Forum - Parenting.pl

Forum - Parenting.pl

Ocena: 3.1/10 (25 głosów)W ramach naszego portalu zapewniamy możliwość korzystania z rozbudowanego i nowoczesnego miejsca w sieci dla wszystkich rodziców. Nasz portal to wiele cennych informacji, artykułów, porad jakie kierowane są do osób planujących dziecko, kobiet w ciąży, rodziców. Zapewniamy dostęp do licznych for tematycznych prowadzonych przez samych rodziców, panelu ekspertów, encyklopedii artykułów. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu!Podobne strony
 • BMWfan.pl :: Forum BMW

  Zapraszamy do czynnego udziału w tworzeniu przyjaznego forum o tematyce BMW. Forum tworzą znawcy, miłośnicy, sympatycy biało niebieskiego śmigiełka, oraz osoby nie związane z ta marką, a ceniące sobie kulturę i miłą atmosferę panującą na naszym forum dyskusyjnym.U nas znajdziesz wiele wskazówek technicznych, masę schematów elektrycznych i uzyskach odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia.Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy.

 • Forum akwarystyczne

  Forum akwarystyczne AkwaŚwiat, akwarystyka słodkowodna i morska, opisy i zdjęcia zbiorników, porady akwarystów, artykuły, wymiana doświadczeń. Propozycje i pytania dotyczące obsad naszych zbiorników, informacje o rozmnażaniu ryb i krewetek. Ciekawe sposoby walki z glonami oraz kompendium wiedzy o nawożeniu i doborze odpowiedniego oświetlenia. Przegląd najpopularniejszych biotopów. Zapraszamy do odwiedzin.

 • eBiznes forum

  Ebiznes forum! Pierwsze w Polsce forum ebiznesu ecommerce czy emarketingu. Na naszym forum dowiesz się wszystkiego o prowadzeniu skutecznego biznesu w Internecie! Masz problem? Masz interes który nie "idzie"? Skorzystaj z naszych porad a na pewno wiele zyskasz! Większość już liczy zyski! Licz i ty! Nie patrz na innych... inni mogą cię wyprzedzić! Zacznij już dziś prowadzić profesjonalny dochodowy biznes w Internecie!

 • Ls2011.com.pl - internetowe polskie forum gry LS2011

  Ls2011.com.pl - najlepsze forum o grze. Na naszym portalu można pobrać najnowsze modyfikacje do najbardziej rozbudowanego symulatora farmy - gry Symulator Farmy 2011. Forumowicze znajdą informacje dotyczące gry. Poradniki jak zacząć przygodę z Symulatorem Farmy, a także bardziej zaawansowane wskazówki innych graczy. Forum zawiera działy dotyczące także wcześniejszych wersji gry. Wymieniaj się modpackami z użytkownikami. Podziel się swoimi i pobierz zrobione przez innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu.

 • PESnext.pl-twoja droga do Pro Evolution Soccer

  Na naszej stronie znajdziecie wszystko co przyda się Wam do z tuningowania gry serii PES. Znajdują się na niej porady naszych specjalistów. Odpowiadamy na każde Wasze pytanie i pomagamy, gdy macie problem z zainstalowaniem dodatków czy patch'y. Większość naszych plików takich jak piłki, boiska, rękawice, twarze, buty, bandy reklamowe patch'e, stroje, dodatki graficzne są tworzone przez nas. Wstawimy również tutoriale i programy które mogą się Wam przydać. Liczymy na Wasze odwiedziny i Zapraszamy do dołączania do naszego zespołu!

 • CraftForum - Polskie forum Minecraft

  Portal "CraftForum" to forum o grze "Minecraft" Znajdziecie tutaj stronę i forum. Na stronie są często publikowane nowe newsy ze świata gry. Na forum macie możliwość zagrać na naszym serwerze gry oraz opublikować swój. Znajdziecie tu też dział na dodatki i modyfikacje. Forum dopiero się rozwija, więc potrzebujemy was! Dołączcie teraz, cieszcie się społecznością Minecraft!

  P.S. Rejestrując się macie dostęp do działu modyfikacje czyli np. tzw.Pluginy do serwerów.

 • Depresja

  To forum internetowe zostało przygotowane po to, aby każdemu, kto potrzebuje pomocy i wsparcia psychologicznego, zapewnić je na najwyższym poziomie. Oferujemy możliwość kontaktu z psychologiem, a nasi doświadczeniu użytkownicy z przyjemnością udzielą każdemu porad i wskazówek. Opisujemy na forum między innymi depresję, nerwicę lękową, nerwicę natręctw, DDA. Dowiesz się więcej o lekarstwach, polecanych lekarzach, problemach w związkach i rodzinie. Zapraszamy do rejestrowania się na naszym forum dyskusyjnym!

 • Wielotematyczne forum dyskusyjne

  Dlaczego wielotematyczne forum dyskusyjne w internecie, gdzie dominuje anonimowość i niechęć dzielenia się prywatnymi danymi, jest tak popularne? Można przecież śmiało powiedzieć, iż tego typu grupy są bardziej popularne od tych, które można było spotkać lata temu - to znaczy spotykające się w określonych terminach tylko i wyłącznie po to, by porozmawiać. Dzisiaj rozmowa oczywiście nadal jest podstawą znajomości, jednak nie przywiązuje się do niej takiej wagi, jak kiedyś. Nasz wielotematyczne forum dyskusyjne forumdyskusyjne.org.pl zamieszczone w internecie służy tylko i wyłącznie do tego, by rozmawiać. Ludzie, którzy się na nim rejestrują, gotowi są poświęcać godziny, dni i całe tygodnia, a nawet miesiące i lata, by wymieniać się z ludźmi doświadczeniami. Ludzie ci chcą rozmowy - nie zadają pytań tylko po to, by wypełnić ciszę panującą w towarzystwie. Poza tym forum dyskusyjne zapewnia ludziom to, czego zapewnić nie może zwykła, szczera rozmowa, nawet z przyjacielem. Ludzie często nie potrafią się otworzyć na innego człowieka, nawet jeżeli znają się z nim od dłuższego czasu. Blokada, strach przed niezrozumieniem i tego typu rzeczy bardzo utrudniają każdemu, kto chce się podzielić z kimś czymś ważnym. wielotematyczne zapewniające pewną anonimowość jest bardzo dobrym remedium w tym kierunku. Ludzie wiedzą, że nie grozi im wyśmianie, nikt nie wytknie płytkości problemów ani ich powierzchowności, dlatego wygodne jest dla nich powierzenie swoich refleksji komuś, kogo nie widzieli na oczy i kto ich nigdy na oczy nie zobaczy. To pomaga i ułatwia sprawę, a i niekiedy bywa prawdziwym antidotum na nie tylko problemy osobiste, ale nawet jeśli chodzi o zwykłą wymianę informacji.