Porady Windows

Porady Windows

Ocena: 8.7/10 (114 głosów)Techformator to blog technologiczny stworzony z myślą o każdym użytkowniku komputera, który potrzebuje sprawdzonych i rzetelnych informacji w zakresie nowych technologii oraz problemów informatycznych. Tematyka strony jest szeroka, znajdziesz tutaj aktualności komputerowe oraz informacje o programach za free, artykuły z marketingu internetowego, pozycjonowania i promocji stron WWW, poradniki dotyczące systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Unix, Internetu i sieci, bezpieczeństwa systemów, kryptografii, steganografii oraz webmasteringu, gdzie opisywane są zarówno rozwiązania popularnych problemów z systemami CMS, jak również złożone porady dotyczące optymalizacji stron WWW, czy też optymalizacji grafiki JPG/JPEG, GIF, PNG, APNG. Co więcej, znajdziesz tutaj spolszczenia dodatków i skórek do popularnych systemów CMS (Drupal, WordPress). Strona wzbogacona jest o atrakcyjny system komentowania CommentLuv, który premiuje wartościowe wypowiedzi czytelników odnośnikami dofollow. Serdecznie zapraszam!Podobne strony
 • Poradniki informatyczne dla leniwych

  Strona z poradnikami, głównie z dziedziny informatyki.
  Dowiesz się między innymi:
  * Jak poprawnie skonfigurować Vima i jakie jego skróty skrócą Twój czas pracy,
  * Jak napisać własną pracę magisterską w LaTeX-u, jak umieścić w niej tabelki, obrazki i równania matematyczne,
  * Jak skonfigurować usługi w Linuksie
  oraz wiele innych rzeczy.
  Dzięki feedom Atom na bieżąco dowiesz się o nowych poradnikach pojawiających się na stronie.

 • Experci

  Proponujemy wsparcie z dziedziny Techniki Komputerowej jak i wszelkiego rodzaju sprzęt audio-video,a także fotografii i motoryzacji. Mamy już kilku fachowców z danych dziedzin z czasem mamy nadzieje powiększyć grono Ekspertów. Experci.org powstało by służyć pomocą internautom.Jest wiele zagadnień i pytań, które możemy rozwiązać i wybrać najwłaściwsze wyjście.Możemy wskazać najwartościowszy sprzęt który nie koniecznie musi być najdroższy, dla nas cena nie jest wskaźnikiem, nowość nie zawsze znaczy lepsze .Dobre natomiast jest to co sami testujemy coś co jest sprawdzone od podszewki. Nasi experci przedłożą wady i zalety sprzętu, a także przedstawią optymalne rozwiązanie problemu.

  Pamiętaj tu otrzymasz bezstronną opinię naszych użytkowników i Ekspertów, a nie reklamę sprzedawcy który zapewnia że jest to najlepszy towar.Wystarczy spojrzeć na wystawione towary w portalach internetowych, Każdy twierdzi że jego towar jest lepszy od drugiego i co tu wybrać. Nie jest to proste ale wystarczy kilka wskazówek Eksperta który doskonale zna temat i już wszystko jest jasne. Zanim coś kupisz zawsze zasięgnij rady na expert.org to nic nie kosztuje a często pozwoli zaoszczędzić rozczarowań i straty pieniędzy.

 • Jak zainstalować

  Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje "krok po kroku" jak zainstalować interesujący was program czy aplikację. Każda instrukcja opatrzona jest fotografiami z przebiegu instalacji oraz prostym do wykonania komentarzem. Dzięki naszym instrukcjom instalowanie programu nie będzie żadnym problemem

 • CRM

  Serdecznie zapraszam na stronę o Systemach Zarządzania Klientami czyli popularnie nazywanych CRM-ach. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących korzyści z wdrożenia takiego systemu. Postaramy się również podpowiedzieć dla kogo jest system CRM oraz określić jego funkcjonalność. Przeprowadzimy także Państwa przez proces wdrożenia tego systemu. Serdecznie zapraszamy oraz życzymy przyjemnej lektury.

 • Andrek.info

  Strona o szerokiej tematyce komputerowej oraz elektronice. Tutaj dowiesz się jak diagnozować oraz usuwać usterki, nie tylko w sprzęcie komputerowym. Skonfigurujesz router w swojej sieci. Poznasz oprogramowanie Open Source na routery takie jak: OpenWrt, Tomato w różnych odmianach oraz Gargoyle. Udoskonalisz swoją obsługę Windowsa oraz poznasz świat Linuksa. Dowiesz się jak zainstalować, skonfigurować oraz obsługiwać różnego rodzaju oprogramowanie. Zobaczysz ciekawe projekty DIY jak programatory, sprzęt audio, proste układy, dzięki którym naprawisz sprzęt itd. Zbiór artykułów oraz poradników HOWTO.

 • Jak wysłać faks przez sieć

  Istnieje wiele serwisów udostępniających możliwość wysyłania i odbierania faksów - za darmo lub przy minimalnych opłatach. W wielu przypadkach przesiadka na faks wirtualny z tradycyjnego po prostu się opłaca. Zapraszamy serdecznie do naszego informatora telekomunikacyjnego, z którego dowiesz się najważniejszych faktów na temat usługi faksu internetowego. Poznaj wady i zalety faksów sieciowych i zdecyduj się, czy opłaci Ci się z nich skorzystać.

 • Rankingi Twoich laptopów

  Na stronie przedstawiamy najnowsze dane dotyczące rankingów laptopów. Opisujemy najciekawsze z modeli oraz poddajemy je gruntownej kontroli. Badamy modele nie tylko odnośnie ich opłacalności oraz mocy, ale także komfortu użytkowania oraz całościowemu stanowi wizualnemu. Blog prowadzony jest przez doświadczonych serwisantów sprzętu komputerowego jak i osoby na co dzień powiązane zawodowo z tym tematem. Obecnie posiadamy wiele najróżniejszych i ciekawych treści związanych głównie ze sprzętem przeznaczonym dla domu oraz gier.

 • Microsoft Dynamics NAV - Navision - BLOG

  Warto czerpać z doświadczeń projektowego podejścia do problemów od naszych zagranicznych klientów. Kluczowi użytkownicy, biorący udział w projektach przyzwyczajeni są do analitycznego podejścia do stawianych zadań. Przygotowane wymagania ze strony klienta są poddane krytycznej dyskusji, nim trafią do partnera wdrażającego. Często bowiem okazuje się, iż lepiej dany proces uzgodnić wewnątrz organizacji, a następnie, już przemyślany, przedstawić partnerowi. Takie podejście do problemu umożliwia konsultantowi zamodelowanie procesu w systemie. Unika się szumu informacyjnego, poprzez generowanie sprzecznych postulatów, wypływających z różnych działów.