Kalendarze trójdzielne - centrumkalendarzy.pl

Kalendarze trójdzielne - centrumkalendarzy.pl

Ocena: 4.9/10 (13 głosów)CentrumKalendarzy.pl to firma produkująca kalendarze trójdzielne z projektem, o uniwersalnym formacie. Firma wykonuje tanie kalendarze reklamowe na bazie indywidualnych projektów klientów, którzy mogą zamówić reklamę swojej firmy w formie trójdzielnego kalendarza według własnego projektu lub zlecić przygotowanie wizualizacji firmie. Kalendarze oferowane w CentrumKalendarzy.pl mają bardzo dobrą jakość wydruku, są estetycznie wykonane i trwałe.Podobne strony
 • Długopisy reklamowe

  Przedstawiamy ofertę produktów z nadrukiem firmowym. W ofercie: długopisy reklamowe, nadruki na długopisach, długopisy metalowe, plastikowe, gadżety reklamowe, tampondruk, oraz ekskluzywne pióra. Długopisy reklamowe są najlepszą metodą promocji Państwa firmy, gdziekolwiek czy to w innych biurach, bankach, czy też aptekach. Firma Mikam istnieje na rynku już od ponad 6 lat, zatem ma wieloletnie doświadczenie na rynku artykułów reklamowych.

 • Importer gadżetów reklamowych

  Jest wiele metod reklamowych, które szybko docierają do odbiorcy i na długo pozostają w ich pamięci. Forma drobnych gadżetów, które przeznaczone są do codziennego użycia jest bardzo popularną i cieszącą się zainteresowaniem reklamą. Odbiorcy chętnie sięgają po długopisy reklamowe, kubki reklamowe oraz parasole reklamowe. Każdy dystrybutor gadżetów reklamowych posiada w swojej szerokiej ofercie wiele ciekawych produktów które mogą odpowiednio zaspokoić oczekiwania firm, które chcą zwiększyć na branżowym rynku znajomość swojej marki oraz gusta odbiorców, dla których została skierowana reklama. Obok niewielkich gadżetów oczekiwany sukces przynoszą również tekstylia z nadrukowanymi hasłami lub kalendarze i zapalniczki ze specjalną grawerką. Firmy świadczące usługi w zakresie reklamy często wykorzystują haft komputerowy lub grawerowanie laserowe, które zapewnia odniesienie sukcesu każdej kampanii promocyjnej.

 • Promo Group gadżety i upominki reklamowe

  Agencja Reklamowa PROMO GROUP ze Strzelina znajduje się bardzo blisko takich miast jak Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Wałbrzych. Od lat zajmujemy się profesjonalną obsługą firm i instytucji pod względem zaopatrywania w gadżety i upominki reklamowe oraz artykuły i materiały promocyjne. Promo Group ma w swojej ofercie długopisy reklamowe, smycze reklamowe, pamięci USB pendrive, parasole z nadrukiem, kubki z logo, koszulki z nadrukiem, kalendarze, notesy, zapalniczki, kubki termiczne. Znajdą Państwo również całą gamę odzieży reklamowej t-shirt, koszulki polo, polary, kurtki, koszule, wiatrówki, czapki.
  Wszystko z indywidualnym znakowaniem w formie nadruków, graweru laserowego lub haftu komputerowego.

 • Drukarnia - kubki reklamowe, kalendarze

  Na tej stronie znajdziesz wszystko czego wyłącznie dusza z branży reklamowej zapragnie. Drukarnia jest w stanie wyprodukować różnego stylu wydruki wielkoformatowe i wiele innych. Na zlecenie przygotowujemy dowolne wizytówki, plakaty, teczki przygotowane na różnorakie sposoby. W każdej chwili staramy się aby nasza drukarnia była dla Państwa ideałem jakości wydruku i abyście powracali do nas wykonywać usługi związane z poligrafią.

 • Gadżety reklamowe

  Z rozległy zaszczytem chciałbym zaprezentować Państwu najważniejszą organizację wytwarzającą gadżety reklamowe. W minionym pół roku obserwowaliśmy 100% eskalacja wydajności piastowanych przez nas usług. Nasi pracownicy są innowacyjni i pomysłowi. Aktualnie gadżety reklamowe sporządzane przez naszą organizację znajdują się na 4 kontynentach: Azji, Ameryki Południowej, Australii i antarktydy. Nasze gadżety reklamowe realizujemy z najlepszych substytutów, poświęconych do wytwórczości gadżety reklamowe. Między innymi polimer 100% GFU, Bawełna 100% gramatura 250g, glin klasy A. Nasze produkcje zostały docenione przez co niemiara instytucji np. Komisję Europejską, Instytut Wyrobów Plastikowych (IND). Drobiazgi i wszelkie inne informację zostały porządnie umieszczone na naszej stronie, na którą czule Zapraszam!

 • Gadżety reklamowe z nadrukiem - poligrafia

  Gadżety z nadrukiem logo i danych Państwa firmy mogą być doskonałym prezentem dla klientów oraz skutecznym środkiem reklamowym wśród potencjalnych klientów. Proponujemy Państwu usługi poligraficzne realizowane metodą tampondruku i sitodruku. Wykonujemy nadruki na różnego rodzaju gadżetach reklamowych np. długopisy, kalkulatory, notesy, kubki tradycyjne i termiczne, termosy, smycze, koszulki, pendrive`y, zegary, breloki, latarki, zapalniczki, parasole, czapeczki i inne. Możemy dostarczyć od razu wybrany gadżet z nadrukiem (np. logo, nazwa firmy), jak również wykonać sam nadruk na przedmiotach dostarczonych przez klienta. Wykonujemy też znakowanie na okazjonalnych upominkach, nawet od 1 sztuki (w zależności od bieżących zamówień). Realizujemy zlecenia z całej Polski.

 • Ekologiczne torby reklamowe

  Przedsiębiorstwo oferuje najmodniejsze modele toreb z przeróżnego typu materiałów. Lata doświadczenia nauczyły nas, że ważną rzeczą jest zapożyczanie wzorów z nurtów rynkowych dzięki czemu wpisaliśmy się na stałe w standardy firm o umocnionych pozycjach. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na przyrodę i ekologię, gdyż to właśnie stało się naszą inspiracją do wykonania niezapomnianych modeli, które będą służyć poprzez długi okres. Jakość jest następną właściwością bez jakiej nie zdołałaby powstać żadna torba. Wierzymy, że nasze produkty przypadną do gustu niejednej wybrednej osobie dla której ważne jest aby być na czasie i pójść śladami adekwatnie z wzorcami mody.

 • JAREER - kubki z logo

  Szukasz gadżetów reklamowych dla swojej firmy? Niezależnie od tego czy potrzebujesz drobnych produktów jak tradycyjne długopisy, kubki, słodycze reklamowe, czy też szukasz czegoś oryginalnego i o większej wartości jak akcesoria do komputera/telefonu, artykuły do biura, akcesoria samochodowe itp. to znajdziesz je wszystkie w bogatej ofercie firmy JAREER. Firma ta specjalizuje się w produkcji i sprzedaży gadżetów reklamowych.

 • www.admsgraw.pl

  Firma ADMS z Krakowa zajmuje się grawerowaniem dowolnych przedmiotów, sprzedaje także pieczątki, stemple i długopisy z grawerem, jak również tabliczki informacyjne i reklamowe. Klient może wybierać z bogatej oferty długopisów różnych serii oraz kolorów, a także posiadających dodatkową funkcjonalność, np. zintegrowaną pamięć USB lub służące jako rysik do smartfonów i tabletów. Natomiast pieczątki oraz stemple wytwarzane są we wszelkich możliwych wielkościach. Firma jest otwarta na własne pomysły Klientów, które stara się następnie realizować. Z pełnym zakresem usług świadczonych przez gabinet firmę ADMS możecie zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

 • Litery podświetlane pomorskie

  Produkcja liter,litery świecące, litery podświetlane, Litery ledowe, litery świecące do tyłu, litery świetlne, oklejanie samochodów, oklejanie pojazdów. Wiele rozwiązań świecenia; od frontu, świecenie od tyłu tzw. efekt halo Staranne wykończenie i dowolność kształtów Testujemy podświetlenie każdej litery, przywiązujemy wagę do szczegółów Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dbamy o dobrą rmarke, cenimy sobie zadowolenie klienta i przykładamy dużą wagę do staranności naszych usług