www.slowskladanie.pl

www.slowskladanie.pl

Ocena: 3.4/10 (18 głosów)Pisanie tekstów na stronę? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odnajdziesz w niej przede wszystkim fachowe podejście do klienta. Za każdym razem wywiązujemy się z wymagań i oczekiwań klientów. Dodatkowo zawsze jesteśmy na czas z realizacją przyjętych zleceń. W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim najwyższą jakością. To właśnie dzięki takim tekstom poprawisz swoją pozycję na rynku i trafisz do większej ilości odbiorców. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji!Podobne strony
 • Pisanie treści sloganów dla każdego

  Tworzenie treści reklamowych dla każdej marki opracowujemy indywidualnie. Zastanawiasz się jak będziemy potrafili Ci pomóc? Możemy skonstruować właściwą nazwę dla firmy. Tworzymy w rewelacyjnej cenie. Proponujemy państwu wysokiej jakości projekty broszur serwowane przez znakomitych copywriterów. Będziesz zadowolony z realizacji, którą zorganizujemy dla biznesu, którym się zajmujesz. Co dokładnie damy radę stworzyć dla Twojego biznesu? Stworzyliśmy około 300 nazw dla korporacji i firm. Zazwyczaj projektujemy odpowiednią ofertę handlową dla dobrych firm. Staramy się pracować tak, aby wyniki naszych trudów były widoczne w Twoim przychodzie. Dopasowane treści na strony to większy zwrot z inwestycji dla Twojej firmy. Pisanie tekstów reklamowych w naszym zespole to właściwa inwestycja. Kreatywność to nasz najcenniejszy skarb.

 • Total Copywriting - czyli jak pisać skuteczne teksty reklamowe

  Total Copywriting to blog, który prowadzi Łukasz Kamiennik, młody copywriter. Na blogu znajdziesz wyczerpujące artykuły z zakresu pisania skutecznych tekstów sprzedażowych, jak np. listy sprzedażowe (sales letter) dla produktów informacyjnych, treści aukcji Allegro, dzięki którym zwiększysz skuteczność sprzedaży, skuteczne case studies lub treści reklam AdWords. Prócz tematyki pisania tekstów reklamowych, na blogu znajdziesz też artykuły omawiające rozmaite strategie e-marketingowe, ponieważ skuteczny tekst reklamowy, plus skuteczna strategia promocyjna jest zasadniczą receptą na sukces na polu marketingu internetowego.

 • Michał Puczyński - teksty na zlecenie, SEO, copywriting

  Ceniony copywriter z wieloletnim doświadczeniem oferuje teksty najwyższej jakości.

  Oferuję Państwu m.in.:
  - teksty na strony internetowe,
  - artykuły tematyczne na zamówienie,
  - teksty pozycjonujące (SEO),
  - treści reklam, ulotek, plakatów promocyjnych,
  - scenariusze filmów promocyjnych,
  - korektę i redakcję gotowych tekstów,
  - a także teksty na zlecenie każdego innego rodzaju.

  Gwarantuję terminowość i rzetelne wykonanie zlecenia. Podczas realizacji zamówień współpracuję z klientami w celu dostosowania tekstów do ich wymagań, a także do oczekiwań docelowych czytelników. Oferuję atrakcyjne ceny i możliwość ich negocjowania.

  Pisanie na zlecenie to moja specjalność. Zapraszam serdecznie. Umożliwiam kontakt e-mailowy oraz telefoniczny. Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

 • Agencja e-words

  Copywriter z agencji e-words wprowadzi Cię w świat słów. Wiemy, jaką mają one siłę - copywriting jest naszą pasją. Profesjonalnie stworzymy dla Ciebie teksty na Twoją stronę internetową i wszelkich materiałów reklamowych oraz podpowiemy, jak jeszcze skuteczniej reklamować się w internecie. Dzięki nam osiągniesz niebywały sukces w biznesie, a Twoja firma stanie się rozpoznawalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Seotext.pl - Pisanie tekstów

  Skuteczne teksty reklamowe, pisanie tekstów tematycznych, na blogi, artykuły sponsorowane, opisy produktów. Oferujemy również przepisywanie tekstów z dostarczonych materiałów: prac licencjackich, magisterskich. Zapoznaj się z ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej i złóż zapytanie przez formularz lub zadzwoń. Odpowiemy maksymalnie w 12 godzin. Przy większym zamówieniu korzystne rabaty.

 • Copywriter

  Wena proponuje redakcjom i firmom usługi redakcyjne. Do zestawu oferowanych możliwości należy redagowanie artykułów przygotowanych i przesłanych przez Klientów. Do możliwych usług należy także korekta tekstów z gwarancją świetnej próby działań redakcyjnych.

  Wena proponuje kompleksową wsparcie podczas pracy nad tekstem. Redagowanie artykułów jest bowiem zadaniem dwuetapowym. Pierwszym etapem jest przeredagowanie tekstu, zasadzająca się na wykluczeniu zawartych w artykule niedociągnięć merytorycznych, eliminacji uchybień i nieścisłości językowych, dłużyzn w artykule. czasami niezbędne jest ułożenie materiału w logicznej szyku. Dopiero później zaczyna się część druga, czyli korekta. Opiera się ona na likwidacji w artykule niewielkich niedociągnięć i omyłek, takich jak: literówki, podwójne spacje, zbędne litery, wdowy, bękarty itp. Niekiedy niezbędna jest także korekta wykonywana już po składzie, ale przed oddaniem materiału do druku. Nią także może się zająć Wena.

  Zapewniamy usługi redakcyjne Wena, ponieważ najlepiej, gdy redagowaniem napisanych tekstów zajmują się osoby posiadające szeroką wiedzę językową, ale mające również niezbędną orientację w tematyce omawianych w tekstach. To umożliwia bowiem łatwo wyszukać wszystkie niedokładności merytoryczne i będące wynikiem złej konstrukcji zdań. Warto przekazać redakcję i korektę Wenie, gdyż tutaj obróbką tekstem zajmie się doświadczony redaktor, zajmujący się całościową redakcją tekstów z wielu dziedzin od wielu lat.

 • Copywriter

  Serwis internetowy poświęcony działalności copywritera Fulczyk.com. Szeroko omówione zagadnienia copywritingu i content marketingu w polskich przedsiębiorstwach. Usługi opracowywania kreatywnych tekstów reklamowych, stron internetowych oraz pozycjonowania i optymalizacji w sieci internetowej. Copywriting, który napędza sprzedaż przedsiębiorstwa bez konieczności inwestowania w kolejne rozwiązania i narzędzia marketingowe. Fulczyk.com to gwarancja atrakcyjnej ceny i niezawodności opracowanych treści reklamowych, tworzonych z myślą o wcześniej ustalonym targecie potencjalnych klientów. Zapoznaj się ze stroną copywritera, sprawdź aktualny cennik poszczególnych usług i wykorzystaj dane kontaktowe. Nie pozwól, by konkurencja deptała Ci po piętach. Dokonaj jednorazowej inwestycji na długie lata użytkowania. Copywriting jest aktualnie uważany za jedno z najskuteczniejszych i jednocześnie najtańszych rozwiązań marketingowych, które w błyskawiczny sposób przekładają się na wyższą konwersję sprzedaży w przedsiębiorstwach handlowych i usługowych. Dołącz do grona zadowolonych firm. Copywriter Fulczyk.com przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę, dzięki której dokładnie dowiesz się za co zapłacisz i jaki będzie oczekiwany efekt publikacji zakupionych treści marketingowych.

 • Teksty na strony internetowe - skutecznycopywriting.pl

  Na stronie internetowej skutecznycopywriting.pl klienci odnajdą szeroką propozycję odnoszącą się do tworzenia opisów do wykonywania pozycjonowania stron w internecie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych opisów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Proponujemy specjalistyczną pomoc w zakresie doboru odpowiednich czynności do określonych przez kontrahenta oczekiwań. Szczegóły odnoszące się do propozycji oraz orientacyjny cennik zostały umieszczone na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do korespondencji mailowej.