NETDATA - strony internetowe, outsourcing IT

NETDATA - strony internetowe, outsourcing IT

Ocena: 3.5/10 (15 głosów)NETDATA to wyspecjalizowana i nowocześnie zorganizowana firma, świadcząca kompleksowe usługi informatyczne.
Profil firmy:
• Outsourcing IT - kompleksowe usługi informatyczne
• Sprzedaż sprzętu komputerowego
• Audyty legalności oprogramowania i bezpieczeństwa systemów IT
• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych
• Dostarczanie oprogramowania klasy ERP
• Systemy bezpieczeństwa sprzętu i danych.
• Monitoring i raportowanie
• Sieci oraz Internet
• Aplikacje B2B
• System CMS (netCMS), tworzenie stron WWWPodobne strony
 • CreateWebsites.pl - tworzenie stron internetowych

  Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, aktualizacja i modernizacją stron internetowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz przestrzegamy międzynarodowych standardów.

  Tworzone przez Nas strony WWW są testowane na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych:
  Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome czy Safari.

  Tworząc strony internetowe wykorzystujemy najnowsze technologie na rynku:
  xhtml, javascript, css, PHP, Ajax, Flash, MySQL, XML.

 • Strony internetowe - Nugrafika

  Firma graficzna Nugrafika to projekt Rafała Lewińskiego stworzony, by promować nowoczesne podejście do tworzenia wizerunku Państwa firmy, zarówno w sieci jak i poza nią. Znajdą tu Państwo pełną informację na temat działalności firmy, a jest to między innymi: strony www, materiały identyfikacji wizualnej zewnętrznej, logo firmowe, foldery, ulotki, fotografia korporacyjna i ślubna. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą.

 • Projektowanie stron www, modernizacja

  Firma Czatu.pl oferuje projekty stron www i serwisów internetowych. Wszystkie nasze prace są wykonywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Przy tworzeniu stron i grafiki stosujemy najnowsze technologie, profesionalne oprogramowanie oraz pamiętamy o obowiązujących trendach. Jeżeli myślicie Państwo poważnie o działalności w internecie napiszcie do nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej, gdzie można zobaczyć nasze realizacje i zapoznać się z naszym sposobem działąnia.

 • E-projekt

  E-projekt, studio zajmujące się tworzeniem tanich projektów stron, oraz ich pozycjonowaniem, umieszcza tez animacje flash oraz wiele przydatnych aplikacji na stronie a to wszystko w konkurencyjnej cenie. Teraz przejdźmy do konkretów czyli do cennika. Strona wizytówka z pięcioma pod stronami koszt 210zł, w pakiet wchodzi:

  - tworze tekst na stronę, od razu w koncepcji późniejszego pozycjonowania
  - opracowanie szaty graficzne dla strony oraz jedna animację ruchomą flash, każda następna za 30 zł (na życzenie przeprowadzam ranking popularności szablonu na forach)
  - wprowadzam stronę w kod HTML, dodatkowo umieszczam na stronie aplikacje. takie jak np. bramki email, liczniki wejść, tworze galerie z możliwością dodawania zdjęć ( dołączam dokładne instrukcje jak to przeprowadzać)
  -załatwiam formalności związane z rejestracją adresu
  -umieszczam stronę na serwerze (na moim pierwszy rok gratis) wybranym przez klienta oraz załatwiam formalności z tym związane
  - rejestruje stronę w przeglądarce Google oraz innych komercyjnych przeglądarkach
  - rejestruje stronę w mocnych katalogach branżowych ( na dzień dzisiejszy w około 250)
  -na życzenie klienta zajmuje się pozycjonowaniem strony za dodatkową opłatą (cena do negocjacji)

 • Tworzenie stron internetowych Rybnik

  Działamy na rynku internetowym od 2007 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu dedykowanych stron i serwisów internetowych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się wiele innych usług takich jak: projektowanie i tworzenie systemów baz danych, mikrostron oraz aplikacji internetowych pisanych na specjalne życzenie klienta. Ciągle doskonalimy nasze usługi starając się cały czas podnosić ich jakość. Najważniejszym efektem, który chcemy uzyskać kończąc zlecenie jest zadowolenie naszego klienta i pewność, że uzyskał on to czego oczekiwał. Zaprojektowana dla indywidualnych potrzeb klienta strona internetowa oparta o niepowtarzalną grafikę i funkcjonalność to gwarancja sukcesu i konkurencyjność w świecie Internetu.

 • Tworzenie stron www SoftManager

  SoftManager profesjonalnie pozycjonujemy serwisy www
  Biorąc pod uwagę szybko rozwijający się e-marketing Firma SoftManager wychodzi naprzeciw nowoczesnym przedsiębiorstwom oferując najskuteczniejszą, a zarazem najtańszą formę reklamy jaką jest profesjonalna strona internetowa. Witryna prezentuje nie tylko podstawową informację o firmie - nazwę, adres, telefon, profil działalności, ale zawierać może także pełną ofertę firmy (dowolny tekst, zdjęcia, katalog wyrobów, logo firmy, audio, video itp.).

 • Strony www, optymalizacja, naprawa, Kraków

  Techco Managment został założony w 2009 roku przez Bartłomieja Szczerbę. Firma początkowo specjalizowała się wyłącznie w branży budowlanej a obecnie świadczy dodatkowo usługi internetowe, tworzenie, optymalizacja i naprawa stron www.

  Tworzenie, optymalizacja i naprawa stron www. Nasze usługi obejmują CMS do witryn www, responsywne wyświetlanie się układu strony i optymalizacja pod kątem SEO.
  Naprawiamy i przebudowujemy starsze witryny, które wymagają korekty. Wybierz jeden z oferowanych przez nas pakietów:
  minimum, standard i premium lub skorzystaj z naszej oferty indywidualnej.

 • Strony.biz - opieka nad stroną www

  Cześć, nazywam się Mariusz Batorowicz i zajmuję się szeroko pojętą obsługą firm w internecie. Oczywiście przede wszystkim zajmuję się tworzeniem stron internetowych, ale oprócz tego także:

  - modernizacją już istniejących stron
  - prowadzeniem i opieką nad stronami
  - tworzeniem grafiki na potrzeby internetu i nie tylko
  - tworzeniem szablonów Allegro
  - innymi usługami związanymi z funkcjonowaniem firmy w internecie.

  Zapraszam do współpracy. Czekam na kontakt.