Projektowanie stron internetowych | Lucyga

Projektowanie stron internetowych | Lucyga

Ocena: 3.5/10 (21 głosów)Firma Lucyga powstała w 2007 roku. Oferujemy identyfikacji wizualnej firmy na którą składa się projekt loga, strony internetowej, projekt graficzny wizytówek i ulotek a także projekt papieru firmowego. Krótkie terminy realizacji, niskie ceny, ciekawe oraz dopracowane w najdrobniejszych detalach projekty sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się wśród innych ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Podobne strony
 • Pozycjonowanie Łódź - skuteczna reklama w internecie

  W dobie społeczeństwa informacyjnego podstawą promocji firmy jest pozycjonowanie stron. Skuteczna reklama przynosi korzyści w postaci nowych klientów, a co za tym idzie zwiększenia dochodów i podniesienia reputacji firmy. Pozycjonowanie stron internetowych jest formą reklamy w internecie pozwalającym dotrzeć Państwu na sam szczyt list zapytań w Internecie. Nasza firma mieszcząca się w Łodzi proponuje Państwu promocję i reklamę za pomocą pozycjonowania w sieci Internet, wykorzystując najnowsze techniki pozycjonowania. Szybko i efektywnie wypromujemy Państwa firmę.

 • Asset4us

  Marka Assetus Rapport gromadzi i promuje na swoich portalach internetowych informacje i nowości ze świata limitowanych, ekskluzywnych produktów oraz usług. Oprócz zamiłowania do tzw. premium brands prowadzimy działania z zakresu marketingu on-line i outdooru. Posiadamy i zarządzamy dwoma ekranami posługującymi się technologią LED, zlokalizowanymi w bezpośrednim otoczeniu CH Manufaktura w Łodzi. Nasz flagowy portal oraz agencja reklamowa prowadzone są przez Assetus S.A. z siedzibą w Łodzi, która zadebiutowała w lipcu 2010 roku na GPW w Warszawie w segmencie alternatywnego obrotu akcjami, NewConnect.
  Więcej na: http://www.assetus.pl/profil_dzialalnosci.html

 • Tworzenie stron w Krakowie

  Budowanie wizerunku, tworzenie stron Kraków - Tradelay Agencja Interaktywna Kraków, woj. małopolskie. Specjalizacja to marketing interaktywny, usługi multimedialne, serwisy korporacyjne, reklama w internecie, strony internetowe i zaawansowany autorski system cms. Tworzenie stron Kraków - Kampanie reklamowe, projektowanie loga, pozycjonowanie, marketing w internecie, identyfikacja wizualna, tworzenie stron i projektowanie stron internetowych - Kraków. Oferujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla firmy dopasowując je do Twoich potrzeb.

 • Advergames - gry reklamowe

  Najnowsze gry flash, które wpisują się w zjawisko zwane na zachodzie advergamingiem, czyli tworzeniem gier (najczęściej bywają to gry flash w wersji przeglądarkowej) w których pojawiają się treści reklamowe. Strona ma na celu przybliżenie zjawiska advergamingu poprzez prezentacje konkretnych przykładów i realizacji z portfolio krakowskiej agencji interaktywnej FSI.

  Reklamowane produkty najczęściej stają się bohaterami gry lub narzędziami, które pomagają graczom rozwiązać zadanie. Advergaming gwarantuje długi i nasycony emocjonalnym zaangażowaniem kontakt z produktem.

  Część gier prezentowanych na stronie spełnia funkcje wizerunkowe - przygotowane dla RMF MAXX gry sportowe pomagają budować obraz stacji jako medium gwarantującego młodym odbiorcom dobrą rozrywkę i przyjemny sposób spędzania wolnego czasu.

  Niektóre z przedstawionych na stronie advergames docierają do odbiorców w "zwykłej" wersji tzn można w nie zagrać na stronach internetowych klientów i jako gry na facebook.

  Strona pełni także funkcję portofio nowo powstałego działu firmy, którego głównym celem jest tworzenie gier flash na potrzeby kampanii reklamowych oraz konkretnych działań z dziedziny marketingu internetowego.

 • Agencja reklamy internetowej

  Agencja reklamy internetowej Pro Advert specjalizuje się w prowadzeniu działań z zakresu e-marketingu, w tym w szczególności: marketingu wyszukiwarkowym, optymalizacji i pozycjonowaniu witryn internetowych (również w mapach), marketingu efektywnościowym i analizie stron internetowych. Przeprowadzamy także działania z zakresu mapmarketingu pozwalające wykorzystać możliwości Map Google do celów marketingowych. Na swoim koncie mamy działania zarówno dla firm ogólnopolskich jak i dla mniejszych firm o zasięgu lokalnym. Oferujemy bezpłatny research słów kluczowych pod kątem pozycjonowania witryny lub kampanii AdWords.
  agencja seo
  pozycjonowanie w mapach google
  performance marketing

 • Giełda ofert reklamowych i marketingowe zakupy grupowe

  Nowoczesna platforma internetowa stworzona z myślą o branży marketingowej. Skupia dostawców usług marketingowych oraz sprzedawców produktów i powierzchni reklamowych. Innowacyjność to Planer Reklamy, narzędzie, dzięki któremu w kilka minut można wykreować kampanię reklamową dostosowaną do możliwości finansowych użytkownika. Dzięki opcji wystawiania zleceń na daną usługę to wykonawcy sami zgłaszają się proponując atrakcyjne warunki realizacji zlecenia. Korzystanie z branżowych zakupów grupowych zwiększa atrakcyjność ofert pozwalając na ich zakup w promocyjnych cenach a sprzedawcom na pozyskanie grona zadowolonych klientów. Wszystko dla marketingu i reklamy firmy w jednym miejscu.

 • Reklama na facebooku

  Chciałbyś pojawić się w internecie? Zdajesz sobie sprawę, że społeczność internetowa to wielka siła dla Twej działalności. Zaglądnij do nas, a przygotujemy kampanię, jaka będzie realizować Twoje oczekiwania.  Zaprojektujemy Ci fanpage na facebooku a czynności wizerunkowe wzmocni reklama w google. Jeżeli wywnioskujemy, że modernizacja stron WWW jest niezbędna, także mamy możliwość to zrobić. Sieć internetowa nie posiada tajemnic, których nie jesteśmy w stanie rozwikłać. Wykonamy wszystko, aby użytkownicy szybko mogli Cię znaleźć. Na dodatek w taki sposób zaaranżujemy obecność Twej firmy w internecie, by zachęcić ludzi do zakupu Twoich artykułów.

 • Banery reklamowe

  Nasz internetowy portal E-reklamator.pl to doskonały producent takich towarów jak: druk uv, Rollup. Nasza firma działa prężnie w branży reklamowej od bardzo dawna. Doświadczenie i wiedza uzyskane przez nas doświadczenie pozwala na oferowanie wyjątkowej jakości usług, świetnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb Odbiorców Zapraszamy do kontaktu: kasetony podświetlane www.e-reklamator.pl. Każdy klient może liczyć na rabaty naszych towarów i usług. Nasz nowatorski park maszynowy to gwarancja wykonania każdego zlecenia. Zapraszamy na naszą stronę.

 • Kampanie Adwords - Kraków

  Kampanie-adwords.pl to strona krakowskiej firmy "Luxprofile.pl". Jak wskazuje sama domena strony, zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych kampanii reklamowych w systemie linków sponsorowanych Google Adwords.
  Umowa z nami zawiera nie tylko podstawową usługę, polegającą na wyborze słów kluczowych i sformułowaniu tekstów reklamowych. To również testowanie poszczególnych grup reklam i badanie konwersji. Dodatkowa opłata pozwala na uruchomienie usługi remarketingu, która wzmacnia siłę kampanii dzięki wysłaniu reklamy "w ślad" za potencjalnym klientem.
  Dzięki kampanii, reklama pojawia się przede wszystkim w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej czyli na powiązanych tematycznie stronach. Możemy też uruchomić reklamy na urządzeniach mobilnych.
  Na stronie zapoznać się można nie tylko z ofertą i cennikiem, ale też z artykułami objaśniającymi dokładnie czym jest system Adwords i jak z niego korzystać.