videodruk.pl

videodruk.pl

Ocena: 3.0/10 (5 głosów)Firma VIDEODRUK gadżety reklamowe z Wrocławia to jedna z najstarszych firm w tym segmencie na rynku reklamowym Wrocławia. Oferujemy sprzedaż i znakowanie znakowaniem gadżetów reklamowych bądź upominków dla firm, urzędów, instytucji i organizacji. Korzystamy praktycznie z każdej metody znakowania, a w naszej ofercie znajdziecie długopisy, parasole kubki, smycze reklamowe czy reklamową galanterię skórzaną. Jesteśmy elastyczni - potrafimy dostosować cenę i czas do wymagań naszych klientów. Na naszej stronie prezentujemy całą ofertę - zapraszamy do zapoznania się z nią i do kontaktu!Podobne strony
 • Smycze reklamowe

  Jeżeli chcesz reklamować swoją firmę, poszukujesz szybkiego, taniego, a zarazem skutecznego sposobu- zainwestuj w smycze z nadrukiem naszej firmy. Szeroka gama deseni oraz kolorów, szybki termin realizacji zamówienia, konkurencyjne ceny. Proponujemy Państwu nowoczesne artykuły reklamowe w niesłychanie atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 • Żywe maskotki reklamowe

  Zywemaskotki.pl - Oficjalna strona firmy oferującej żywe maskotki reklamowe oraz organizującej niezapomniane imprezy z udziałem kreskówkowych postaci. Główną osią działalności firmy są maskotki i animatorzy dzięki którym pluszaki nabierają życia. Żywe Maskotki poprowadzą zabawę z dziećmi, poczytają bajki, ustawią się z nimi również do pamiątkowej fotografii. Maskotki dostępne w atrakcyjnie niskich cenach, świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Dążeniem firmy jest pełne zadowolenie klienta, a dzięki radości, którą czerpie z wykonywanych obowiązków nie zatrzymuje się w drodze do wyznaczonego przez niej celu.

 • Pracownia Reklam Joanna Hawliczek

  Pracownia Reklam Joanna Hawliczek – firma opierająca się na działalności reklamowej. Główną gałęzią działalności firmy jest projektowanie i wykonanie materiałów reklamowych zewnętrznych takich jak:

  -wydruki wielkoformatowe solwentowe na reklamy zewnętrzne,
  -banery oczkowane
  -reklamy podświetlane także LED
  -styrodurowe litery 3D
  -tablice odblaskowe
  -potykacze reklamowe
  -oklejanie samochodów firmowych
  -zdobienie pojazdów (motocykle, skutery) techniką aerografii,

  a także akcesoria reklamowe małego formatu:
  -plakaty
  -ulotki
  -kalendarze
  -wizytówki
  -karnety dla SPA, siłowni itd.
  -naklejki i metki produktowe
  -laminowane metki cenowe dla sklepów
  -projektowanie logotypów
  -etykiety informacyjne
  -stemple i pieczątki
  -zaproszenia i bileciki
  -breloki firmowe
  -oklejanie witryn
  -ekspozytory
  -tabliczki komunikacji wewnętrznej
  -wprasowanki na odzież firmową

  Nowością w usługach typu reklamowego jest frezowanie i grawerowanie CNC w materiałach miękkich (drewno, styrodur, ebond, aluminium i mosiądz do 2mm, pleksa). Zapraszamy do przeglądania oferty reklamowej, galerii wykonanych projektów oraz zapoznania się z cennikiem na stronie.

 • Torby papierowe

  Fragmentem oferty agencji reklamowej yeh jest produkcja materiałów marketingowych do których zaliczane są torby papierowe z wielobarwnym nadrukiem logo lub reklamy. Poza materiałami reklamowymi wykonywane są przez yeh.pl strony internetowe oraz innowacyjne prezentacje multimedialne w trójwymiarze przeznaczone dla przedsiębiorstw. Kreatywny sposób prezentacji witryny firmowej świadczy o wielu możliwościach firmy, oraz szerokiej ofercie wykonywanej z dbałością o każdy drobiazg. Mając na względzie atrakcyjność swoich usług agencja yeh jest w stanie zapewnić nie tylko kompleksową ofertę do wyboru klienta, ale również przejrzysty proces wyceny usług.

 • Logo

  Wykonujemy każdy typ identyfikacji wizualnej. Nasza propozycja jest kompleksowa i w pełni profesjonalna. Potrafimy wypromować przedsiębiorstwo i dostarczyć mu znakomite narzędzie marketingowe jakim jest logo firmy. Wiemy jak powinno ono wyglądać i czego należy unikać przy jego projektowaniu. Nie powielamy istniejących wzorów, tworzymy projekty unikatowe i wyjątkowe. Sprawdź naszą ofertę współpracy na stronie internetowej.

 • Ulotki

  Prowadzimy firmę, która zajmuje się projektowaniem ulotek i druków reklamowych na zlecenie klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i korzystamy z profesjonalnych narzędzi i urządzeń. Zatrudniamy zespół ludzi, którzy pracują z pasją i cieszą się uznaniem oraz doświadczeniem. Spójrz na stronę internetową i poznaj nasze atuty oraz możliwości. Przekonaj się, że watro zlecić nam wykonanie i realizację projektu.