wilkdent.pl

wilkdent.pl

Ocena: 1.0/10 (6 głosów)Szukasz stomatologa w okolicach Katowic? Zapraszamy do skorzystania z oferty Gabinetu Stomatologicznego WILKDENT w Bytomiu, który prowadzi specjalista stomatologii dziecięcej dr n. med. Monika Wilk-Niziołek. Kompleksowa oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii. Do gabinetu zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W ramach leczenia umożliwiamy diagnostykę RTG. Zapraszamy - dajemy gwarancję najwyższej jakości!Podobne strony
 • PRIMA - DENT Pracownia Protetyki Stomatologicznej

  PRIMA - DENT Pracownia Protetyki Stomatologicznej we Wrocławiu. Wykonujemy pełny zakres usług protetycznych: mosty, korony, protezy, prace na implantach. Profesjonalne wykonanie, a o wysokiej jakości naszych usług świadczy zadowolenie naszych klientów. Naszym stałym gościom oferujemy preferencyjne warunki współpracy. Pracownia protetyczna PRIMA - DENT to gwarancja jakości, pamiętaj o nas. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą.

 • Protetyka Warszawa

  Masz kłopoty z dziurą ustną, choruje cię ząb, pragniesz implantów? Genialny i niedrogi stomatolog warszawa z chęcią udzieli inni ludzie pomocy. Sama ostatnimi czasy chciałam interwencji stomatologicznej i na wybawienie nadszedł mi dentysta warszawa. Jestem nader zadowolona z jego posługi. Dodatkowo - nie żebym też musiała skorzystać - zobaczyłam w jego katalogu usług/produktów implanty warszawa w całkiem rozsądnej cenie. Słyszałam także, że protetyka Warszawa stoi na najwyższym pułapie. Jeśli uważasz, że coś niedobrego dzieje się z twoimi zębami, nie czekaj, być może uda się jeszcze uratować twoje prawdziwe zęby.

 • OSSOWSCY CENTRUM STOMATOLOGICZNO-LEKARSKIE implanty zębów Wałbrzych

  Centrum Dentarama świadczy swoje usługi w Wałbrzychu oraz Międzyzdrojach. Znalazły się tu gabinety dentystyczne, pracownia rentgenowska i sala zabiegowa. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji i protetyki. Zajmujemy się zwalczaniem próchnicy zębów oraz chorób przyzębia, wypełnianiem kanałów, oczyszczamy zęby z osadów oraz kamienia, wybielamy i korygujemy kształt uzębienia, zakładamy licówki i wypełniamy ubytki. Oprócz tego dobieramy protezy i aparaty ortodontyczne. Przeprowadzamy także poważniejsze zabiegi, wymagające znieczulenia, w tym wszczepianie implantów. Więcej na stronie.

 • Schelldent - Pogotowie dentystyczne Bydgoszcz

  Schelldent to pogotowie dentystyczne, które zaprasza pacjentów z Bydgoszczy i Torunia. Wszystkie zabiegi w nim przeprowadza wysoko wykwalifikowany i stale dokształcający się dentysta, chirurg szczękowy przy zastosowaniu najnowszych metod oraz technologii, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Schelldent oferuje bezbolesne leczenie zębów i przyzębia, implanty, protezy, zabiegi chirurgiczne i endodoncję - wszystko, co konieczne jest, by zachować zdrowie i sprawność jamy ustnej lub w razie konieczności ją przywrócić.

 • HappySmile - dentysta Gdańsk

  Obecnie ilość klinik dentystycznych jest przeogromny. W każdej większej miejscowości jest ich kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt. Jak zatem, w gronie tych wszystkich lekarzy, znaleźć tego najlepszego? Dobrze jest w tej kwestii polegać na opinii innych pacjentów. Jeśli zamieszkujemy tereny Trójmiasta, to nienaganną opinią cieszy się tu przychodnia HappySmile z Gdańska. Co jednak wyróżnia ją na tle innych podobnych miejsc? Przede wszystkim szeroki zakres usług. Niezależnie od tego, czy pragniemy wstawić implanty, aparat ortodontyczny czy chociażby wyleczyć zęba - wszystko to zrobią dla nas stomatolodzy tam pracujący. Ale na tym nie koniec. Przychodnia oferuje również szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do tego dochodzą najwyższej jakości sprzęt i przeszkolona ekipa lekarzy, co sprawia, że nie znajdziecie lepszej opcji niż HappySmile.

 • maestria.clinic

  Maestria Digital Dental and Face Clinic zlokalizowana w Warszawie zaprasza do korzystania z szerokiej oferty stomatologicznej i medycyny estetycznej. Zapewniamy skuteczne leczenie schorzeń jamy ustnej, osobom z wadami zgryzu oferujemy opiekę z zakresu ortodoncji, a w ramach profilaktyki gwarantujemy skorzystanie z zabiegów higienicznych bądź profesjonalnego wybielania zębów. Dbając o wysoką jakość świadczonych usług posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem i używamy wysokiej klasy materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

 • www.ar-dent.pl

  Chcesz się cieszyć pięknym uśmiechem? Zapraszamy do Gabinetów stomatologicznych Ar-Dent w Żołyni i w Sokołowie Małopolskim, gdzie nasi specjaliści z pasją zaoferują nowoczesne metody leczenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ramach usług realizujemy leczenie zachowawcze z endodoncją w przypadku osób dorosłych, leczenie i usuwanie zębów mlecznych z pakietem higienicznym u dzieci oraz estetyczną odbudowę uśmiechu z użyciem licówek lub koron. Proponujemy rónież usługi komercyjne - w ramach opieki prywatnej lub refundowane (NFZ). Jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu!

 • Warszawskie centrum stomatologiczne oraz protetyczne

  W Warszawie, na Ursynowie, przy ulicy Cybisa 6, możecie Państwo znaleźć specjalistów stomatologów oraz protetyków dentystycznych. Przychodnia stomatologiczna SyrenkaDental to miejsce, w którym nasi lekarze robią wszystko aby Państwa uśmiech trwał wiecznie. Od wielu lat zajmujemy się stomatologią zachowawczą oraz protetyką stomatologiczną. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie a sprzęt, na którym pracują jest jednym z najnowocześniejszych w Warszawie.