Mojdentysta.com.pl

Mojdentysta.com.pl

Ocena: 3.8/10 (13 głosów)Gabinet stomatologiczny „Mój Dentysta” znajduje się w Legionowie. Zajmuje się świadczeniem usług w zakresie: ortodoncji, ortopedii, leczenia uporczywych bólów głowy, leczenia chrapania i bezdechu sennego. Gabinet jest prowadzony przez lekarza dentystę Marcina Doleckiego, który już od 1999 roku prowadzi wykłady na tematy związane ze stomatologią. Podczas pierwszej wizyty, pacjent zostaje przebadany i dowiaduje się o planowanym sposobie leczenia. Jeśli zastosowany został aparat czynnościowy, to następnie zęby są prostowane przy zastosowaniu aparatów stałych. Aby dowiedzieć się więcej na temat Gabinetu oraz zobaczyć galerię, warto zajrzeć na witrynę internetową.Podobne strony
 • Implanty Poznań

  Centrum Stomatologii Allecou Dent zachęca do naszego gabinetu w mieście Poznań. W naszym centrum stomatologii działa grono bardzo dobrych dentystów z kilkunastoletnim doświadczeniem. W zbiorze naszych usług znajdziecie Państwo m.in.: implanty stomatologiczne, leczenie kanałowe, lakowanie zębów. Kilkunastoletnie doświadczenie jest kluczem do prawidłowego leczenia. Na bieżąco śledzimy rozwój technologi na rynku medycznym dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom badania na przyzwoitym poziomie.

 • Justyna Michaliszyn stomatolog Świdnica

  Znajdujący się w Świdnicy Gabinet Stomatologiczny Justyny Michaliszyn ma do zaoferowania bardzo szeroki zakres zabiegów stomatologicznych, oprócz tego gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz miłą atmosferę, co sprawia, że każdy odwiedzający ten gabinet klient wychodzi z niego zadowolony. Posiadane kwalifikacje oraz ogromna pasja do zawodu sprawia, że wszystkie usługi świadczone są zgodnie z aktualnymi trendami, oraz z wykorzystywaniem najnowszego sprzętu. Miła atmosfera i gwarancja najwyższej jakości sprawia że opinia na jego temat jest bardzo dobra. Świdnicki gabinet znajduje się przy ulicy Lipowej 19 w budynku NZOZ OSTEON.

 • Gabinet stomatologiczny Poznań

  Nie da się ukryć, że zadbany, ładny uśmiech jest największą wizytówką każdej osoby. Powinno się więc, zadbać o uzębienie a tym samym nie wstydzić się szeroko uśmiechać. Pełną ofertę w takowej materii ma do zaoferowania Gabinet "TWÓJ DENTYSTA, mieszczący się przy ulicy gen. Kutrzeby 16g/118 w stolicy województwa wielkopolskiego. Rejestracja odbywa się pod numerem 618265888. Biały uśmiech, to satysfakcja oraz pewność sukcesu, którą wiele ludzi będzie musiało tylko zazdrościć.

 • AlbusDent Centrum stomatologiczne chirurg stomatolog Kraków

  AlbusDent z Krakowa zaprasza do profesjonalnych gabinetów dentystycznych, jakie zapewniają kompleksową troskę związaną z zachowaniem zdrowych i pięknych zębów. Zapewniamy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, z wykorzystaniem którego jest możliwe założenie optymalnego programu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się narzędzie wiodącej w branży firmy Gendex. W obręb usług naszego Centrum Stomatologicznego prócz stomatologii zachowawczej, proponujemy wszelkie zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji plus pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. Dodatkowo pomagamy naszym pacjentom cieszyć się pięknym oraz białym uśmiechem z wykorzystaniem pomocy lekarzy ortodontów, protetyków tudzież wszelakim zabiegom związanym ze stomatologią estetyczną.

 • Impla - stomatologia

  Impla Dental Clinic Stomatologia zlokalizowana jest w stolicy Małopolski. Nasza klinika proponuje klientom możliwość skorzystania z różnorodnych zabiegów stomatologicznych. Doskonale wyposażone gabinety sprawiają, że leczenie jest bezstresowe oraz praktycznie bezbolesne. Nasz zespół składa się z doświadczonych stomatologów, którzy gwarantują doskonałe efekty każdego prowadzonego leczenia. Proponujemy Państwu długie i dogodne godziny otwarcia, które umożliwiają komfortową wizytę również dla ludzi pracujących.

 • DENTAL PRESTIGE wybielanie zębów Poznań

  Klinika stomatologiczna Dental Prestige posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Mamy do dyspozycji dwa w pełni wyposażone gabinety dentystyczne, gabinet do przyjmowania dzieci, pracownię protetyczną oraz rentgenowską. Zajmujemy się profilaktyką oraz zabiegami higienicznymi, w tym wykonujemy zabiegi fluoryzacji, lapisowania oraz lakowania zębów. Przeprowadzamy leczenie zachowawcze zębów zaatakowanych próchnicą, a także leczenie nieodwracalnych zapaleń miazgi i zapaleń tkanek okołowierzchołkowych. Więcej informacji na temat usług przeprowadzanych przez nasze gabinety stomatologiczne jest dostępne na stronie internetowej.

 • Dentysta Kraków - addent.pl

  Dentystę w Krakowie znaleźć jest dość łatwo – mnogość usług może wręcz wprawić w pierwszej chwili w lekkie zakłopotanie. My chcielibyśmy przedstawić Państwu profil działalności dentysty w Krakowie, jakim jest Addent - profesjonalne studio stomatologiczne mieszczące się przy nieodległej od centrum, posiadającej komfortowy dojazd, ulicy Radzikowskiego numer 18. W naszym studio wierzymy, że każda interwencja medyczna w zęby pacjenta powinna nieść dla niego również wartość polegającą na odpowiednim potraktowaniu również wyglądu uzębienia. Żyjemy wszyscy w czasach, w których pozytywne pierwsze wrażenie ma znaczącą wartość – a elementem, za pomocą którego się je robi, jest właśnie biel uśmiechu. Oferując nasze zróżnicowane usługi, dopasowane do aktualnych potrzeb zdrowotnych pacjenta, np. z zakresu protetyki w Krakowie, zawsze dbamy również o to, by zabiegi nie odbywały się kosztem estetyki zębów. Ideałem, do jakiego dążymy, jest naturalne piękno. Polecamy zatem choćby zabiegi wybielania zębów w Krakowie – polegające na odzyskiwaniu olśniewającej i właśnie naturalnej barwy zębów, które ulegają przebarwieniom pod wpływem codziennego życia – m.in. nikotyny czy kawy. Nasze usługi z zakresu stomatologii medycznej zawsze poprzedzamy kompleksową diagnostyką, mającą na celu rozpoznanie problemu – wykonujemy w tym celu m.in. rentgen zębów. Szukasz dentysty w Krakowie? Nie wahaj się – wybierz Addent.

 • Zdrowy Uśmiech

  Najlepszy stomatolog w Toruniu? Dobrze się składa, bo właśnie go znalazłeś. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. To, co zdecydowanie wyróżnia nasz gabinet stomatologiczny na rynku, to przede wszystkim pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o obsługę pacjenta oraz miła i przyjazna atmosfera panująca w naszym gabinecie stomatologicznym. Nasi lekarze stomatolodzy, cały czas poszerzają swoją wiedzę, a wszystko ma jeden cel – bardziej skuteczne i efektywne leczenie naszych pacjentów. To, co jest naszym nadrzędnym celem, to przede wszystkim pełne zadowolenie naszych pacjentów. Jeśli zatem zależy ci na tym co nam – koniecznie skontaktuj się z nami w celu umówienia pierwszej wizyty.

 • Pracownia protetyczna - Dentalmed

  Gabinet dentystyczny Dentalmed położony jest w centrum Warszawy, dzięki czemu pacjenci mają dogodne połączenie z każdego punktu miasta. Wykwalifikowany i doświadczony personel podchodzi do pacjentów w sposób indywidualny i troskliwy. Zabiegi wykonywane są sposób szybki i bezbolesny. W ofercie gabinetu dentystycznego znajduje się stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna zajmująca się bardziej skomplikowanymi zabiegami, jak na przykład usuwaniem zębów.