Ogólnopolska Informacja Gospodarcza

  Ogólnopolska Informacja Gospodarcza

  Jesteśmy oddziałem dolnośląsko-opolskim Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) która w 1991r. rozpoczęła swoją działalność. Na dzień dzisiejszy jest największą siecią w Polsce. Zajmujemy się Informacją gospodarczą, medyczną i turystyczną drogą telefoniczną i mailową. Udzielamy informacji przez telefon z ogólnopolskiego nr. 19434 jednakowego na terenie całej Polski. Przed numerem 19434 należy wybrać numer kierunkowy w zależności od regionu oddziału w Polsce z którym chcemy się skontaktować(tel. naszego oddziału 75/19434). Kierujemy bezpośrednio klientów do firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, w pierwszej kolejności do firm bezpośrednio współpracujących z naszą informacją. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy największą bazę danych firm regionu dolnośląsko-opolskiego. Na stronie znajduje się szczegółowa wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www firmy, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka dojazdowa ). Zajmujemy się także ofertami handlowymi i usługowymi, rozsyłając je do firm współpracujących z naszym oddziałem jak i kojarzeniem firm chcących nawiązać współpracę z innymi firmami. Tworzymy także strony www firmom współpracującym z naszą informacją a poprzez wprowadzanie do wyszukiwarki promujemy firmy na naszym terenie jak i na terenie całej Polski. Na stronie pod linkiem PARTNERZY znajdują się ośrodki naszej informacji w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 01 2012 szczegóły wpisu
 • Książka Telefoniczna

  Książka Telefoniczna

  Książka telefoniczna pkt.pl zawiera adresy firm i instytucji oraz telefony, adresy e-mail, mapy i inne dane. Dzięki naszej bazie firm poznasz szczegółowe dane instytucji z całej Polski, udostępniamy dane takie jak kadry, zarząd, dane kontaktowe i inne znaczące dane szukanej firmy. Posiadamy w ofercie płatne i darmowe wizytówki - profile firm, w zależności od Państwa potrzeb, nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiedni profil. Zapraszamy do odwiedzin na pkt.pl!

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Ostrów Mazowiecka

  Ostrów Mazowiecka

  Niewątpliwie w Internecie można znaleźć praktycznie wszystkie potrzebne nam informacje i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Również tych z naszej najbliższej okolicy a te chyba interesują nas najbardziej bowiem w innych mediach raczej nie ma możliwości dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Wszystkich których interesuje portal miasta Ostrów Mazowiecka serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia. Można się tam dowiedzieć wszelkich ciekawych informacji o wydarzeniach które ostatnio miały miejsce.

  Data dodania: 15 07 2011 szczegóły wpisu
 • Moja Ostrołęka

  Moja Ostrołęka

  W internecie na pewno można znaleźć bardzo wiele przydatnych nam informacji na różne tematy. I szczególną rolę w tym wszystkim z pewnością odgrywają portale informacyjne różnych miast. Bowiem informacje tam zawarte dotyczą nas w największym stopniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich których interesuje portal miasta Ostrołęka. Można tam znaleźć na bieżąco aktualizowane wszelkie potrzebne i ciekawe informacje na temat naszego miasta a także jego okolic.

  Data dodania: 15 07 2011 szczegóły wpisu
 • Pogoda

  Pogoda

  Masz już dość oglądania prognoz pogody, które nie sprawdzają się? Dzięki naszemu serwisowi masz bez mała stuprocentową gwarancję, że pogoda Cię już w żadnym wypadku nie zaskoczy. Albowiem w naszym serwisie znajdziesz bardzo szczegółową prognozę pogody dla Polski. Potrzebujesz sprawdzonej i dokładnej prognozy pogody dla wybranego miasta w kraju? Bez kłopotu sprawdzisz jaka pogoda będzie w ciągu dnia. Codzienna prognoza pogody jest podzielona na okresy w ciągu dnia, tak więc nawet pojedynczy dzień będziesz w stanie sobie rozplanować, bez zaskoczenia pogodowego. Dokładne temperatury, opady i szybkość wiatru w ciągu najbliższych dni – to tylko zasadnicze informacje pogodowe. Odwiedzając nasz portal możesz się spodziewać rozległych informacji o pogodzie w kraju.

  Data dodania: 05 07 2011 szczegóły wpisu
 • Pogoda

  Pogoda

  Często oczekujemy, że gdy wyjrzymy za okno zobaczymy akurat taką pogodę, jaką zapowiadano w prognozach. Często jednak zdarza się, ze prognozy nas zawodzą a aura za oknem jest taka jak jej się żywnie podoba. Zamiast zapowiadanego deszczu mamy słońce, a zamiast słońca, zachmurzone niebo i silny wiatr. I jak tu się przygotowywać na wyjście do pracy. Czasem chcemy dnia poprzedniego uszykować sobie ubranie czy zaplanować, że tym razem do pracy pójdziemy pieszo, okazuje się jednak, że pogoda nie jest dla nas tak łaskawa. Cóż mamy robić i gdzie szukać pomocy, aby nie być każdego dnia rozczarowanym? Może jednak warto posłuchać prognozy w telewizji lub poszukać dobrego portalu z pogodą w Internecie? W końcu przecież prognozę przygotowują osoby, które się na tym znają. Prognoza długoterminowa taka jak pogoda na 16 dni, nie jest łatwa do opracowania. Wymaga bardzo dokładnych pomiarów i rzetelnego porównania ich z zapisami historycznymi. Tylko taka prognoza ma szansę na dużą sprawdzalność. Oczywiście, najlepiej jest brać pod uwagę przede wszystkim pogodę krótkoterminową, ponieważ jej sprawdzalność jest największa. Pogoda zawsze będzie nam sprawiać psikusy, ponieważ nie ma na razie metody tak skutecznej, aby pomogła weryfikować wszystkie czynniki na nią wpływające. Pozostaje, zatem wierzyć w to, co mamy, i w to, co starają się dla nas przygotować synoptycy.

  Data dodania: 02 07 2011 szczegóły wpisu
 • Dane z KRS w miejscowości Warszawa

  Dane z KRS w miejscowości Warszawa

  Serwis krs-odpisy.pl pomaga klientom sprawnie uzyskać niezbędne dokumenty. Serwis pobiera informacje przykładowo z Ewidencji Działalności Gospodarczej. Specjalnością tej witryny jest odpis KRS, zarówno aktualny, jak i pełny. Na podstawie wypełnionego formularza serwis formułuje wnioski, odbiera i dostarcza akta. W serwisie znajduje się cennik oferty zatytułowanej KRS Warszawa i innych usług. Witryna uzyskuje informacje z ogólnodostępnych rejestrów i akt sądowych. Na niniejszej stronie udostępniane są przydatne dokumenty do pobrania.

  Data dodania: 15 06 2011 szczegóły wpisu
 • Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi

  Zadaj pytanie otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi

  Świat bez internetu - trudno sobie wyobrazić. Internet służy do odnajdywania informacje które kiedyś wymagały prześledzenia dużej ilości książek artykułów. W natłoku codziennych problemów szukamy rozwiązań które pozwolą nam dotrzeć do informacji jak najszybciej i przy niewielkim nakładzie pracy. Strona pyt-odp.pl został stworzony właśnie aby spełnić te wymagania.

  Nasz serwis pozwala na wymianę wiedzy pomiędzy internautami, wystarczy że wpiszesz pytanie do naszego serwisu a otrzymasz odpowiedz. Odpowiedzi tu umieszczone podparte są doświadczeniem wielu internautów. Wystarczy we odwiedzisz stronę pyt-odp.pl i tam odnajdziesz listę nowych odpowiedzi znajdziesz szukane pytanie i klikniesz na link.

  Serwis oparty jest na wymianie doświadczenia pomiędzy internautami. Możesz odszukać żądaną odpowiedz lub zadać pytanie do bazy a nasi eksperci na nie odpowiedzą, możesz również aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszego serwisu poprzez odpowiadanie na zamieszczone pytania. Ten kto ma ochotę zostać edytorem naszej bazy musi się zalogować (ok 30s) i już może podzielić się doświadczeniem z innymi użytkownikami poprzez odpowiadanie na pytania.

  Dla najbardziej aktywnych edytorów serwis przygotował konkurs z nagrodami. Edytorzy którzy posiadają największą liczbę punktów pod koniec każdego miesiąca otrzymują nagrodę.

  Pyt-Odp.pl. Dodaj pytanie - otrzymasz odpowiedz. Pytania i odpowiedzi. Aby dodać pytanie nie musisz się logować, wystarczy że wejdziesz na stronę główną i tam w górnym oknie wpiszesz pytania, domena przeniesie cię na inną stronę gdzie możesz doprecyzować pytanie, wybrać kategorię a następnie naciśnij przycisk wyślij.

  Aby odpowiadać na pytania musisz być zalogowany. Aby się zalogować wystarczy kliknąć na link zaloguj się w lewym górnym rogu a zostaniesz przeniesiony do strony logowania. Logowanie trwa ok 30s.

  Serdecznie zapraszam: Pyt-Odp.pl

  Data dodania: 09 06 2011 szczegóły wpisu
 • Mapa Polski

  Mapa Polski

  Chce zaprezentować państwu serwis www.imap24.pl na którym znajdziecie interaktywną mapę Polski. Mapa oparta jest o biblioteki google maps API dzięki czemu mapy są bardzo aktualne i wciąż aktualizowane. Layout strony to tylko mapa bez zbędnych linków, artykułów czy denerwujących reklam które już na wstępie powodują zniechęcenie użytkownika do przebywania na portalu. Mapy na imap24.pl, wyposażone są w bardzo ciekawe narzędzie, mianowicie opcja wyznaczania tras z pośrednimi miejscowościami (do dziewięciu), dzięki czemu możemy bez trudu zaplanować trasę samochodową, lub tourne po Europie. Aplikacja podaje szacunkowy czas przejazdu + dokładną ilość kilometrów do przejechania. Mapy działają na bazie Flash Buildera, dzięki czemu szybkość działania Mapy jest zaskakująca, przy szybkich zbliżeniach lub przesuwaniu mapy nie widzimy efektu doczytywania poszczególnych fragmentów Mapy - ona po prostu od razu jest widoczna. Z grubsza to tyle, po szczegóły zapraszam na www.imap24.pl

  Data dodania: 27 03 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Podręczna informacja - nowa strona:

Adres: