Gabinet stomatologiczny Wrocław Dobrakowski

Gabinet stomatologiczny Wrocław Dobrakowski

Ocena: 3.4/10 (14 głosów)Gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez wprawnego lekarza dentysty, który zajmuje się w swojej praktyce leczeniem przeróżnych przypadłości związanych z uzębieniem. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, który zapewnia komfort użytkowania i zapewnia dobre efekty leczenia. W gabinecie używa się nowoczesnych środków znieczulających, które pozwalają na interwencje stomatologa bez bólu.Podobne strony
 • Gabinet ortodontyczny - ortodoncja - Kraków

  Oferta gabinetu ortodontycznego w Krakowie. Pełny zakres usług ortodontycznych w tym aparaty stałe i ruchome. Aparaty kosmetyczne (szafirowe, porcelanowe). Na stronie dowiesz się wiele o leczeniu ortodontycznym, zobaczysz jak wyglądają różne aparaty, przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych pacjentów. Stosujemy wiele nowoczesnych aparatów zakładanych na stałe (zwykle na kilka miesięcy). Często stosujemy po leczeniu APARATY RETENCYJNE w postaci podklejenia zębów specjalnym drucikiem, zwalnia to pacjenta z konieczności noszenia zdejmowanego aparatu retencyjnego. Zapraszamy na wizytę konsultacyjną.

 • Manhattan-dent - stomatolog 7 dni w tygodniu, Łódź

  Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Manhattan-dent przy ul. Białostockiej 7 w Łodzi. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę lekarzy stomatologów. Zakres naszej działalności obejmuje stomatologię zachowawczą, dziecięcą, estetyczną, protetykę oraz paradontologię. Zapewniamy bezpłatne przeglądy i porady, bezpłatne wizyty adaptacyjne dzieci oraz wyceną leczenia.
  Dla Państwa wygody nasz lekarz przyjmuje 7 dni w tygodniu, wystarczy umówić się na wizytę. Mają Państwo pytania, prosimy o kontakt: www.manhattandent.pl

 • CerDent Laboratorium Protetyczne

  Nasze laboratorium świadczy usługi związane z techniką dentystyczną, korzystamy z nabytego doświadczenia, uczestniczymy w kursach, sympozjach starając się zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Używamy sprzętu i materiałów wiodących firm dających najlepszą jakość w trosce o zdrowie i zadowolenie pacjenta. Dzięki czemu w efekcie końcowym uzupełnienia protetyczne są funkcjonalne i kosmetyczne. Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów. Wykonujemy też poszczególne etapy, bądź całe prace dla innych pracowni protetycznych.

 • Stomatolog Kraków

  Luxdentica to centrum stomatologiczne, które oferuje różnego typu zabiegi. Stomatolog z miasta Kraków jest bardzo dobrym specjalistą z dziedziny stomatologii. Luxdentica zapewnia komfort, zarówno w poczekalni, jak i w samym gabinecie. Firma wychodzi naprzeciw klientom i stosuje środki do bezbolesnego znieczulania. Decydując się na wizytę, zapewniamy sobie niezwykle sterylne warunki. Mocną stroną centrum jest wykorzystywanie najnowocześniejszych metod stomatologicznych. Warto odwiedzić centrum i zapewnić sobie piękny i zdrowy uśmiech.

 • Galeria Uśmiechu - chirurgia stomatologiczna Kraków

  Masz marzenia o ładnym uśmiechu? Chciałbyś posiadać zdrowe zęby? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego centrum stomatologicznego. Posiadamy doświadczoną ekipę stomatologów, którzy mają możliwość podołać wyleczeniu każdego pacjenta. Pobyt w naszej klinice jest komfortowy, bezpieczny oraz zapewnia bardzo wysokie standardy usług. Zakres naszych zadań jest szeroki i zawiera w sobie: stomatologie zachowawczą, ortodoncję czy też leczenie kanałowe. Zapewniamy, że ekipa naszych stomatologów dysponuje konkretnym doświadczeniem i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 • DENTICA Centrum stomatologiczne Zawiercie

  Znajdująca się w Zawierciu Klinika Stomatologiczna Dentica gorąco zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług oraz zapoznania się z pełną ofertą. Zapewniamy profesjonalne leczenie z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, wybielania zębów, endodoncji, periodontologii, protetyki, ortodoncji, implantologii, chirurgii, laseroterapii oraz ozonoterapii. Naszych Pacjentów otaczamy należytą opieką, zapewniamy serdeczną i komfortową atmosferę i gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej szczegółów oraz dane kontaktowe.

 • Stomatolog dziecięcy - Edyta Andrusiewicz

  Gabinet Praktyka Dentystyczna specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, między innymi zajmujemy się protetyką chirurgią stomatologiczną, wybielaniem zębów, lakowaniem oraz w ofercie mam także stomatologię zachowawczą. Gabinet oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla pacjentów którzy nie mają swoich zębów, dzięki nowoczesnym implantom każdy kto utracił swoje zęby będzie w pełni zadowolony z usług stomatologicznych świadczonych przez Panią Edytę Andrusiewicz.

 • HappySmile - dentysta Gdańsk

  Obecnie ilość klinik dentystycznych jest przeogromny. W każdej większej miejscowości jest ich kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt. Jak zatem, w gronie tych wszystkich lekarzy, znaleźć tego najlepszego? Dobrze jest w tej kwestii polegać na opinii innych pacjentów. Jeśli zamieszkujemy tereny Trójmiasta, to nienaganną opinią cieszy się tu przychodnia HappySmile z Gdańska. Co jednak wyróżnia ją na tle innych podobnych miejsc? Przede wszystkim szeroki zakres usług. Niezależnie od tego, czy pragniemy wstawić implanty, aparat ortodontyczny czy chociażby wyleczyć zęba - wszystko to zrobią dla nas stomatolodzy tam pracujący. Ale na tym nie koniec. Przychodnia oferuje również szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do tego dochodzą najwyższej jakości sprzęt i przeszkolona ekipa lekarzy, co sprawia, że nie znajdziecie lepszej opcji niż HappySmile.