Desa Unicum – największy dom aukcyjny w Polsce

Profesjonalny obrót działami sztuki oferuje Dom aukcyjny Desa Unicum, najstarsza i największa tego rodzaju firma w Polsce. Organizowane przez nią 2 razy w tygodniu aukcje dzieł sztuki przyciągają znanych kolekcjonerów i nierzadko osiągają rekordowe ceny sprzedaży. Oprócz sprzedaży aukcyjnej Desa Unicum oferuje sprzedaż obrazów i dzieł sztuki w swoich galeriach i w internecie. Firma zapewnia wycenę obiektów przez doświadczonych ekspertów oraz pomoc w renowacji i konserwacji wystawianych na aukcję obiektów.

Podobne strony
  • Malarstwo i rysunek - Teresa Ulma

    Teresa Ulma uprawia malarstwo, rysunek, rzeźbę. Maluje martwe natury, akty, portrety, pejzaże. Malarstwo jej bliskie jest stylistyce Art Deco i Secesji. Wszystkie obrazy i rysunki powstały w latach 1989-2008. Większość obrazów wykonana jest w technice olejnej na płótnie, ale są też akryle, gwasze. Rysunki - to kredki lub pastele na kartonie. Małe formy to w większości obrazy olejne o wymiarach 20 cm x 20 cm. Rozmiary, daty i technika wykonania podane są bezpośrednio pod każdą z prac. Zapraszamy do galerii.

  • Malarstwo, grafika, rzeźba, dekoracja wnętrz

    Leon Dudiy maluje wyjątkowe, przesiąknięte atmosferą bajkowości i tajemniczości pejzaże, inny rozdział jego twórczości to barwne, pełne fantazji miejskie krajobrazy czy przemawiające intensywnym kolorem abstrakcje. Na zamówienie powstają w jego pracowni m.in. realistyczne portrety. Ścienne malowidła, dekoracja wnętrz, lub prace konserwacyjne dotyczące dzieł sztuki to kolejne propozycje, z których mogą Państwo skorzystać dzwoniąc lub pisząc na adres podany na stronie internetowej artysty.

  • PORTFOLIO - BOŻENA ROZPŁOCHOWSKA

    Portfolio zawiera prace artystyczne mieszczące się w poniższych kategoriach: malowidła ścienne (z wykorzystaniem motywu artystycznego), obrazy i gobeliny, autorstwa Bożeny Rozpłochowskiej. Wewnątrz portfolio znajduje się ciekawa i unikalna galeria, prace artystyczne wykonane na ścianach (w tym wypadku również na murze) zachęcą przede wszystkim dzieci - motywy wykorzystane z bajek, m. in. Króla Lwa, 7 krasnoludków i Księgi Dżungli.

  • Wycena, skup i obrót dziełami sztuki

    Skup, sprzedaż, wycena dzieł sztuki i antyków kupujemy dzieła sztuki za gotówkę na terenie całej Polski. Posiadamy fachową i rzetelną wiedzę na temat sztuki oraz prowadzimy skup obrazów i rzeźb. Osoby zgłaszające się do nas mają pewność, że dostaną rzetelną informacje na temat posiadanych antyków jak również uczciwą ofertę skupu. Interesuje nas głównie malarstwo Polskie XIX i XX wieku, zachęcamy gorąco do kontaktu z nami.

  • Obrazy

    Oferujemy wyjątkowe obrazy, wychodzące spod pióra utalentowanych artystów współczesnej Polski. Na naszej stronie internetowej znajdziesz podział obrazów ze względu na motyw który prezentują, materiał na którym powstają, technikę wykonania (a więc akwarele, farby olejne lub ręcznie malowane obrazy), a także szereg innych ciekawych dodatków do domu. Wybierając obrazy zapewniasz sobie doskonałe pokrycie ściany, modnymi dziełami współczesnych artystów. Zapraszamy!

  • Pożyczalnia obrazów

    Pracownia ZenStein to internetowa Galeria i Wypożyczalnia Obrazów a również ZenStein to pseudonim artystyczny. ZenStein jest wykonawcą 90% oferowanych dzieł. Nie mam wykształcenia plastycznego. Nie pochwalę się wystawami. Dlatego moje prace muszą bronić się same. Moja życiowa pasja i przygoda z malarstwem jest przypadkowa ale za to trwa od 20 lat. Przypadkowa ponieważ w związku ze złym stanem zdrowia musiałem w wieku 36 lat wyłączyć się z życia zawodowego. Szukając motywacji by TRWAĆ odkryłem nową pasję MALARSTWO. Ono daje mi siłę do budowania równowagi by pokonywać ciągłe borykanie się z fizycznymi słabościami. 20 lat tworzenia to samotna droga w odkrywaniu Technik Malarskich i ciągłe poszukiwanie nowych możliwości wyrazu. Każdy powstający obraz to wyzwanie by przelać na płótno zatrzymując czas, zdarzenie i myśl. Tworzę w zależności od nastroju i wolnego czasu. Powstające obrazy są tematycznie różne. Większość moich prac to abstrakcja mająca odbicie w rzeczywistości a dotycząca spraw ludzi i otaczającego ich świata.

  • Malarstwo - akwarela Maciej Zaborowski

    Jeśli zajrzą Państwo na witrynę internetową sztukaakwareli.pl wejdą Państwo w świat przepięknych akwareli, którego autorem jest Maciej Zaborowski malarz związany z akwarelą od ponad trzydziestu lat. Na stronie widnieje duży zbiór prac wykonywanych tą trudną techniką malarską. W większości prac obejrzycie Państwo piękne pejzaże, a także architekturę miejską bardzo chętnie malowaną przez autora. Na stronie mieszczą się także publikacje prasowe związane z malarstwem Macieja Zaborowskiego

  • Płótno malarskie

    Firma TAP sp. z o.o. obecna jest zarówno na rynku polskim jak europejskim już od roku 1987. Aktualnie jest największym w Europie producentem oferującym rożnego typu sztalugi i podobrazia. W przeciwieństwie do innych firm proces produkcji w całości opiera się na wyjątkowym opracowanym przez właściciela patencie. Proponowane produkty wytwarzane są w pełni w znajdującej się w Polsce fabryce i charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem, co poświadcza duże zadowolenie klientów w kraju i poza nim. Wykaz produktów zawiera podobrazia malarskie, sztalugi malarskie, a także wiele innych przydatnych jak artykuły malarskie chociażby płótno malarskie.

  • Malowanie Murali

    LikeStudio.pl zrodziło się z inicjatywą o nowoczesnych ozdobach murali, a także murków. Like Studio złozone jest z stuffa osobistości, którzy zdają się być świeżymi artystami grafiki oraz graffiti, co godzi się by dzielić zamiłowanie z pracą. Do przewodniej domeny robionych przez nich usług, zalicza się: malowanie grafik, malowanie graffiti, malowanie murali, projektowanie graficzne, malowanie grafik ściennych. Działając na różnych dziedzinach stykają się z paletą barw w dezodorancie dłużej niż XV wiosen, kreując hobbistycznie oraz biegle - od mikrych graffiti po kolosalne murale. Ich gabinet designerskie w Dolnośląskim to naturalny przykład dziecięcej pasji, która przemieniła się w służbę z wzorem artystycznym - w związku z czym udostepniają swoim kontrahentom okrągły arsenał serwisowych działań z tym powiązanych. Po robocie ekipa bierze udział także w akcjach charytatywnych aby rozpropagować i upowszechnić artystyczne działanie, jakim jest graffiti w RP.

  • Obrazy Na Zamówienie

    Marzysz o pięknym obrazie olejnym na swojej ścianie. Chciałbyś mieć własny portret lub ulubiony pejzaż namalowany przez profesjonalnego artystę. Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla kogoś bliskiego. Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealną ofertę. Obrazy olejne na zamówienie, ręcznie malowane z dbałością o każdy szczegół. Możesz wybrać dowolny temat, rozmiar i styl obrazu. Mogę namalować dla Ciebie portrety osób i zwierząt, pejzaże naturalne i miejskie, martwą naturę i kwiaty, akty i sceny rodzajowe. Mogę stworzyć kopię Twojego ulubionego dzieła sztuki lub zaproponować własną kompozycję. Obrazy maluję ręcznie na płótnie co gwarantuje piękne kolory i trwałość przez dziesiątki lat. Zamów obraz olejny i ciesz się pięknem sztuki w swoim domu lub biurze. Zlecenie wykonuję na terenie całego kraju. Cena obrazu zależy od stopnia trudności pracy, i formatu . Nie oprawiam obrazów w ramy, ale zamalowuje boki podobrazia w kolorach obrazu co daje efekt 3D.Tak przygotowany obraz możemy od razu powiesić na ścianie. Obrazy wysyłam za pośrednictwem firm kurierskich. Serdecznie pozdrawiam: Milena Olesińska