Desa Unicum – największy dom aukcyjny w Polsce

Ocena: 2.8/10 (21 głosów)

Profesjonalny obrót działami sztuki oferuje Dom aukcyjny Desa Unicum, najstarsza i największa tego rodzaju firma w Polsce. Organizowane przez nią 2 razy w tygodniu aukcje dzieł sztuki przyciągają znanych kolekcjonerów i nierzadko osiągają rekordowe ceny sprzedaży. Oprócz sprzedaży aukcyjnej Desa Unicum oferuje sprzedaż obrazów i dzieł sztuki w swoich galeriach i w internecie. Firma zapewnia wycenę obiektów przez doświadczonych ekspertów oraz pomoc w renowacji i konserwacji wystawianych na aukcję obiektów.

Podobne strony
  • Obrazy ręcznie malowane w Galerii Rara

    Rara to galeria prezentująca obrazy malowane ręcznie. Wiele różnych form: tryptyki, dyptyki, poliptyki itd. Duża ilość wzorów do wyboru; od motywu drzew i kwiatów, po abstrakcje. Obrazy świetnie nadają się tak do nowoczesnych wnętrz jak i do wnętrz o charakterze bardziej klasycznym. Co warto podkreślić prezentowane obrazy są obrazami malowanymi ręcznie! Dzięki temu każdy jest jedyny w swoim rodzaju i unikatowy. Nie ma dwóch identycznych obrazów. Wyjątkowa technika malowania, wykorzystana przy tworzeniu obrazów (gruba faktura) nadaje wrażenie przestrzenności i trójwymiarowości. Jeśli szukacie Państwo świetnego pomysłu na prezent to dobrze trafiliście.
    Galeria Rara serdecznie zaprasza!

  • Obrazy olejne

    Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa do galerii autorskiej Marka Langowskiego. Urodził się w Aleksandrowie Łódzkim. Na dzień dzisiejszy mieszka i pracuje w Bełchatowie. Cztery wielkie pasje: Miłość do rodziny, malarstwo, fotografia i komputery. W grupie malarstwo poszukają Państwo kilkaset obrazów. Jeśli któryś z prezentowanych obrazów przypadnie Państwu do gustu, to proszę o kontakt a wspólnie ustalimy wielkość obrazu, ewentualne zmiany kolorystyki i cenę. Odpowiemy na prawie każde pytanie, najszybciej jak to będzie możliwe.

  • Artystyczne malowanie ścian, graffiti

    Oferujemy artystyczne malowanie ścian, graffiti na zamówienie, reklamę malowaną wewnątrz budynków i na fasadach. Nasze realizacja upiększają ściany i wprowadzają niezwykłą atmosferę do wnętrza oraz wyróżniają budynki z zewnątrz. Pozwalają zrealizować każdą niemal wizję czy marzenie. Naszą ofertę kierujemy do klienta prywatnego (malowidła bajkowe dla dzieci, dekoracje pomieszczeń), właścicieli restauracji, lokali, barów i hoteli, sklepów, przedsiębiorstw oraz do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, sale zabaw). Realizacje wykonywana są przez profesjonalistów z dyplomem i dużym doświadczeniem. Gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość usług w przystępnej cenie.

  • Akwarele Aneta Saks

    Galeria artystyczna "Akwarela Aneta Saks" - obrazy malarskie, las i przyroda, krajobrazy miasta i wsi. Organizacja wystaw, plenerów, kulturalnych eventów, popularyzacja akwareli w kraju. Na stronie artystka przedstawia tutoriale, techniki, sposoby malowania, całe swoje atelier czyli jak rozpocząć przygodę z najtrudniejszą techniką w malarstwie jaką jest akwarela, począwszy od wyboru papieru, po sprzęt malarski i wybór tematu na warsztat.

  • Portrety Arts - portrety na zamówienie

    Mam przyjemność zaoferować państwu unikatowe portrety rysowane ołówkiem a także markerem na zamówienie. Cieszę się dość dużym uznaniem wśród znajomych. Sądzę iż taki portret może być wspaniałym prezentem na każdą okazję dla każdej osoby i dla każdego miłośnika rysowanych portretów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony na której możecie zapoznać się z galerią przykładowej twórczości w moim wykonaniu.

  • Obrazy

    Galeria obrazów Krukart trudni się sprzedażą obrazów olejnych. Współpracujemy z polskimi galeriami, obiektami noclegowymi i restauracjami. Obrazy można oglądać na żywo w pracowni artystki oraz na naszych stronach. Galeria proponuje malunki wykonywane w rozmaitych stylach, np. obrazy abstrakcyjne, art deco. Nasze obrazy są namalowane świetnej jakości farbami angielskimi. Wszystkie obrazy opatrzone są certyfikatem autentyczności. Sztuka malarska to nasza pasja i chcemy się nią z Państwem podzielić. Zapraszamy.

  • Tryptyki

    Niniejsza witryna online została stworzona, aby zaprezentować urozmaiconą propozycję firmy, której przedmiotem działania jest reprodukcja obrazów najsłynniejszych malarzy. Trudni się sprzedażą kopii malunków między innymi: Michała Anioła, Caspara Davida Friedricha oraz Diego Velazqueza. Zakres pracy Unikalnychobrazów.pl zawiera poza tym kreacje artystyczne Moniki Śmiglewskiej, jak również obraz ze zdjęcia. Warte zakupu są tryptyki oraz plakaty o różnorodnej tematyce. Obrazy realizowane są na ekologicznym płótnie canvas.