Auto responder FUMP

Auto responder FUMP

Ocena: 2.9/10 (39 głosów)Nowy Wielokrotny Autoresponder Fump (Follow Up Mailing List Processor) z odmianą imion w wołaczu, nowe moduły, aktualizacje on-line, łatwa instalacja, kodowanie utf-8. Bardzo zaawansowany skrypt do prowadzenia list mailingowych, newsletterów, biuletynów oraz niezbędne narzędzie do e-mail marketingu. Skrypt pomaga budować listy adresowe z opcją double opt-in, zarządza bazą adresów oraz pozwala na wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail. To bardzo dobry program do mass mailingu!Podobne strony
 • Program do mailingu

  Jeżeli niezbędna jest ci lista mailingowa, chcesz wiedzieć, jak ją zebrać, potrzebujesz w tym fachowej porady, wówczas właśnie będziemy zdołali ci pomóc. Podczas gdy z kolei nie wiesz, który autoresponder będzie dla ciebie najsensowniejszy, wtedy też jesteśmy w stanie ci pomóc. Nasza strona pełna jest interesujących i przydatnych w tej branży informacji – dowiesz się dokładniej, co to jest lista adresowa, którymi cechami winien wyróżniać się wydajny i skuteczny program do mailingu. Zapraszamy każdego zainteresowanego tematem i chętnego reklamować się sprawnie poprzez pocztę elektroniczną na naszą witrynę internetową. Nie zapomnij o tym, że w ten sposób rzeczywiście będziesz mógł odnieść znakomite efekty!

 • Baza przedsiębiorców CEIDG

  Baza przedsiębiorców CEIDG to największy w naszym kraju zbiór firm, w bazie znajduje się ponad trzy miliony wpisów. Jest to solidna baza firm działających na terenie Polski. Taka baza przyda się każdemu przedsiębiorcy przy wyszukiwaniu nowych kontaktów handlowych.
  Dzięki możliwości podzielenia bazy na wiele kategorii, można precyzyjnie dobrać firmy do współpracy, określają m.in. miejscowość, rodzaj wykonywanej działalności czy datę rozpoczęcia działalności.

 • Mailingo kampania mailingowa

  Kampanie mailingowe są szeroko wykorzystywane w wielu branżach i dziedzinach, gwarantując osiągnięcie zaplanowanych i wymiernych rezultatów. E-mailing to najszybsze, najbardziej elastyczne, najtańsze narzędzie do komunikacji we współczesnym marketingu. Mailingo.pl posługuje się takimi narzędziami, jak: newsletter, reklama mailowa czy biuletyny informacyjne. Działania takie wspierają politykę marketingową poszczególnej firmy i usprawniają jej bieżące funkcjonowanie.