Desa Unicum – największy dom aukcyjny w Polsce

Ocena: 2.9/10 (15 głosów)

Profesjonalny obrót działami sztuki oferuje Dom aukcyjny Desa Unicum, najstarsza i największa tego rodzaju firma w Polsce. Organizowane przez nią 2 razy w tygodniu aukcje dzieł sztuki przyciągają znanych kolekcjonerów i nierzadko osiągają rekordowe ceny sprzedaży. Oprócz sprzedaży aukcyjnej Desa Unicum oferuje sprzedaż obrazów i dzieł sztuki w swoich galeriach i w internecie. Firma zapewnia wycenę obiektów przez doświadczonych ekspertów oraz pomoc w renowacji i konserwacji wystawianych na aukcję obiektów.

Podobne strony
  • Plakaty, reprodukcje, obrazy malarstwa klasycznego i współczesnego

    Sklep Plakatoteka - reprodukcje, obrazy malarstwa klasycznego i współczesnego, reprodukcje, plakaty, grafiki, fotografie, fototapety. Pomagamy w wyposażeniu lokalu w katalogi, meble ekspozycyjne, urządzenia do montażu ram i wycinania passepartout. Możliwość kompleksowej obsługi od wyboru do powieszenia na ścianie. Atrakcyjne upusty cenowe, mamy elastyczne podejście do wymiany towaru. Profesjonalni znani malarze i fotografowie, rozmaite style i kierunki artystyczne. Projektanci wnętrz - zapraszamy do współpracy. Duży wybór prac znanych autorów - oprawy obrazów, obrazy - malarstwo klasyczne, plakaty, przypinki, ramy do obrazów, fototapety. Sklep zaprasza - reprodukcje, sprzedaż obrazów. Współdziałamy z odbiorcami na terenie całego kraju.

  • Obrazy ręcznie malowane w Galerii Rara

    Rara to galeria prezentująca obrazy malowane ręcznie. Wiele różnych form: tryptyki, dyptyki, poliptyki itd. Duża ilość wzorów do wyboru; od motywu drzew i kwiatów, po abstrakcje. Obrazy świetnie nadają się tak do nowoczesnych wnętrz jak i do wnętrz o charakterze bardziej klasycznym. Co warto podkreślić prezentowane obrazy są obrazami malowanymi ręcznie! Dzięki temu każdy jest jedyny w swoim rodzaju i unikatowy. Nie ma dwóch identycznych obrazów. Wyjątkowa technika malowania, wykorzystana przy tworzeniu obrazów (gruba faktura) nadaje wrażenie przestrzenności i trójwymiarowości. Jeśli szukacie Państwo świetnego pomysłu na prezent to dobrze trafiliście.
    Galeria Rara serdecznie zaprasza!

  • Portrety na zamówienie - Pracownia portretu

    Pracownia portretu - oferuję profesjonalne wykonanie portretów ze zdjęć, portrety ślubne, portrety dzieci, portrety na zamówienie. Zamawiając portret mają Państwo pewność, iż otrzymają unikatowe dzieło za rozsądną cenę. Dokładam wszelkich starań, czasu i umiejętności, aby każda z moich prac była wyjątkowa. W przypadku upominku, dla bliskich zapewniam o wzruszeniu jakie wzbudzi. Wykonuję portrety ze zdjęć na zamówienie.

  • Galeria obrazów

    Jeśli drażni Cię pusta, biała ściana, szukasz ciekawych, niepowtarzalnych obrazów, rysunków lub szkicy odwiedź galerię obrazów Ewy Wojtas w Kielcach. Obrazy, rysunki i szkice Ewy Wojtas wykonane są na najlepszych materiałach. Malarka do tworzenia swych prac używa: akrylu, ołówka, tuszu, węgla, pasteli suchych, technik mieszanych i technik własnych. Wszystkie obrazy, rysunki i szkice można nabyć w pracowni Ewy Wojtas w Kielcach. Istnieje też możliwość wysłania obrazu do klienta. Obrazy, rysunki i szkice wysyłane są do wszystkich krajów. Zapraszamy do odwiedzenia galerii obrazów Ewy Wojtas!

  • Obrazy olejne Warszawa

    Współczesne malarstwo olejne, obrazy nowoczesne i klasyczne, tworzone są w różnych trendach i stylach. Przyświecają im różne idee i pomysły. Ogólnie, artyści przedstawiają w swoich pracach malarskich, ponadczasowe i nieprzemijające wątki i motywy. Czasami spotykamy prace inne od wszystkich pozostałych, są to obrazy nowatorskie. Namalowane z zupełnie nową koncepcją i techniką własną. Malarstwo jest bardzo szerokim zagadnieniem i zawiera wiele motywów i kompozycji. Bardzo popularne jest malowanie, kompozycji ukazujących sceny miejskie i architekturę poszczególnych miast. Obrazy olejne Warszawy, Krakowa, Wrocławia, obrazy starówek i innych zakątków miejskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z takim malarstwem, na stronie galerii Arte!

  • Malarstwo - akwarela Maciej Zaborowski

    Jeśli zajrzą Państwo na witrynę internetową sztukaakwareli.pl wejdą Państwo w świat przepięknych akwareli, którego autorem jest Maciej Zaborowski malarz związany z akwarelą od ponad trzydziestu lat. Na stronie widnieje duży zbiór prac wykonywanych tą trudną techniką malarską. W większości prac obejrzycie Państwo piękne pejzaże, a także architekturę miejską bardzo chętnie malowaną przez autora. Na stronie mieszczą się także publikacje prasowe związane z malarstwem Macieja Zaborowskiego

  • Ręcznie malowane obrazy olejne - Cybulska-Wilkoń

    Poszukujesz oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby? Brak Ci pomysłów na upiększenie domu czy mieszkania? Zachwycasz się obrazami przyrody i martwej natury? Rzeszowska artystka tworzy ręcznie malowane obrazy prezentujące kwiaty, wsie, miasta, czy też martwą naturę. Malarka wykonuje także oryginalne portrety, piękne krajobrazy. W ofercie znajdziesz wyjątkowe obrazy olejne w formie pejzażu, abstrakcji, obrazy wykonane na płótnie traktujące o różnych kategoriach tematycznych. Malowidła mogą zostać wykonywane na zamówienie, w przypadku gdy interesujący Cię obraz został wyprzedany. Istnieje także możliwość profesjonalnej oprawy obrazów. Obrazy tworzone przez artystkę dla, której malarstwo to przede wszystkim wielka pasja. Nie czekaj, spraw niespodziankę sobie bądź bliskiej osobie, udekoruj mieszkanie pięknym obrazem olejnym.