www.stomatologia-jankowscy.pl

www.stomatologia-jankowscy.pl

Ocena: 5.4/10 (9 głosów)Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologiczne Jankowscy z siedzibą w Radomiu. Nasza Klinika istnieje już od ponad 20 lat. Wykonujemy leczenie kanałowe, próchnicy, chirurgię, ozonoterapię, protetykę, ortodoncję, leczenie paradontozy. Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci. Szczególnie naszym najmłodszym pacjentom staramy się zapewnić bezstresową atmosferę i spokój, aby w przyszłości nie bały się przychodzić do dentysty. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów wraz z endodoncją, wybielaniem oraz usuwaniem kamienia. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Implanty Zębów

  ANIDENT to centrum stomatologiczne zlokalizowane w Warszawie. Specjalizujemy się w nowoczesnej dziedzinie leczenia stomatologicznego, jaką są implanty zębowe. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe, co umożliwia naszym lekarzom przeprowadzać zabiegi wprowadzenia implantów według obowiązujących surowych procedur. Nasze wyposażenie pozwala nam wykonywać również specjalistyczne zabiegi z zakresu leczenia przygotowawczego do implantów, takie jak zwiększenie ilości kości, które pozwoli wprowadzić implanty zębowe. Mamy także nowocześnie wyposażoną cyfrową pracownię rentgenowską. Pantomogram, który stanowi bazowe zdjęcie przy planowaniu implantów można wykonać od ręki. Wszystkie implanty podlegają gwarancji. Znacząca ilość wprowadzanych w naszej klinice implantów zębowych pozwala nam wszczepiać je w konkurencyjnej cenie. Polecamy odwiedzenie naszego serwisu internetowego gdzie szczegółowo prezentujemy implanty zębów oraz publikujemy ceny różnych wariantów leczenia implantologiczno-protetycznego, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie implanty cennik. A jeśli masz inne pytania o implanty zębów, napisz do naszych specjalistów od implantów. Zawsze udzielimy odpowiedzi.

 • Dentysta, protetyka Gdynia

  Szukasz dentysty w Gdyni? Twój dotychczasowy gabinet stomatologiczny nie spełnia Twoich oczekiwań? Już czas byś odwiedził/a gabinet stomatologiczny w Gdyni, który posiada wieloletnie doświadczenie i fachowy personel. Gabinet stomatologiczny Ideal-Dent, bo o nim mowa, to najlepszy wybór dla Twoich zębów. Ideal-Dent to tani dentysta Gdynia, ale też gabinet dentystyczny Gdynia, w którym bezboleśnie i niedrogo naprawisz swoje zęby. Ideal-Dent oferuje szeroki wachlarz usług dentystycznych. Protetyka, ortodoncja, wybielanie zębów, implanty, już teraz te wszystkie zabiegi wykonasz w gabinecie dentystycznym Ideal-Dent w Gdyni. Nie zwlekaj i umów się na wizytę u dentysty Gdynia. Nasz gabinet dentystyczny w Gdyni jest tak urządzony, byś czuł/a się jak u siebie w domu. Gabinet dentystyczny Ideal-Dent zaprasza na leczenie i wybielanie zębów!

 • Gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem

  W zakresie naszych usług znajduje się leczenie kanałowe, czyszczenie zębów z kamienia, leczenie dorosłych i dzieci, wybielanie. Gabinet dentystyczny mieści się w Sosnowcu przy ulicy Grottgera 9/1. Prowadzimy bez bolesne leczenie i profilaktykę próchnicy. Jeśli obawiasz się igieł, w naszym gabinecie poczujesz się zrelaksowany. Wykorzystujemy znieczulenie INJEX. W pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia teraźniejszej stomatologii. Dentysta Sosnowiec 7 dni w tygodniu więcej informacji na naszej stronie internetowej. Gabinet dentystyczny z wieloletnim doświadczeniem. Każda czynność w naszym gabinecie otoczona jest wytycznymi bezpieczeństwa i gwarancją. Chcąc zaoferować Państwu jak najlepsze leczenie konsultujemy się z lekarzami innych dziedzin.

 • As-Dent Stomatolog Stęszew

  As-Dent - Agnieszka Smusz-Filipiak świadczy profesjonalne tanie usługi w zakresie stomatologii w Stęszewie między innymi: Stomatologia zachowawcza, Profilaktyka, Chirurgia stomatologiczna, Zabiegi wybielania zębów metodą nakładkową, Stomatologia dziecięca, Protetyka. Stomatolog Agnieszka Smusz-Filipiak dentysta znajdujący się w Stęszewie ulica Łukaszewicza 1 62-060 Stęszew. AS-Dent to gabinet gdzie panuje dobra atmosfera a klienci wychodzą stąd zawsze zadowoleni.

 • Dentysta Tarnowo Podgórne

  Gabinet stomatologiczny Magdalena Bartkowiak prowadzi działalność od dwudziestu lat w Kaźmierzu 20 kilometrów od Poznania. Dwudziestoletnie doświadczenie oraz nowocześnie wyposażony gabinet gwarantują najwyższą jakość usług. Do zakresu usług należy: protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, implantologia. Zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu ogólnym. Więcej informacji na temat gabinetu oraz leczenia znajduje się na stronie internetowej.

 • Wybielanie zębów Łódź

  Gabinet stomatologiczny w Łodzi zajmujący się mniędzy innymi medycyną estetyczną. Wysokie kwalifikacje personelu lekarskiego oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny pozwalają na bezpieczne wybielanie zębów. Dzięki tej usłudze poprawia się nie tylko koloryt zębów ale także nasz uroda. Biały uśmiech jest jedną z cech, która decyduje o naszej atrakcyjności. Warto więc poświęcić chwilę i zebrać informacje na ten temat. Strona prezentuje możliwości stomatologii estetycznej w Łodzi.

 • Gabinet stomatologiczny Warszawa Centrum

  Zachęcamy do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty naszego gabinetu stomatologicznego o nazwie Periogabinet. W naszej ofercie znaleźć można całe mnóstwo zabiegów stomatologicznych, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy nie tylko rodziny, ale także firmy, które chciałyby zadbać o zęby i jamę ustną swoich pracowników. W naszym gabinecie pracuje wiele specjalistów, a wykorzystują oni na co dzień profesjonalny sprzęt dentystyczny. Więcej info na stronie www!

 • Dentysta Kraków - addent.pl

  Dentystę w Krakowie znaleźć jest dość łatwo – mnogość usług może wręcz wprawić w pierwszej chwili w lekkie zakłopotanie. My chcielibyśmy przedstawić Państwu profil działalności dentysty w Krakowie, jakim jest Addent - profesjonalne studio stomatologiczne mieszczące się przy nieodległej od centrum, posiadającej komfortowy dojazd, ulicy Radzikowskiego numer 18. W naszym studio wierzymy, że każda interwencja medyczna w zęby pacjenta powinna nieść dla niego również wartość polegającą na odpowiednim potraktowaniu również wyglądu uzębienia. Żyjemy wszyscy w czasach, w których pozytywne pierwsze wrażenie ma znaczącą wartość – a elementem, za pomocą którego się je robi, jest właśnie biel uśmiechu. Oferując nasze zróżnicowane usługi, dopasowane do aktualnych potrzeb zdrowotnych pacjenta, np. z zakresu protetyki w Krakowie, zawsze dbamy również o to, by zabiegi nie odbywały się kosztem estetyki zębów. Ideałem, do jakiego dążymy, jest naturalne piękno. Polecamy zatem choćby zabiegi wybielania zębów w Krakowie – polegające na odzyskiwaniu olśniewającej i właśnie naturalnej barwy zębów, które ulegają przebarwieniom pod wpływem codziennego życia – m.in. nikotyny czy kawy. Nasze usługi z zakresu stomatologii medycznej zawsze poprzedzamy kompleksową diagnostyką, mającą na celu rozpoznanie problemu – wykonujemy w tym celu m.in. rentgen zębów. Szukasz dentysty w Krakowie? Nie wahaj się – wybierz Addent.