www.ortodontapszczyna.pl

www.ortodontapszczyna.pl

Ocena: 5.7/10 (13 głosów)Nowoczesne endometry, mikrosilniki endodontyczne oraz mikroskop zabiegowy wykorzystywany przy leczeniu kanałowym to jedynie niektóre elementy zaawansowanego wyposażenia medycznego, jakie posiada gabinet lek. dent. Marty Brauntsch, która w Pszczynie realizuje Indywidualną praktykę stomatologiczną. Dzięki temu na każdym etapie leczenia zapewniamy bezstresową opiekę na najwyższym poziomie: od diagnostyki aż po bardziej skomplikowane zabiegi. Umożliwiamy całościową opiekę stomatologiczną dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do kontaktu!Podobne strony
 • Centrum frezowania cyrkonu

  Centrum Frezowania Cyrkonu, powstało po to by wspomagać i ułatwiać pracę gabinetom stomatologicznymi pracowniom protetycznym.Nasza firma stawia na precyzję i wysoką jakość używanych materiałów i urządzeń.Dlatego też używamy sprzęt i materiały ZirkonZahn. Frezowanie, projektowanie, modelowanie i finalizowanie prac wykonanych przez nas jest naszą pasją. Dzięki czemu Centrum Frezowania Cyrkonu działa z zamiłowaniem i satysfakcją.U nas można wykonać każdą z konstrukcji protetycznych na zębach własnych jak i prac implantologicznych: korony, mosty dowolnej rozpiętości anatomicznej,mosty adhezyjne, oraz typu maryland, korony teleskopowe, elementy konstrukcyjne, wkłady, licówki, podbudowy z poziomu implantów, łączniki indywidualne implantów.

 • Supradent Klinika Stomatologii Estetycznej - stomatolodzy Jelenia Góra

  Supradent w Jeleniej Górze oferuje całą gamę najnowocześniejszych usług stomatologicznych. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół wykonuje zabiegi nie tylko z zakresu stomatologii zachowawczej, ale również z dziedziny stomatologii estetycznej, dziecięcej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii stomatologicznej, periodontologii, implantologii. W oparciu o wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia wykonanie zdjęcia w trakcie zabiegu oraz specjalistyczny mikroskop, służący do precyzyjnego leczenia kanałowego, czynimy nasze usługi najbardziej profesjonalnymi na lokalnym rynku. Ponadto regularnie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju oraz za granicą. Wykonujemy scaling, piaskowanie zębów, fluoryzację, lakierowanie, licówki porcelanowe, wybielenie zębów. Nasi lekarze stomatolodzy: dr Matuszewski Szymon, Matuszewska Agnieszka, Magdalena Kolan-Szczęsna, Anna Naumowicz.

 • Centrum Stomatologiczne Demed

  Centrum Stomatologiczne Demed specjalizuje się w implantach i protetyce. Duże prace implantologiczne i protetyczne to w Demed chleb powszedni. W ofercie można znaleźć zarówno implanty jednoczęściowe jak i implanty dwuczęściowe. Wszystkie implanty zębów, które stosowane są w Demed, są tytanowe dzięki czemu skuteczność leczenia jest bardzo wysoka. Implanty stosowane w Centrum Stomatologicznym Demed pochodzą z renomowanych niemieckich firm. Protetyka to standardowe protezy, mosty i korony protetyczne zarówno przy wykorzystaniu zębów Pacjenta jak również implantów. Protetyka implantologiczna to protezy na implantach, mosty na implantach oraz korony na implantach. Protetyka standardowa bez użycia implantów to protezy akrylowe, protezy acetalowe, protezy elastyczne, nylonowe, szkieletowe oraz korony i mosty na cyrkonie.

 • PRIMA - DENT Pracownia Protetyki Stomatologicznej

  PRIMA - DENT Pracownia Protetyki Stomatologicznej we Wrocławiu. Wykonujemy pełny zakres usług protetycznych: mosty, korony, protezy, prace na implantach. Profesjonalne wykonanie, a o wysokiej jakości naszych usług świadczy zadowolenie naszych klientów. Naszym stałym gościom oferujemy preferencyjne warunki współpracy. Pracownia protetyczna PRIMA - DENT to gwarancja jakości, pamiętaj o nas. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą.

 • Dento dobry dentysta Kraków

  Oferujemy leczenie dzieci i młodzieży, zabiegi fluoryzacyjne, profilaktykę oraz instruktaż higieny jamy ustnej - każde z naszych małych Pacjentów otrzyma prezent. Zakres naszej działalności obejmuje chirurgię stomatologiczną. Dentysta Kraków oferuje stomatologię estetyczną - wybielanie zębów, piaskowanie, skaling, biżuteria nazębna. Zajmujemy się chirurgicznym usuwaniem zębów stałych w znieczuleniu miejscowym, usuwanie "ósemek", usuwanie zębów mlecznych. Zakres naszej działalności obejmuje stomatologię estetyczną. Usunięcie kamienia nazębnego i osadu ultradźwięki oba łuki. Lakowanie zęba. Wypełnienie zęba mlecznego kolorem Twinky Star. Znieczulenie. Wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym standardowym. Opatrunek po ekstrakcji Biokol, Spongostan. Lapisowanie zęba. Korona lub element mostu lany licowany porcelaną. Lapisowanie zęba. Wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym standardowym. Wkład koronowy lany. Wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym standardowym. Usunięcie kamienia nazębnego i osadu ultradźwięki 1 łuk. Zdjęcie cyfrowe RVG punktowe dla Pacjentów z innych gabinetów. Proteza szkieletowa.

 • Fan-Dent - rentgenodiagnostyka

  U każdego człowieka choroba zęba zachodzi inaczej. Istotne jest w owym czasie, żeby na czas zgłosił on się do lekarza, jaki dobierze właściwe leczenie. W Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Fan - Dent w gdańsku odnajdą Państwo szeroki wachlarz usług. Oferujemy: specjalistyczne leczenie paradontozy oraz błon śluzowych jamy ustnej, odbudowę kości i pokrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem; wykonujemy mosty, licówki, korony pełnoceramiczne, wybielamy zęby, dbamy o ich higienę. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

 • DENTAL COMPLEX implanty zębowe Śląsk

  Dental Compex z Rudy Śląskiej to gabinet stomatologiczny proponujący swoje usługi zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dzieci. W zakres naszych usług wchodzi między innymi protetyka, stomatologia zachowawcza, profilaktyka, leczenie próchnicy i chirurgia stomatologiczna. Ponadto proponujemy Państwu również wszczepianie implantów stomatologicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani wizytą w naszym gabinecie dentystycznym, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Więcej wiadomości o nas i nasze dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej!

 • Dentysta Zator - dentysta-andrychow.pl

  Dentysta Zator to zawód, który jest bardzo potrzebny w tak małej miejscowości. Niestety, w samym Zatorze nie spotkasz wielu gabinetów dentystycznych, a te które już tam działają nie mają w swojej ofercie wielu zabiegów stomatologicznych. Dlatego proponujemy Ci alternatywę - dentystę dla Zatoru w pobliskim Andrychowie, gdzie otrzymasz fachową opiekę na każdym etapie leczenia. W końcu czym jest wsiąść w samochód lub autobus jeśli w zamian za tą niedogodność otrzymasz usługi na naprawdę najwyższym poziomie? W Addencie wszystkie usługi są dostosowane pod pacjenta. To dla niego układany jest indywidualny plan leczenia, wyposażona jest recepcja, a nawet zakupiony najwyższej jakości sprzęt. Addent to jedyny dentysta dla Zatoru, w którego ofercie znajdziesz usługi ze wszystkich dziedzin stomatologii, m.in. zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, endodoncji, periodontologii, protetyki stomatologicznej, chirurgi szczękowej czy implantologii. Pracownicy gabinetu specjalizują się we wszystkich tych dziedzinach, dlatego masz pewność, że oddajesz swoje uzębienie w ręce prawdziwych profesjonalistów, którzy mają nie tylko doświadczenie w leczeniu chorób jamy ustnej, ale także potrzebą do tego wiedzę.

 • www.ortodent-banino.pl

  Chcesz zachować zdrowy uśmiech? Skorzystaj z oferty gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska. Wszystkim Pacjentom zapewniamy wszechstronną opiekę stomatologiczną z uwzględnieniem profilaktyki, estetyki i leczenia wad zgryzu. Uzupełniamy i rekonstruujemy braki zębowe, całościowe bądź częściowe z zastosowaniem protetyki. Do Państwa dyspozycji jest zespół doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą stomatolodzy i higienistki stomatologiczne. Chcąc zapoznać się ze szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.