Stowarzyszenie Ludzie Internetu

Stowarzyszenie Ludzie Internetu

Ocena: 3.5/10 (19 głosów)Strony i aplikacje internetowe dla firm. Budujemy innowacyjne serwisy internetowe, sklepy internetowe oraz sieci intranet i ekstranet. Tworzymy systemy dla szkół i uczelni. Możemy przygotować spacery wirtualne, panoramy 360.

Wprowadź swoją firmę w nową erę! Zmniejszenie kosztów, poszerzenie rynku, usprawnienie komunikacji i zarządzania to korzyści gwarantowane z wdrożenia aplikacji internetowych. Aplikacja jako usługa internetowa to brak kosztów uzależnionych od ilości użytkowników i eliminacja problemu niezgodności z różnymi systemami operacyjnymi - jedna aplikacja internetowa dla Windows, Linux, Mac, Android. Dostępna wszędzie gdzie sięga sieć Internet, poprzez komputer, tablet lub inne urządzenie mobilne.

Klienci często podejmują decyzję o wyborze oferty firmy, wyłącznie na podstawie pierwszego wrażenia zrobionego przez stronę internetową. Dobra strona internetowa tworzy obraz przedsiębiorstwa nowoczesnego, dbającego o czas i wygodę klienta. Dla samej firmy jest to sposób na poszerzenie rynku zbytu, także poza granice kraju. Interaktywny sposób przedstawienia oferty oraz ułatwienie kontaktu z klientem. Stronę internetową można zintegrować z firmową aplikacją internetową służącą m.in. zarządzaniu zamówieniami, relacjami z klientem czy wsparciu technicznemu.

Oferujemy także przygotowania wysokiej jakości spacerów wirtualnych, panoram 360, które mogą być elementem strony internetowej lub aplikacji internetowej. Wirtualny spacer w wysokiej jakości może być także elementem prezentacji multimedialnej zapisanej na dowolnym nośniku.Podobne strony
 • Projektowanie stron

  Firma ITTM działa na rynku kujawsko pomorskim od 2010 roku. Tworzą ją wykwalifikowani specjaliści informatycy, którzy cały czas zdobywają doświadczenie w dużych firmach, pracując po kilka na nawet kilkanaście lat w zawodzie. Tak dobrany zespół pozwala nam zaproponować Państwu usługi w szerokim zakresie oraz na bardzo wysokim poziomie. Możemy zaoferować naprawę i sprzedaż komputerów, tworzenie serwisów oraz sklepów internetowych, instalację systemów teleinformatycznych, konfigurację central telefonicznych, instalację serwerów oraz oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Dla średnich i większych firm świadczymy stałą opiekę informatyczną na korzystnych warunkach w ramach stałej opłaty miesięcznej na terenie woj. kujawsko pomorskiego. Od 2010 roku prowadzimy studio reklamy, produkujemy ulotki, wizytówki, banery reklamowe oraz tworzymy profesjonalne strony i sklepy internetowe zintegrowanie z systemami sprzedaży na terenie całego kraju. Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą internetową (pozycjonowanie, linki sponsorowane), gwarantujemy wysokie pozycje w najpopularniejszych wyszukiwarkach przy akceptowalnym nakładzie kosztów. Nasza firma cały czas się dynamicznie rozwija i rozszerza swoją ofertę.

 • Benart - animacje 3d - strony flash - motion design

  Realizacja wysokiej klasy stron Flash bazujących na najnowszych rozwiązaniach pod względem optymalizacji kodu i szybkości działania. Tworzenie animacji 3d, czołówek telewizyjnych, prezentacji multimedialnych a także wszelkich efektów wizualnych. Ponadto programowanie aplikacji bazo-danowych oraz serwisów internetowych w oparciu o technologie takie jak PHP, MySQL, Java Script, XML, AJAX, JQuery, CSS.

 • Tworzenie stron, Trójmiasto - BakNet

  Baknet świadczy usługi informatyczne dla firm. Tworzenie stron, pozycjonowanie, audyty, outsourcing, obsługa informatyczna firm, wynajmowanie pracowników i przeprowadzanie rekrutacji to tylko nie które z usług jakie oferuje BakNet. Usługi świadczone przez naszą firmę są najwyższej jakości. Zawsze dbamy o zadowolenie naszego klienta. Usługi wykonujemy najszybciej jak to możliwe. Klient jest dla nas najważniejszy.

 • Strony www Poznań - Gaple Interactive

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych. Charakterystyczny, przejrzysty design i wysoka użyteczność zapewnią Twojej stronie www przewagę nad konkurencją. W odpowiedni sposób zadbamy o wizerunek Twojej strony w internecie. Postaw na doświadczenie. Agencja Interaktywna Gaple - know how www. Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja przyszła strona internetowa? Zapytaj Doradcę Gaple, zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

 • Webmaster Robert Wypiór

  Projektowanie profesjonalnych stron WWW. Od prostych szablonów po złożone skrypty sklepów internetowych. Dobry kontakt z klientem - szablony tworzone w ścisłej współpracy z klientem - na podstawie plików graficznych.Dostępne same szablony stron do kupienia lub zamówienia. Strony tworzone aż do zadowolenia klienta po przystępnej cenie - ustalanej na podstawie złożoności strony - nie na podstawie cennika, co zapewnia zadowolenie klienta zarówno ze względu na cenę jak i na jakość usługi.

 • Projektowanie stron WWW

  Projektowanie i wdrażanie nowoczesnych, tanich i dobrze wyglądających stron internetowych. Oferta stron www dla firm ale nie tylko - projektowanie www którym zajmują się specjaliści. W szybki i tani sposób otrzymasz stronę internetową będącą wizytówką Twojej firmy. Użyteczność i wysoka jakość wykonania charakteryzuje nasze dobre strony. Portfolio i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie. Zapraszamy!

 • Strony internetowe Rzeszów

  Chcąc aby strona internetowa pojawiała się w wyszukiwarce na zadowalających pozycjach należy podjąć pracę w zakresie optymalizacji witryny, jak również szeroko pojętego link-building-u. Wysokie pozycje w wyszukiwarce dla stosownie dobranych wyrażeń kluczowych przełożą się na wzrost ruchu na witrynie, a to wywołuje lepsze wskaźniki konwersji czyli dochód dla Państwa spółki. Adekwatnie zaplanowana kampania SEO, daje szansę na długotrwały rozwój wyników w wyszukiwarkach. Kampanie realizowane przez naszą firmę bazują na długofalowej współpracy. Do istotnych prac które wywieramy przy procesie pozycjonowanie można zaliczyć optymalizacja witryny pod wyszukiwania wyszukiwarek, analiza zagnieżdżenia kodu, publikacja unikalnych wpisów z przekierowaniem do strony klienta, z wartościowych serwisów, zakładanie zaplecza www dla witryny internetowej.

 • Projektowanie stron Toruń

  Projektowanie stron internetowych w dobie powszechnego dostępu do sieci i dużej konkurencji to zadanie dla profesjonalistów. Właśnie nasza firma Optima IT to zespół zgranych specjalistów w dziedzinie tworzenia stron www, którzy nie tylko zaprojektują Państwa nową stronę internetową, ale także pomogą w jej bieżącej obsłudze i promocji. Nie obce są nam nowoczesne narzędzia marketingu internetowego. Dlatego z nami otrzymacie Państwo nie tylko funkcjonalną stronę internetową, ale stronę, która będzie odwiedzana przez użytkowników. Działamy z Torunia, ale zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Zapraszamy do współpracy!

 • E-jm.pl

  e-jm.pl - Zajmuje się kompleksowym wykonywaniem, projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, portali, sklepów internetowych, blogów, autorskich CMS (lub w oparciu o popularne darmowe rozwiązania: wordpress, joomla), serwisów ogłoszeniowych, stron mobilnych, różnego rodzaju skryptów oraz aplikacji internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Technologie: HTML5, CSS3, JQUERY, PHP, MySQL, AJAX.