Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

Ocena: 5.4/10 (21 głosów)Gazeta Tygodnik Bydgoski zaprasza Was do codziennej lektury. Jeżeli szukacie informacji z naszego miasta oraz z kraju, to warto odwiedzić naszą stronę. Na bieżąco publikujemy dla Was wiadomości z Bydgoszczy i okolic. Dzięki nam dowiecie się, co się wydarzyło w naszym mieście, a co poprawiło nam humor. Wiadomości i wydarzenia w Bydgoszczy na naszej stronie, to pewne i cenne informacje, które mogą Wam ułatwić wiele obowiązków. Warto rozpocząć dzień razem z naszą stroną, ponieważ będziecie na bieżąco z najlepszymi informacjami z miasta oraz z innych miejsc. A może Wy chcecie nam opowiedzieć o jakimś ważnym wydarzeniu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi dziennikarzami, którzy są do Waszej dyspozycji.Podobne strony
 • Oferty pracy

  Jesteś osobą szukającą pracy? Interesuje Cię praca etatowa, praca dorywcza lub dodatkowa praca? To dobrze trafiłeś, ponieważ serwis www.praca.ekologia.pl powstał z analizują aktualnie o osobach, które poszukują pracy albo po raz 1-szy próbują odkryć się na rynku pracy. Poszukujący pracy mogą odkryć tutaj spersonalizowane porady i poradę, przejrzeć obowiązujące oferty pracy oraz w wygodny metodę wyprodukować swoje dokumenty aplikacyjne curriculum vitae i list motywacyjny. Naszym misją jest udzielanie pomocy, a oprócz tego skuteczne i rzetelne przekazywanie treści osobom poszukującym pracy. To wszystko znajdziesz na mojej stronie.

 • Monitor Sądowy i Gospodarczy

  Monitor Sądowy i Gospodarczy to ogólnopolski dziennik urzędowy wydawany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Każdy numer MSiG podzielony jest na dwie części. W pierwszej publikowane są ogłoszenia różnych podmiotów (spółek prawa handlowego, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, organów nadzoru) wymagane przez:

  * Kodeks spółek handlowych,
  * Kodeks postępowania cywilnego,
  * Prawo upadłościowe i naprawcze,
  * Prawo o postępowaniu układowym,
  * Prawo bankowe

  oraz inne aktualnie obowiązujące akty prawne.

  Druga część MSiG zawiera treść nowych wpisów do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Dla nowych podmiotów publikowane są kompletne "metryki" ze wszystkimi informacjami wymaganymi przy rejestracji (m.in. dane adresowe, skład organów nadzoru, struktura własnościowa, przedmiot działalności), a dla już istniejących - tylko te elementy, które uległy zmianie.

 • Brusy

  InfoKaszuby.pl to portal, na którym można znaleźć najnowsze informacje z miast położonych na południu Kaszub: Chojnic, Brusy, Kościerzyny i Czerska, a także z okolicznych gmin. Prezentowane aktualności dotyczą różnych dziedzin życia, m.in. polityki, sportu, turystyki, kultury a także sfery gospodarczej miast tego regionu. Na stronie znajduje się również galeria zdjęć prezentująca najciekawsze miejsca i zabytki, a także informacje dla turystów odwiedzających Kaszuby.

 • Energia online

  Najbardziej aktualny serwis informacyjny z zakresu energii. Nasz portal publikuje najnowsze informacje z rynku energetycznego: energetyka, elektrownie, ceny energii, energia elektryczna. Dla każdego z Państwa znajdzie się tutaj news, który pozwoli na rozszerzenie swojej wiedzy. W naszej bazie obecnie posiadamy kilkaset artykułów. Starannie posegregowane i ułożone sprawiają, że bez większych problemów, będą mogli Państwo dotrzeć do potrzebnych informacji. Zapraszamy na naszą stronę www.

 • Wirtualne Zawiercie - Miejski Portal Informacyjny

  Wirtualne Zawiercie Miejski portal informacyjny. Najważniejsze wiadomości z miasta, powiatu, kraju i zagranicy.
  Darmowe ogłoszenia kupna/sprzedaży/zamiany, oferty pracy.
  Dziennikarstwo obywatelskie, dzięki któremu każdy użytkownik może publikować swoje teksty na łamach portalu. Forum, Kornika policyjna - wypadki, kradzieże, przestępstwa z terenu powiatu. Alert - poinformuj redakcję o ważnych wydarzeniach. Jeżeli masz problemem (np. z urzędami) i chcesz go nagłośnić - pisz.

 • www.saskakepa.info - lokalny serwis informacyjny

  Od 2009 roku, w Internecie prężnie działa serwis informacyjny dla mieszkańców Saskiej Kępy – http://www.saskakepa.info. Podstawowym celem jaki postawiła sobie twórczyni tej inicjatywy non-profit, jest dokonanie pełnego spisu wszystkich punktów handlowo/usługowych oraz miejsc użyteczności publicznej na Kępie, tak aby mieszkańcy w jednym miejscu mogli odnaleźć wszystkie informacje niezbędne w codziennym życiu. Podstawową zaletą serwisu jest udostępniona każdemu odwiedzającemu możliwość zamieszczania komentarzy dotyczących poszczególnych miejsc – dzięki temu wybierając na przykład restaurację na romantyczną kolację, można dokonać wyboru opartego nie tylko o adres, czy rodzaj kuchni, ale także o opinie innych. W serwisie istnieje również możliwość zamieszczania ogłoszeń drobnych typu Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam, Szukam, przez mieszkańców Kępy. Na potrzeby użytkowników portalu, prowadzona jest też część informacyjna dotycząca aktualnych wydarzeń na Kępie oraz wydarzeń warszawskich, mających wpływ na życie na Kępie (np. budowa metra i utrudnienia w wyjeździe z Kępy). Serwis ma od niedawna również swój fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/#!/pages/Saskakepainfo-na-fejsie/188720291141204, gdzie mieszkańcy mogą również zamieszczać ogłoszenia drobne. Nasz Twitter znajduje się pod adresem: https://twitter.com/#!/Saskakepainfo Wszystkie pytania oraz pomysły na dotyczące serwisu należy przesyłać na adres: admin@saskakepa.info lub umieszczać na Facebooku.

 • Pominiete.pl - Poszerz swoją świadomość

  Witam Cię !

  Chciałbym zachęcić Ciebie do poznania strony Pominiete.pl.

  Jest to serwis informacyjny obejmujący głównie ekonomiczne aspekty życia, ale jest też mnóstwo innych ciekawych artykułów. Jego właściwa nazwa to "Pominięte Informacje". Celem strony jest wybieranie wiadomości (selekcja z portali, blogów i innych wiarygodnych), które są istotne, ale w jakiś sposób zostały pominięte przez media.

  Pominiete.pl
  "Poszerz swoją świadomość".

 • Wiadomości zawsze na czasie

  Portal wiadomości z kraju i ze świata o tematyce wszelakiej, zbiór najważniejszych newsów z kraju i ze świata, jak i tych mniej istotnych. Za pośrednictwem naszych stron dowiecie się najszybciej o wydarzeniach z kraju i ze świata. Czy to polityka, czy strefa wojennych działań lub też zaplecze sportowych zmagań u nas wszystko znajdziesz i dzięki rozbudowanej funkcjonalności możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i komentować wydarzenia.dzięki naszemu forum możesz polemizować z internautami z całego świata na różne tematy w zaciszu swojego domu.Zapraszam do obserwowania portalu i uczestniczeniu wraz z nami na bieżąco w życiu publicznym.

 • Wiadomości

  Serwis Fakty portalu Interia.pl to zawsze aktualne źródło informacji z kraju i z zagranicy. Sprawdź, co dzieje się w świecie wielkiej polityki, kultury i nauki. Nie masz czasu na codzienną lekturę prasy? Zajrzyj do naszego przeglądu dzienników polskich i zagranicznych. Nasz serwis daje Ci najlepiej wyselekcjonowane przez naszych redaktorów wiadomości oraz te, które cieszą się największą popularnością wśród internautów. W serwisie znajdziesz ponadto felietony dotyczące bieżących wydarzeń z polskiej sceny politycznej, fotoreportaże i raporty specjalne. Bądź dobrze poinformowany i nie przegap żadnego wielkiego wydarzenia!

 • Świeże wiadomości ze świata - News 24h

  Nowy serwis informacyjny, poświęcony przede wszystkim polityce i gospodarce. Znajdziesz u nas sylwetki polityków, programy partii politycznych, informacje gospodarcze i finansowe. Oprócz podawania rzetelnych informacji staramy się w możliwie obiektywny sposób skomentować otaczająca nas rzeczywistość. Bardzo interesuje nas również zdanie innych ludzi,dlatego serdecznie zapraszamy nie tylko do czytania, ale również do komentowania artykułów.
  Zapraszamy na News 24h!