www.drewna.eu

www.drewna.eu

Ocena: 2.0/10 (32 głosów)Prawidłowe podlinkowanie blogów czy portali tematycznych to jedna z najważniejszych rzeczy, które muszą być spełnione, by dana strona przynosiła nam wymierne korzyści.
Drugą rzeczą jest oryginalność tekstów, które są umieszczane na danej stronie. Nawet najlepiej podlinkowana strona, jeśli nie zawiera unikalnych treści, które zainteresują odwiedzających nie ma szans by na dużej zagościła wysoko w wyszukiwarkach internetowych. Wszystkie te warunki spełnia nasza strona drewna.eu. ZapraszamyPodobne strony
  • Artykuły ArtWebInfo

    ArtWebInfo portal z ciekawymi artykułami zaprasza do pisania artykułów z linkami w treści. Precel jest moderowany i z ogromnie prędko indeksuje dodane artykuły. Jednym z warunków dołączenia artykułu jest opis na minimum osiemset znaków jak również maksymalnie 3 linki w dodawanym opisie. art-webinfo.pl jest preclem wielotematycznym i bardzo rozbudowanym. Rozbudowane cechy portalu to np. publikowanie wpisów zaraz po rejestracji nowego użytkownika jak również komentowanie nowo dodanych artykułów. Dodaj swój unikalny artykuł z odsyłaczami w opisie już w tej chwili i ciesz się wyższą pozycją i nowymi użytkownikami!

  • Co sądzę o - młody precel z ambicjami

    Dobry presell page powinien mieć kilkuletni staż i być mocno podlinkowany. W pierwszym przypadku jeszcze mi się nie udało- serwis jest młody. W drugim robię wszystko by to zrealizować (dodaje wpis np w katalogu inforam). Poza tym to nie jest zwykły presell. Linki znajdziesz tylko w co 2 artykule. Często artykuły linkują między sobą. Staram się, aby wszystko wyglądało naturalnie. Precla specjalnie nie tworzyłem na domenie. Dzięki temu mam pewność, że strona nie zniknie za rok.

  • Portal z artykułami prasowymi

    Chciałbyś wypozycjonować swoją stronę internetową, jednak nie wiesz jak, nie wiesz od czego zacząć, a nie chciałbyś ryzykować by już na początku wyszukiwarka Google wzięła naszą witrynę na cenzurowaną listę. Jeśli tak to musisz wiedzieć, iż tylko wartościowe linki, z mocnych portali mogą przynieść Ci korzyść i jednocześnie dać gwarancję, iż nie zaszkodzą Twojej stronie ani teraz ani w przyszłości. Takim miejscem do publikacji treści z linkami jest nasz blog na który serdecznie zapraszamy.