Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane strony

 • Antykwariat Warszawski - atticus.pl

  Antykwariat Warszawski - atticus.pl

  Antykwariat Atticus to miejsce, gdzie tradycja spotyka współczesność w sercu Warszawy. Specjalizujemy się nie tylko w oferowaniu wyjątkowych rycin i starych map, ale także w świadczeniu usług na zamówienie, które umożliwiają odkrywanie rzadkich dzieł sztuki i druków kolekcjonerskich. Nasza zaangażowana ekipa z radością przeprowadzi za Ciebie licytacje na aukcjach. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej szczegółów naszej oferty. Sprawdź już dziś! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

  Data dodania: 22 09 2023 szczegóły wpisu
 • Poezja.net - poezja w internecie

  Poezja.net - poezja w internecie

  Serwis literacki Poezja.net dedykowany jest wszystkim miłośnikom liryki - jednego za najstarszych i najbardziej cenionych sposobów uprawiania sztuki. Na stronie znajdują się wiersze najwybitniejszych poetów polskich oraz zagranicznych, głównie utwory literackie współcześnie żyjących autorów. Wśród autorów znajdują się również najwybitniejsi przedstawiciele tzw. poezji slam. W serwisie znajdują się również wiersze zarówno dla dzieci.

  Data dodania: 19 04 2023 szczegóły wpisu
 • Obrazy Na Zamówienie

  Obrazy Na Zamówienie

  Marzysz o pięknym obrazie olejnym na swojej ścianie. Chciałbyś mieć własny portret lub ulubiony pejzaż namalowany przez profesjonalnego artystę. Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla kogoś bliskiego. Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealną ofertę. Obrazy olejne na zamówienie, ręcznie malowane z dbałością o każdy szczegół. Możesz wybrać dowolny temat, rozmiar i styl obrazu. Mogę namalować dla Ciebie portrety osób i zwierząt, pejzaże naturalne i miejskie, martwą naturę i kwiaty, akty i sceny rodzajowe. Mogę stworzyć kopię Twojego ulubionego dzieła sztuki lub zaproponować własną kompozycję. Obrazy maluję ręcznie na płótnie co gwarantuje piękne kolory i trwałość przez dziesiątki lat. Zamów obraz olejny i ciesz się pięknem sztuki w swoim domu lub biurze. Zlecenie wykonuję na terenie całego kraju. Cena obrazu zależy od stopnia trudności pracy, i formatu . Nie oprawiam obrazów w ramy, ale zamalowuje boki podobrazia w kolorach obrazu co daje efekt 3D.Tak przygotowany obraz możemy od razu powiesić na ścianie. Obrazy wysyłam za pośrednictwem firm kurierskich. Serdecznie pozdrawiam: Milena Olesińska

  Data dodania: 01 04 2023 szczegóły wpisu
 • Górskie szlaki z aparatem - fotozgor.pl

  Górskie szlaki z aparatem - fotozgor.pl

  Blog fotozgor.pl jest w pełni poświęcony górom. Z treści zawartych na stronie dowiedzieć się można więcej o zarówno długich górskich wypraw, jak i tych krótszych, stricte fotograficznych. Na blogu można również znaleźć autorskie zdjęcia gór oraz przydatne porady i artykuły, dzięki którym będziesz wiedzieć np. jak zaplanować wypad w góry. fotozgor.pl to więc miejsce nie tylko dla miłośników gór, lecz także osób, które dopiero odkrywają ich piękno.

  Data dodania: 28 11 2022 szczegóły wpisu
 • CastingPro

  CastingPro

  Osoby rozwijające swoje kariery aktorskie oraz realizujące różne projekty komercyjne i artystyczne mogą skorzystać z oferty agencji castingowej CastingPro, która udostępnia wiele narzędzi interaktywnych dla twórców oraz wykonawców. W serwisie dostępne są ogłoszenia castingowe na zbliżające się castingi do filmów, reklam i seriali w Warszawie oraz całej Polsce. Casting-Pro działa jako nowoczesna platforma castingowa, za pomocą której można też tworzyć własne listy castingowe, zrealizować casting live czy skompletować obsadę.

  Data dodania: 02 03 2022 szczegóły wpisu
 • Biżuteria artystyczna

  Biżuteria artystyczna

  W naszym sklepiku macie Państwo możliwość zakupienia produktów ręcznie robionych zarówno przez utalentowanych terapeutów jak i również osób niepełnosprawnych uczęszczających do naszej placówki. W ofercie mamy biżuterię, pudełka, wyroby ceramiczne, witrażowe itp. Najważniejszą cechą tych produktów jest niepowtarzalność, zazwyczaj są one robione pojedynczych egzemplarzach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.

  Data dodania: 10 07 2021 szczegóły wpisu
 • Portret ze zdjęcia - Rysunek na zamówienie - paularysuje.pl

  Portret ze zdjęcia - Rysunek na zamówienie - paularysuje.pl

  Portret ze zdjęcia - Wykonuję portrety i karykatury ze zdjęć na zamówienie. Taki portret ze zdjęcia to idealny prezent na urodziny,rocznicę czy wesele. Jest to też doskonały pomysł na upamiętnienie kogoś bliskiego. Każda osoba może znajdować się na osobnym zdjęciu a ja stworzę z tego wspaniały portret. Wszystkie moje rysunki są rysowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

  Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

  Poznański teatr, który jest miejscem chętnie odwiedzanym przez miłośników teatru. Zachwyca bogatym repertuarem, który regularnie obejmuje kolejne premiery. Ci, którzy chcą wybrać się na przedstawienie mogą zdecydować się na rezerwację biletów przez Internet. Teatr prowadzi naprawdę szeroką działalność. Organizuje wycieczki po budynku, w których mogą wziąć udział dzieci i młodzież. Wypożycza również kostiumy teatralne. Zatrudnia doświadczonych aktorów, dla których praca na deskach teatralnych jest prawdziwą pasją. Każde przedstawienie zachwyca nie tylko jakością gry aktorskiej, ale również scenografią.

  Data dodania: 20 10 2020 szczegóły wpisu
 • Literaki słownik

  Literaki słownik

  Z nami wygrasz każdą planszową grę słowną! Znajdziesz tu słowa które możesz wykorzystać podczas gry w scrabble. Wyszukasz wyrazy dostępne w słowniku dla scrabble i literaki. Znajdź każde słowo z liter które posiadasz! 3030839 unikalnych słów które pozwolą Ci wygrać każdą grę słowną! Nasz słownik, baza słów scrabble, pozwoli Ci wyszukać słowa z liter które posiadasz. Sprawdzić ich znaczenie. To także anagramator - narzędzie pozwalające tworzyć anagramy. Scrabble online.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Cytaty

  Cytaty

  Wielka baza cytatów. Najlepsze, najpopularniejsze cytaty uporządkowane według liter alfabetu. 20772 cytaty. Posługiwanie się cytatem ma związek z wolnością słowa. Kiedy cenzura ogranicza swobodę wypowiedzi autora, język przenośni jest środkiem wyrażania własnych przekonań społecznych, politycznych, krytyki, ukrytej kpiny. Przenika wówczas zwłaszcza do tekstów kabaretu politycznego. Cytowanie w pracach naukowych jest pożądane przez autorów cytowanych prac, gdyż liczba cytowań jest podstawową formą oceny znaczenia i wartości prowadzonych badań.

  Data dodania: 22 07 2020 szczegóły wpisu