maszyny i urządzenia sprzedające

 • vending.net.pl

  vending.net.pl

  Optymalne rozwiązanie dla firm w zakresie sprzedaży wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów oferuje firma Batex z siedzibą w Płochocinie. Jesteśmy dystrybutorem automatów vendingowych, w których posiadamy kawę Jacobs, Lavazza, czekoladę La Festa oraz przekąski firmy Mars, Sante, Mondelez, czy Nestle. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają optymalne koszty, oszczędność czasu i miejsca. Zapewniamy biegłe doradztwo i indywidualnie dopasowaną ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • Automaty vendingowe Warszawa

  Automaty vendingowe Warszawa

  Rozglądasz się, pilnie szukasz automatów sprzedających, które mógłbyś postawić w sklepie, galerii handlowej, warsztacie pracy czy nietypowym miejscu pożyteczności publicznej? Ice Coke Service jest marką, która zajmuje się ustawianiem, służbą i serwisowaniem robotów do mała czarnej, słodyczy, napitków i zakąsek. Automaty vendingowe, które znajdują się w ofercie, to aparatura najwyższej jakości. Zwinny i charakteryzujący się supernowoczesnym wyglądem sprawdzi się w wszelkim wybranym miejscu publicznym. Maszyny samosprzedające to szansa na zysk i zapewnienie ułatwień klientom oraz wszystkim pracownikom.

  Data dodania: 28 06 2017 szczegóły wpisu
 • ICE COKE SERVICE

  ICE COKE SERVICE

  Automaty vendingowe producenta Ice Coke Service to sprzęt najwyższej jakości wykonany z dobrych, solidnych materiałów. Automaty sprzedające takie jak automat do napojów gorących, słodyczy czy przekąsek są niezwykle sprawne i charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Bez wątpienia sprawdzą się w każdym wybranym miejscu publicznym z dużym przepływem ludzi. Ustawione przy ścianie, nie będą blokować przejścia, ani utrudniać zakupu. Nad ich prawidłowym funkcjonowaniem, czuwa obsługa Ice Coke Service, która również dostarcza i ustawia sprzęt a następnie, w razie potrzeby, zajmuje się jego uzupełnianiem.

  Automaty z napojami i przekąskami doskonale sprawdzą się więc w zakładach pracy, galeriach handlowych, w centrach targowych i konferencyjnych, jak również w szkołach, korporacjach i innych obiektach użyteczności publicznej.


  Atuty:

  Szeroki wybór automatów
  Najlepsze marki
  Konkurencyjne ceny

  Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Automaty do kawy Warszawa

  Automaty do kawy Warszawa

  Mercat oferuje nowoczesne automaty vendingowe popularnej niemieckiej firmy Spengler. Zasięg naszego działania to przede wszystkim Warszawa i okolice. Rekomendujemy Państwu wysokiej jakości automaty do kawy i innych gorących i ciepłych napojów. Proponowane urządzenie wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i nieprzeciętną estetyką. Odbiorcami oferty są zarówno niewielkie firmy, jak i koncerny. Nasze automaty idealnie sprawdzają się na uczelniach, w bankach, biurach itp.

  Data dodania: 05 06 2012 szczegóły wpisu
 • Innowacyjny Mlekomat MILLY MILKLINE

  Innowacyjny Mlekomat MILLY MILKLINE

  Milkline jest renomowanym producentem mlekomatów. Firma rozpoczęła działalność w 1976 roku. Przedsiębiorstwo produkuje wytrzymałe automaty do sprzedaży bezpośredniej świeżego mleka. Mlekomat jest innowacyjnym rozwiązaniem, który zdobył uznanie w całej Europie. Nasze wysokiej klasy automaty do mleka i nabiału, są nieskomplikowane w obsłudze i zostały skonstruowane w innowacyjnej technologii. Wystarczy wprowadzić monetę, ustawić pojemnik w specjalnej komorze dozującej i wybrać odpowiednią ilość mleka. Zapraszamy: profesjonalne i solidne mlekomaty Nova. Twój mlekomat, Twoja przyszłość!

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia sprzedające - nowa strona:

Adres: