Desa Unicum – największy dom aukcyjny w Polsce

Ocena: 2.5/10 (26 głosów)

Profesjonalny obrót działami sztuki oferuje Dom aukcyjny Desa Unicum, najstarsza i największa tego rodzaju firma w Polsce. Organizowane przez nią 2 razy w tygodniu aukcje dzieł sztuki przyciągają znanych kolekcjonerów i nierzadko osiągają rekordowe ceny sprzedaży. Oprócz sprzedaży aukcyjnej Desa Unicum oferuje sprzedaż obrazów i dzieł sztuki w swoich galeriach i w internecie. Firma zapewnia wycenę obiektów przez doświadczonych ekspertów oraz pomoc w renowacji i konserwacji wystawianych na aukcję obiektów.

Podobne strony
  • Malarstwo Teresy Kopańskiej

    Strona odzwierciedla twórczość malarstwa artystycznego.
    Malarka mówi o sobie; Jestem kochanką malarstwa.
    Mieszkam w małym mieście nad piękną rzeką "Narwią". Wokół miasta rozściela się piękna przyroda z lasami, z polami i nadnarwiańskim parkiem krajobrazowym. Jestem malarką, Zajmuję się malarstwem od wielu lat. Głównie maluję obrazy techniką olejną na płótnie. Pasjonuję się symbolistyką, toteż moje obrazy odzwierciedlają tematykę symboli. Drugą moją pasją w sztuce malowania są konie, akty i obrazy dzieci,(maluję je także na zamówienie).Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt, wymieniać korespondencję na temat malarstwa i sztuki, to jestem otwarta na wszystkie propozycje a także przyjmę każde zamówienie na kupno obrazu. Serdecznie
    Zapraszam do mojej galerii obrazów.

  • Eugeniusz Gerlach - Malarstwo

    Eugeniusz Gerlach – Malarstwo. Oficjalna strona www poświęcona twórczości polskiego artysty malarza. Znaleźć tu można galerie malarstwa, pasteli, rysunku, grafiki oraz miniatur autora. Zapoznać się także można z jego biografią oraz dorobkiem artystycznym.

    *1941, Eugeniusz Gerlach mieszka i pracuje w Krakowie. Absolwent Wydziału Malarstwa i Grafiki krakowskiej ASP (1966). Od roku 1966 należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. W swoim dorobku ma ponad 50 wystaw indywidualnych i udział w ponad 70 wystawach zbiorowych. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach muzealnych, zbiorach prywatnych w Polsce i zagranicą, m.in. w Kanadzie, USA, Francji, Szwecji, Niemczech i RPA. Dwukrotnie otrzymuje Stypendium Ministra Kultury i Sztuki.

  • Urszula Tekieli - malarstwo olejne

    Galeria autorska Urszuli Tekieli.
    Urszula Tekieli (mgr sztuki)- malarstwo olejne. Obrazy w stylu Art Deco, nawiązujące do szeroko pojętej polskiej sztuki lat przedwojennych, inspirowane są twórczością Zofii Stryjeńskiej, a także Tamary Łempickiej. Istnieje Możliwość zakupu prac bezpośrednio u artystki.
    Obrazy Urszuli Tekieli są obecne w wielu galeriach i zbiorach prywatnych w Polsce oraz za granicą.

  • Pisanie ikon - ikona prawosławna

    Znajdą tu Państwo ikony pisane wzorowane na ikonach z IX – XVI w.w. oraz ikony pisane współczesne i obrazy zainspirowane tekstami liturgicznymi i teologicznymi oraz światem, w którym żyję. Obrazy i ikony stanowią dla mnie odzwierciedlenie tego samego przemienionego, wiecznego życia. Ikona wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza pod względem estetycznym, a poprzez swoją duchową energię wprowadza do niego Boską obecność. Jest doskonałym prezentem ślubnym, prezentem imieninowym czy prezentem na chrzciny. Modlitwa przed ikoną pozwala wejść w stan duchowego spokoju, pozbawia negatywnych uczuć, emocji, otwiera nas na Boga, który wypełnia naszą wewnętrzną przestrzeń, wprowadzając ufność w Niego, a tym samym ciszę, radość życia, siłę na podjęcie każdego wyzwania.

  • Wycena, skup i obrót dziełami sztuki

    Skup, sprzedaż, wycena dzieł sztuki i antyków kupujemy dzieła sztuki za gotówkę na terenie całej Polski. Posiadamy fachową i rzetelną wiedzę na temat sztuki oraz prowadzimy skup obrazów i rzeźb. Osoby zgłaszające się do nas mają pewność, że dostaną rzetelną informacje na temat posiadanych antyków jak również uczciwą ofertę skupu. Interesuje nas głównie malarstwo Polskie XIX i XX wieku, zachęcamy gorąco do kontaktu z nami.

  • Obrazy olejne

    Tak zwane malarstwo olejne to technika malarska, w jakiej posługuje się farbami olejnymi. Wyróżnianych jest parę różnych rodzajów tejże techniki. Zapraszam na stronę, na której znajdziecie wiele świetnych obrazów olejnych. Są one tworem ciężkiej pracy, a ich tematyka jest bardzo rozległa - od ludzi poprzez zwierzęta po matkę naturę. Inne tematyki to pejzaże, abstrakcje, portrety, rośliny i tym podobne.

  • Ręcznie malowane obrazy olejne - Cybulska-Wilkoń

    Poszukujesz oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby? Brak Ci pomysłów na upiększenie domu czy mieszkania? Zachwycasz się obrazami przyrody i martwej natury? Rzeszowska artystka tworzy ręcznie malowane obrazy prezentujące kwiaty, wsie, miasta, czy też martwą naturę. Malarka wykonuje także oryginalne portrety, piękne krajobrazy. W ofercie znajdziesz wyjątkowe obrazy olejne w formie pejzażu, abstrakcji, obrazy wykonane na płótnie traktujące o różnych kategoriach tematycznych. Malowidła mogą zostać wykonywane na zamówienie, w przypadku gdy interesujący Cię obraz został wyprzedany. Istnieje także możliwość profesjonalnej oprawy obrazów. Obrazy tworzone przez artystkę dla, której malarstwo to przede wszystkim wielka pasja. Nie czekaj, spraw niespodziankę sobie bądź bliskiej osobie, udekoruj mieszkanie pięknym obrazem olejnym.