Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Ocena: 2.6/10 (23 głosów)Jesteśmy ekipą ekspertów i specjalizujemy się w sferze marketingu lojalnościowego. Poza tym obok programów lojalnościowych specjalizujemy się także w tworzeniu programów motywacyjnych i sprzedażowych. Produkujemy innowacyjne sposoby wsparcia sprzedaży w oparciu o najświeższe trendy. Utworzymy: programy pro-sprzedażowe, firmowe podarunki, gadżety medyczne. Kształtowanie silnej i długotrwałej lojalności konsumentów powoduje ochroną sprzedaży produktu w przyszłości.Podobne strony
 • Marketing firmy

  Rozwiazania marketingowe, strategie i taktyki dla małych i średnich firm. Przemień marketing usług w narzędzie które działa.

  Witaj! MSPmarketing jest nową stroną poświęconą w całości marketingowi mikro i małych firm… Bez korporacyjnego żargonu… bez teorii i marketingowych dumań nastawionych na firmy z gigantycznymi budżetami. Tu liczą się rezultaty i efektywność.

  Stworzyłem tą stronę specjalnie z myślą o marketingu małych firm - tam gdzie liczy się każdy gorsz - tam gdzie nie pracuje się z czołowymi agencjami reklamowymi - i tam gdzie rezultaty są najbardziej potrzebne.

  Dołącz do innych firm które zaczęły odnosić sukcesy w marketingu. Zapisz się na MSPMarketing newskletter i otrzymaj najnowsze pomysły i techniki marketingowe.

  > PS. Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tej strony są absolutnie, pozytywnie mile widziane.

  Nasza specjalność to marketing małej firmy i marketing w usługach

 • Betterware

  Zarabianie w Betterware to doskonała alternatywa do pracy na etacie, różni się przede wszystkim tym, że jest bardziej elastyczne i można je dostosować do swoich potrzeb. Dokładniej pisząc współpraca z Betterware polega na sprzedaży produktów z katalogu który jest wydawany co miesiąc. Nie musisz oczywiście kupować papierowej wersji katalogu ponieważ zawsze na początku miesiąca udostępniamy również wersję elektroniczną która w XXI wieku doskonale się sprawdza podczas sprzedaży bezpośredniej. Sprzedając produkty swoim klientom oferujesz im cenę podaną w katalogu, natomiast sam kupujesz od firmy te produkty ze specjalnym rabatem dla dystrybutorów. Jeśli Cię interesuje co to za produkty zobacz Katalog Betterware już teraz, a przekonasz się, że są to przede wszystkim rzeczy ułatwiające codzienne czynności takie jak sprzątanie, czy gotowanie. Betterware ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt iż tutaj masz dosłownie nieograniczone możliwości zarabiania, a wszystko to za sprawą systemu awansów opisanego w planie marketingowym Betterware. Podsumowując zarabiać można na 2 sposoby:Będąc klientem Betterware oszczędzasz na zakupach
  Sprzedaż bezpośrednia produktów z katalogu
  Rozbudowa grupy w systemie MLM - marketingu wielopoziomowego
  Dla ambitnych i zainteresowanych tematyką dodam, że MLM pochodzi od słów "Multi Level Marketing", czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego wielopoziomowy marketing. Nazwa ta odnosi się do różnicy między tradycyjnym przestarzałym modelem sprzedaży czyli "producent, dystrybutor, hurtownik, detalista i kupujący" a modelem MLM o wiele prostszym czyli "producent, przedstawiciel - kupujący". Dzięki temu możesz oferować znacznie lepsze jakościowo produkty w niższych cenach, które znacznie łatwiej sprzedać niż w starym systemie sprzedaży. Kolejnym znacznym plusem zarabiania w Betterware jest również fakt, że nie musisz inwestować dużych sum jakie normalnie trzeba posiadać sklep stacjonarny, ponieważ tutaj zamawiasz towar z katalogu dopiero wtedy gdy Twój klient wyrazi chęć jego zakupów, przez co unikasz ryzyka przeterminowania się towaru lub jego wyjścia z mody. Czytając ten artykuł łatwo dojść do wniosku, że zarobek w systemie Betterware niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, jednak to jeszcze nie wszystko. Dla nowych dystrybutorów przewidziane są atrakcyjne promocje za aktywność. Jeśli wciągu miesiąca od rejestracji zrobisz zakupy na określoną liczbę punktów dostaniesz gratis wartościowe prezenty które możesz zachować dla siebie lub sprzedać klientowi zyskując dodatkową premię już na samym początku. Dlatego warto śledzić promocje jakie wydaje ta firma ponieważ co jakiś czas można trafić na świetną okazję do dodatkowego zarobku. Jeśli jesteś zainteresowany bądź chcesz poznać więcej szczegółów odwiedź naszą stronę Betterware gdzie znajdziesz wiele wartościowych informacji nie tylko o samym Betterware, ale także o rozwijaniu umiejętności sprzedaży i zdobywania nowych klientów.

 • Twój biznes z FM Group - Lider FM Group Wojciech Gabara

  Tematem strony jest jest jedna z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy – Marketing Sieciowy (tzw. MLM). Na przykładzie współpracy z firmą FM Group autor wprowadza do działania w biznesie MLM oraz zdradza własne skuteczne techniki jego rozwijania.
  Lider kieruje swoje działania na dokładne wytłumaczenie od podstaw zasad rządzących biznesem MLM i pomaga odnaleźć się w nim osobom do tej pory nie mającym z nim styczności.
  Oprócz tego porusza temat motywacji w biznesie której brak jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń w tej branży. Podaje skuteczne techniki podtrzymywania motywacji oraz przykłady skutecznych działań które systematycznie wdrażane są gwarancją sukcesu w MLM.
  Zapraszam również na blog autora na którym omawia tematykę rozwoju biznesu MLM w internecie
  E-biznes w praktyce
  Dołącz do mojego zespołu

 • Sprzedaż a techniki sprzedaży

  Kształcenie sprzedażowe to w tym momencie fundament doskonalenia sprzedawców i handlowców. Pozwalają one w sposób prosty przystosować się do bieżących wymagań klientów. Percepcja sprzedaży non stop ulega zmianą. Klienci zmieniają swoje upodobania i chcą być w inny sposób obsługiwani. Dlatego bardzo ważnym jest ciągłe doskonalenie warsztatu sprzedawcy, aby być ciągle na bieżąco ze zmieniającymi się trendami.

 • Żółte Pudełko - lojalizacja społecznościowa

  Program lojalnościowy Żółte Pudełko jest skierowany do lokalnych społeczności związanych wspólnym celem. Naprawa osiedlowego chodnika, dofinansowanie przedszkola, publiczny plac zabaw dla dzieci – cel może być dowolny, ważne aby był istotny dla członków grupy. Powiązane jedną potrzeba wspólnoty bardzo silnie motywują się wewnętrznie czyniąc program Żółte Pudełko skutecznym, a z uwagi na współfinansowanie przez wielu producentów jednocześnie tanim,

 • TomaszJakubowski.pl

  Administracja projektami potrzebuje sporej wiedzy i doświadczenia. Ze swojej strony chciałbym zaproponować rzetelną kooperację polegającą na doglądaniu i spełnianiu pewnych operacji. Posiadam 14 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu systemami postulowanymi w trakcie prowadzenia pomysłu. Z radością zaproponuję Państwo wsparcie ekspercką. Zapraszam wszystkich do kooperacji i kontaktu w wypadku pojawienia się testowań i wątpliwości.

 • Reklama na FB

  Firma Think Things to specjaliści w wielu dziedzinach marketingu sieciowego. Proponujemy usługi powiązane z obsługą mediów społecznościowych, wykonywaniem i pozycjonowaniem witryn internetowych oraz wiele innych. Zatrudniamy dużo fachowców z zakresu informatyki, którzy zapewniają najwyższa klasę wykonywanych przez nas usług. Gwarantujemy projektowanie zwartej komunikacji marketingowej na wielu płaszczyznach, co pomaga w stworzeniu właściwego wizerunku, zapraszającego do oglądnięcia propozycji wśród potencjalnych klientów.