Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

Ocena: 6.0/10 (1 głos)Gazeta Tygodnik Bydgoski zaprasza Was do codziennej lektury. Jeżeli szukacie informacji z naszego miasta oraz z kraju, to warto odwiedzić naszą stronę. Na bieżąco publikujemy dla Was wiadomości z Bydgoszczy i okolic. Dzięki nam dowiecie się, co się wydarzyło w naszym mieście, a co poprawiło nam humor. Wiadomości i wydarzenia w Bydgoszczy na naszej stronie, to pewne i cenne informacje, które mogą Wam ułatwić wiele obowiązków. Warto rozpocząć dzień razem z naszą stroną, ponieważ będziecie na bieżąco z najlepszymi informacjami z miasta oraz z innych miejsc. A może Wy chcecie nam opowiedzieć o jakimś ważnym wydarzeniu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi dziennikarzami, którzy są do Waszej dyspozycji.Podobne strony
 • Wydarzenia Koszalin

  Infokoszalin.pl należy do czołówki miejskich serwisów informacyjnych. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy Koszalina, ponieważ jako pierwsi informujemy o ważnych wydarzeniach. Redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy kładą nacisk na szybkość i weryfikację przekazywanej informacji. Angażujemy się w życie kulturalne i obejmujemy patronatem najważniejsze imprezy w Koszalinie. Każdy mieszkaniec miasta wie, że pracujemy już od wczesnych godzin porannych, aby dostarczyć wszystkim najświeższe informacje.

 • Otwarty informator gospodarczy

  Strona ta prezentuje najnowsze wiadomości ze wszystkich dziedzin gospodarki. Artykuły publikowane na stronie InformationHouse są redagowane przez samych użytkowników. W tym serwisie znajdują się zarówno informacje odnoszące się do najważniejszych faktów w gospodarce jak i informacje drobne o których nie wspominają największe zamknięte portale gospodarcze. Wszystkie informacje zostały zebrane w szereg odpowiednich kategorii życia takich jak na przykład budownictwo, zdrowie, uroda, internet, turystyka oraz telekomunikacja. Każdy czytelnik znajdzie tutaj interesujące informacje z możliwością przedruku na własnej stronie internetowej.

 • www.saskakepa.info - lokalny serwis informacyjny

  Od 2009 roku, w Internecie prężnie działa serwis informacyjny dla mieszkańców Saskiej Kępy – http://www.saskakepa.info. Podstawowym celem jaki postawiła sobie twórczyni tej inicjatywy non-profit, jest dokonanie pełnego spisu wszystkich punktów handlowo/usługowych oraz miejsc użyteczności publicznej na Kępie, tak aby mieszkańcy w jednym miejscu mogli odnaleźć wszystkie informacje niezbędne w codziennym życiu. Podstawową zaletą serwisu jest udostępniona każdemu odwiedzającemu możliwość zamieszczania komentarzy dotyczących poszczególnych miejsc – dzięki temu wybierając na przykład restaurację na romantyczną kolację, można dokonać wyboru opartego nie tylko o adres, czy rodzaj kuchni, ale także o opinie innych. W serwisie istnieje również możliwość zamieszczania ogłoszeń drobnych typu Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam, Szukam, przez mieszkańców Kępy. Na potrzeby użytkowników portalu, prowadzona jest też część informacyjna dotycząca aktualnych wydarzeń na Kępie oraz wydarzeń warszawskich, mających wpływ na życie na Kępie (np. budowa metra i utrudnienia w wyjeździe z Kępy). Serwis ma od niedawna również swój fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/#!/pages/Saskakepainfo-na-fejsie/188720291141204, gdzie mieszkańcy mogą również zamieszczać ogłoszenia drobne. Nasz Twitter znajduje się pod adresem: https://twitter.com/#!/Saskakepainfo Wszystkie pytania oraz pomysły na dotyczące serwisu należy przesyłać na adres: admin@saskakepa.info lub umieszczać na Facebooku.

 • Zarysy - innowacje i projekty

  Zarysy - innowacje i projekty: Centrum nowoczesnych rozwiązań. Wiadomości o nowościach techniki, porady praktyczne oraz opisy innowacyjnych technologii. Projekty nowoczesnych wystrojów wnętrz oraz niestandardowe techniki budowlane. Ciekawostki ze świata nauki oraz najnowsze wynalazki i świeże teorie. W przyszłości planujemy uruchomić społeczność majsterkowiczów i wynalazców oraz katalog dla profesjonalnych firm.

 • Pominiete.pl - Poszerz swoją świadomość

  Witam Cię !

  Chciałbym zachęcić Ciebie do poznania strony Pominiete.pl.

  Jest to serwis informacyjny obejmujący głównie ekonomiczne aspekty życia, ale jest też mnóstwo innych ciekawych artykułów. Jego właściwa nazwa to "Pominięte Informacje". Celem strony jest wybieranie wiadomości (selekcja z portali, blogów i innych wiarygodnych), które są istotne, ale w jakiś sposób zostały pominięte przez media.

  Pominiete.pl
  "Poszerz swoją świadomość".

 • Klodzko24.eu - wiadomości z Kłodzka

  Portal powstał w październiku 2010 r. i prezentuje najświeższe informacje i wydarzenia szczególnie z miasta Kłodzko oraz gmin Bystrzyca Kłodzka, Polanica-Zdrój, Szczytna oraz m.in. Międzylesie. Newsy ze świata sportu, polityki i kultury od władz samorządowych po informacje o PKS i PKP. Zawiera również informacje turystyczne o takich zabytkach, jak most gotycki czy też Twierdza Kłodzko. Stale aktualizowany repertuar kina Dąbrówka oraz Cinema 3D pomaga zaplanować czas dla wszystkich kłodzczan. Portal jest prawdopodobnie najpopularniejszym serwisem i stroną internetową w Kłodzku.

 • Informacje z Polski i ze świata

  Serwis poświęcony przede wszystkim polityce i gospodarce, ale znajdziesz tam również informacje o politykach, partiach politycznych i znanych osobistościach. Publicystyka i komentarze do bieżących wydarzeń w klimacie nieco odbiegającym od głównego nurtu prezentowanego w mediach. Zachęcamy do odwiedzenia strony i wyrażenia własnego zdania w komentarzach pod artykułami, co pozwoli na rozwinięcie serwisu. Serdecznie zapraszamy!

 • Zdarzenia z Polski - wypadki drogowe

  Aktualne informacje z polskich dróg i miast. Wypadki drogowe, kolizje, pożary, przestępczość. Portal o działalności policji, straży pożarnej i pogotowia. Informacje kryminalne od internautów oraz uzyskiwane bezpośrednio z komend policyjnych i jednostek straży pożarnej. Zwiększanie świadomości istnienia jednolitego europejskiego numeru alarmowego 112. Zobacz jak policja ustala przyczyny wypadków, walczy z przestępczością, wykrywa nielegalne działania. Strażacy w akcji: gaszenie pożarów mieszkań, domów, pól i lasów. Uwalnianie poszkodowanych z miejsca wypadków za pomocą specjalistycznego sprzętu.

 • Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

  W naszym portalu czeka mnóstw ogłoszeń i ciekawych informacji z życia polonijnej społeczności w Chicago i Nowym Jorku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Ogłoszenia o pracę, liczne oferty handlowe, informacje o ciekawych wydarzeniach oraz koncertach w mieście Chicago i Nowy Jork. Serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt na łamach strony, to się naprawdę opłaca. Przekonaj się już teraz, wejdź.