ICE COKE SERVICE

ICE COKE SERVICE

Ocena: 3.2/10 (32 głosów)Automaty vendingowe producenta Ice Coke Service to sprzęt najwyższej jakości wykonany z dobrych, solidnych materiałów. Automaty sprzedające takie jak automat do napojów gorących, słodyczy czy przekąsek są niezwykle sprawne i charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Bez wątpienia sprawdzą się w każdym wybranym miejscu publicznym z dużym przepływem ludzi. Ustawione przy ścianie, nie będą blokować przejścia, ani utrudniać zakupu. Nad ich prawidłowym funkcjonowaniem, czuwa obsługa Ice Coke Service, która również dostarcza i ustawia sprzęt a następnie, w razie potrzeby, zajmuje się jego uzupełnianiem.

Automaty z napojami i przekąskami doskonale sprawdzą się więc w zakładach pracy, galeriach handlowych, w centrach targowych i konferencyjnych, jak również w szkołach, korporacjach i innych obiektach użyteczności publicznej.


Atuty:

Szeroki wybór automatów
Najlepsze marki
Konkurencyjne ceny

Zachęcamy do kontaktu.Podobne strony
  • Innowacyjny Mlekomat MILLY MILKLINE

    Milkline jest renomowanym producentem mlekomatów. Firma rozpoczęła działalność w 1976 roku. Przedsiębiorstwo produkuje wytrzymałe automaty do sprzedaży bezpośredniej świeżego mleka. Mlekomat jest innowacyjnym rozwiązaniem, który zdobył uznanie w całej Europie. Nasze wysokiej klasy automaty do mleka i nabiału, są nieskomplikowane w obsłudze i zostały skonstruowane w innowacyjnej technologii. Wystarczy wprowadzić monetę, ustawić pojemnik w specjalnej komorze dozującej i wybrać odpowiednią ilość mleka. Zapraszamy: profesjonalne i solidne mlekomaty Nova. Twój mlekomat, Twoja przyszłość!

  • Automaty do kawy Warszawa

    Mercat oferuje nowoczesne automaty vendingowe popularnej niemieckiej firmy Spengler. Zasięg naszego działania to przede wszystkim Warszawa i okolice. Rekomendujemy Państwu wysokiej jakości automaty do kawy i innych gorących i ciepłych napojów. Proponowane urządzenie wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i nieprzeciętną estetyką. Odbiorcami oferty są zarówno niewielkie firmy, jak i koncerny. Nasze automaty idealnie sprawdzają się na uczelniach, w bankach, biurach itp.

  • Automaty vendingowe Warszawa

    Rozglądasz się, pilnie szukasz automatów sprzedających, które mógłbyś postawić w sklepie, galerii handlowej, warsztacie pracy czy nietypowym miejscu pożyteczności publicznej? Ice Coke Service jest marką, która zajmuje się ustawianiem, służbą i serwisowaniem robotów do mała czarnej, słodyczy, napitków i zakąsek. Automaty vendingowe, które znajdują się w ofercie, to aparatura najwyższej jakości. Zwinny i charakteryzujący się supernowoczesnym wyglądem sprawdzi się w wszelkim wybranym miejscu publicznym. Maszyny samosprzedające to szansa na zysk i zapewnienie ułatwień klientom oraz wszystkim pracownikom.