Porady komputerowe

 • Poradniki internetowe online netpiko

  Poradniki internetowe online netpiko

  Czy szukasz porad?. Trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Możesz tu uzyskać masę wiedzy, porad na różne tematy zdrowia i wiele innych rzeczy, które mogą sprawić, że poradzisz sobie ze swoimi problemami, że osiągniesz jeszcze więcej niż nawet sam się tego spodziewasz i pogłębisz swoją wiedzę. Na naszej stronie znajdziecie drodzy internauci porady na takie tematy jak: Malowanie i tapetowanie pomieszczeń, jak zainstalować Windowsa. Serdecznie Zapraszamy. www.netpiko.com

  Data dodania: 29 06 2011 szczegóły wpisu
 • Darmowe porady komputerowe

  Darmowe porady komputerowe

  Strona darmowe-porady-komputerowe.pl zawiera przydatne informacje i przydatne opisy, krótkie sugestie dotyczące wielu aspektów pracy z pecetami. Korzystanie z komputera może być denerwujące, ale z moimi poradami na takie tematy jak awarie sprzętu, problemy z drukowaniem, bezpieczeństwo systemu, budowa i konfiguracja sieci LAN kablowych oraz bezprzewodowych, przeglądanie Internetu otrzymasz rozwiązanie, którego szukasz.

  Używając do codziennej pracy programów komputerowych takich jak Microsoft Word czy Excel wydobędziesz tu instrukcje upraszczające i przyspieszające sporządzanie dokumentów. Również użytkownicy programów takich jak Photoshop czy analogiczne programy do projektowania, pragną aby ich praca była bardziej płodna i lekka. Z szybkimi podpowiedziami i tutorialami, które chcę również tu publikować będzie to prostsze.

  Fachman także znajdzie tu odpowiedzi na męczące pytania aby zwiększyć wydajność komputera, czy to w Windows 7, Vista, XP. Serwis darmowe-porady-komputerowe.pl doradza w sprawie rejestru systemowego, programów antywirusowych, baz danych, sprzętu bezprzewodowego wifi i innych kategorii dla użytkowników początkujących oraz zaawansowanych.

  Zaznajomisz się z bieżącymi czynnikami wpływającymi na kupowanie komputera stacjonarnego czy notebooka lub laptopa. Sukcesywnie będą tu pokazywane oferty sprzedawców komputerów aby zaoszczędzić czas i pieniądze przy zakupie komputera do edukacji, pracy lub rozrywki.

  Data dodania: 17 06 2011 szczegóły wpisu
 • Porady Windows

  Porady Windows

  Techformator to blog technologiczny stworzony z myślą o każdym użytkowniku komputera, który potrzebuje sprawdzonych i rzetelnych informacji w zakresie nowych technologii oraz problemów informatycznych. Tematyka strony jest szeroka, znajdziesz tutaj aktualności komputerowe oraz informacje o programach za free, artykuły z marketingu internetowego, pozycjonowania i promocji stron WWW, poradniki dotyczące systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Unix, Internetu i sieci, bezpieczeństwa systemów, kryptografii, steganografii oraz webmasteringu, gdzie opisywane są zarówno rozwiązania popularnych problemów z systemami CMS, jak również złożone porady dotyczące optymalizacji stron WWW, czy też optymalizacji grafiki JPG/JPEG, GIF, PNG, APNG. Co więcej, znajdziesz tutaj spolszczenia dodatków i skórek do popularnych systemów CMS (Drupal, WordPress). Strona wzbogacona jest o atrakcyjny system komentowania CommentLuv, który premiuje wartościowe wypowiedzi czytelników odnośnikami dofollow. Serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 08 05 2011 szczegóły wpisu
 • CRM

  CRM

  Serdecznie zapraszam na stronę o Systemach Zarządzania Klientami czyli popularnie nazywanych CRM-ach. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących korzyści z wdrożenia takiego systemu. Postaramy się również podpowiedzieć dla kogo jest system CRM oraz określić jego funkcjonalność. Przeprowadzimy także Państwa przez proces wdrożenia tego systemu. Serdecznie zapraszamy oraz życzymy przyjemnej lektury.

  Data dodania: 12 04 2011 szczegóły wpisu
 • Porady Komputerowe - Windows 7, Vista, XP, Internet, Grafika

  Porady Komputerowe - Windows 7, Vista, XP, Internet, Grafika

  Chciałbyś przyspieszyć internet, komputer? Nic prostszego. Odwiedź nas serwis i poznaj porady, sztuczki, triki dzięki którym Twój komputer i system będzie działać szybciej. Najlepsze poradniki dla użytkowników systemu Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Dowiedz się jak zablokować stronę internetową, zainstalować system Windwos XP, stworzyć swoją stronę internetową. Odwiedź koniecznie Centrum Porad Komputerowych i Forum Komputerowe. Na naszym forum komputerowym uzyskasz bezpłatną pomoc w optymalizacji, konfiguracji jak i awarii systemu operacyjnego. Od teraz żadna awaria komputera nie będzie dla Ciebie straszna. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 03 2011 szczegóły wpisu
 • Jak zainstalować

  Jak zainstalować

  Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje "krok po kroku" jak zainstalować interesujący was program czy aplikację. Każda instrukcja opatrzona jest fotografiami z przebiegu instalacji oraz prostym do wykonania komentarzem. Dzięki naszym instrukcjom instalowanie programu nie będzie żadnym problemem

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu
 • Experci

  Experci

  Proponujemy wsparcie z dziedziny Techniki Komputerowej jak i wszelkiego rodzaju sprzęt audio-video,a także fotografii i motoryzacji. Mamy już kilku fachowców z danych dziedzin z czasem mamy nadzieje powiększyć grono Ekspertów. Experci.org powstało by służyć pomocą internautom.Jest wiele zagadnień i pytań, które możemy rozwiązać i wybrać najwłaściwsze wyjście.Możemy wskazać najwartościowszy sprzęt który nie koniecznie musi być najdroższy, dla nas cena nie jest wskaźnikiem, nowość nie zawsze znaczy lepsze .Dobre natomiast jest to co sami testujemy coś co jest sprawdzone od podszewki. Nasi experci przedłożą wady i zalety sprzętu, a także przedstawią optymalne rozwiązanie problemu.

  Pamiętaj tu otrzymasz bezstronną opinię naszych użytkowników i Ekspertów, a nie reklamę sprzedawcy który zapewnia że jest to najlepszy towar.Wystarczy spojrzeć na wystawione towary w portalach internetowych, Każdy twierdzi że jego towar jest lepszy od drugiego i co tu wybrać. Nie jest to proste ale wystarczy kilka wskazówek Eksperta który doskonale zna temat i już wszystko jest jasne. Zanim coś kupisz zawsze zasięgnij rady na expert.org to nic nie kosztuje a często pozwoli zaoszczędzić rozczarowań i straty pieniędzy.

  Data dodania: 24 01 2011 szczegóły wpisu
 • Poradniki informatyczne dla leniwych

  Poradniki informatyczne dla leniwych

  Strona z poradnikami, głównie z dziedziny informatyki.
  Dowiesz się między innymi:
  * Jak poprawnie skonfigurować Vima i jakie jego skróty skrócą Twój czas pracy,
  * Jak napisać własną pracę magisterską w LaTeX-u, jak umieścić w niej tabelki, obrazki i równania matematyczne,
  * Jak skonfigurować usługi w Linuksie
  oraz wiele innych rzeczy.
  Dzięki feedom Atom na bieżąco dowiesz się o nowych poradnikach pojawiających się na stronie.

  Data dodania: 31 08 2010 szczegóły wpisu
 • Pivot Tube - animacje, tutoriale, figury dla Pivota - News

  Pivot Tube - animacje, tutoriale, figury dla Pivota - News

  Pivot Tube - animacje, tutoriale, figury do Pivota
  Witam na stronie www.PivotTube.boo.pl ! Znajdziesz tutaj wszystko do Pivota. Animacje, filmiki, dodatki, figury, efekty, tła i inne. Na stronie dostępne są też poradniki, a więc możesz się sam nauczyć animować!
  Gdy już stworzysz coś dobrego, możesz pochwalić się swoją animką, a my ją ocenimy!
  Nie czekaj! Rejestracja zajmie ci najwyżej 30 sekund.
  Zobacz, jakie to proste - animuj z nami od dziś!.

  Data dodania: 22 06 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Porady komputerowe - nowa strona:

Adres: