Psycholog Poznań

Psycholog Poznań

Ocena: 2.3/10 (33 głosów)Joanna Borowczak jest psychologiem z wieloletnim stażem. Odbyła wiele szkoleń z zakresu terapii i pomocy psychologicznej. Pracuje zarówno z osobami dojrzałymi, nastolatkami, jak i dziećmi. Pomaga im radzić sobie z przygniatającymi problemami, lękami i zmartwieniami. Jej gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Generała Maczka 14, na pierwszym piętrze kompleksu usługowo-handlowego. Joanna Borowczak zaprasza do siebie wszystkich, którzy czują się zagubieni, mają trudności z samoakceptacją, zaufaniem drugiemu człowiekowi.Podobne strony
 • Podolog Ewa Ławniczak. Specjalistyczna pielęgnacja stóp

  Gabinet "Ewa Ławniczak-Specjalistyczna pielęgnacja stóp" zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów wykorzystujących najnowsze technologie z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp.Począwszy od zabiegów o podłożu kosmetycznym i relaksacyjnym takich jak: masaż stóp, pedicure kosmetyczny lub medyczny a kończąc na wysoko wyspecjalizowanych zabiegach leczniczo-korygujących jak: usuwanie wrasatających paznokci, badanie podoskopem, rekonstrukcja płytki paznokciowej czy usuwanie modzeli i nagniotków. W gabinecie prowadzone są również szkolenia m.in. z zakresu pedikiuru kosmetycznego, medycznego, badania podoskopem i doboru ortez oraz z zastosowania specjalistycznych klamer 3-częściowych. Kursy, w których wykorzystywane są najnowsze metody wspomagające leczenie w obrębie kończyn dolnych prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę podologiczną. Oprócz działalności usługowej gabinet prowadzi sprzedaż produktów podologicznych: podoskopów, klamer 3 częściowych oraz narzędzi do kształtowania klamer. Serdecznie zapraszamy!

 • CENTRUM STOPY leczenie odleżyn Łódź

  Ambulatorium leczenia ran i pielęgnacji stóp CENTRUM STOPY zajmuje się kuracją chorób i ran stóp, a także ich kosmetyką i właściwą profilaktyką. W naszej przychodni skorzystać możecie Państwo z kompetentnej porady kosmetologów, a także opieki medycznej lekarzy specjalistów chirurgii nogi i chirurgii ortopedyczno - urazowej oraz lekarzy podologów. Przy CENTRUM STOPY funkcjonuje także gabinet diagnostyczno - zabiegowy oraz dział profilaktyki stóp dla cukrzyków i osób niepełnosprawnych. Nasze przychodnie znajdziecie Państwo w Łodzi i Warszawie. Pacjentów przyjmujemy każdego dnia od poniedziałku do soboty. Szczegółowe informacje o zasadach funkcjonowania CENTRUM STOPY znajdują się na naszej stronie internetowej.

 • Gabinet Podologiczny Warszawa - podolog-warszawa.pro

  Gabinet podologiczny Body Move zajmuje się kompleksowym leczeniem różnego typu schorzeń związanych ze stopami. Na zabiegi zdecydować mogą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Polecane są one wszystkim osobom, które mają problemy z kurzajkami, nagniotkami, czy też odciskami. Podolog zajmie się dodatkowo efektywnym leczeniem grzybicy stóp oraz paznokci, w czym posiada spore doświadczenie oraz umiejętności. Zabiegi przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie, przy udziale nowoczesnego sprzętu, bez towarzystwa pyłu w trakcie zabiegów. Skorzystać można z nich aktualnie w bardzo dogodnych cenach rynkowych.

 • www.podologgliwice.pl Podolog Gliwice

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnego gabinetu podologicznego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówki Katarzyny Miaz, która znajduje się w Gliwicach. Proponujemy najwyższej jakości usługi, miłą i życzliwą atmosferę oraz nowoczesny i bezpieczny sprzęt do wykonywania zabiegów. Zajmujemy się leczeniem stopy cukrzycowej, grzybicy bądź kurzajek stóp, pękających pięt, wrastających paznokci, odcisków, nadpotliwości czy innych schorzeń. Wykonujemy oprócz tego pedicure podologiczny i udzielamy profesjonalnych porad. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty albo skontaktować z nami, zapraszamy na stronę.

 • Centrumestetyki.pl - Podolog Katowice

  Zdrowe stopy, które pięknie prezentują się w sandałach i klapkach to zadanie nie tylko dla kosmetyczki. Podolog diagnozuje i prowadzi leczenie różnych schorzeń od infekcji bakteryjnych, aż po źle rosnące paznokcie, czy brodawki.

  W Centrum Estetyki Ciała w Katowicach pomagamy wracać do zdrowia i cieszyć się ze swojej sylwwetki. Nasz wykwalifikowany personel to dyplomowani lekarze i specjaliści w swoich dziedzinach. Możesz u nas skorzystać z profesjonalnej konsultacji podologicznej. Przeprowadzamy zabiegi m.in. rekonstrukcję płytki paznokciowej, zakładanie klamer ortonyksyjnych i kostki Arkady.

  Oferujemy również szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

  Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultacje z podologiem w Katowicach!

 • podologgorzow.pl Usuwanie modzeli Gorzów

  Gabinet Podologiczny Tatiana Waluk zaistniał z myślą o zdrowiu i ładnym wyglądzie stóp naszych pacjentów. Wykonujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i realizujemy leczenie grzybicy. Jeżeli potrzebują Państwo chwili relaksu, proponujemy fachowy masaż stóp lub pedicure. Nasze usługi realizujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Posiadamy nowoczesny laser Lunula, który wspomaga nas w leczeniu grzybicy i regeneracji płytki paznokcia. Zapraszamy do omówienia szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdują się na stronie internetowej.