IRobot - odkurzacze Roomba - Scooba

IRobot - odkurzacze Roomba - Scooba

Ocena: 2.4/10 (30 głosów)Wejdź na irobot.pl i zapoznaj się z bogatą propozycją robotów sprzątających Roomba oraz Scooba. Historia amerykańskiej firmy iRobot Corporation sięga 1990 roku. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego www.sklep.irobot.pl gdzie mogą Państwo zamówić oferowane przez nas produkty z dostawą do domu. Zaletą takiego zamówienia jest możliwość wypełnienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu.Podobne strony
 • Szorowarki używane

  Specjalistyczne urządzenia sprzątające marek Comac i Numatic. Sklep oferuje szeroki wybór sprzętu, między innymi szorowarki samojezdne, kablowe i bateryjne. Także pady czyszczące, odkurzacze zwykłe i przemysłowe, zamiatarki i polerki. Również zaopatrzysz się w nim w potrzebne części takie jak akumulatory i baterie trakcyjne oraz gumy. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z jego ofertą – jeśli zależy ci na wygodnych zakupach i niskich cenach, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.

 • Centralne odkurzanie

  Szukasz wysokiej jakości usług związanych z odkurzaczami przemysłowymi i centralnymi? Właśnie tutaj otrzymać możesz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Firma z długimi tradycjami w branży oferuje szeroki wybór odkurzaczy do pyłów suchych, olejów i innych cieczy, w tym też do odkurzania substancji niebezpiecznych. Sprzedaje ona dodatkowe akcesoria do nich i zajmuje się usługami serwisowymi, przeglądami, czyszczeniem urządzeń, montażem części. Jeśli potrzebne są profesjonalne usługi – można otrzymać je właśnie tu!

 • Centralne odkurzanie

  Kompleksowy dostawca specjalistycznych urządzeń centralnych i mobilnych do odkurzania. Oferuje on szeroki wybór modeli, które przeznaczone są do usuwania zanieczyszczeń takich jak pyły, oleje, elementy metalowe, mgła lakiernicza i wiele innych, w tym substancji niebezpiecznych. Wszystkie sprzedawane odkurzacze charakteryzują się wysoką jakością – niezawodnością, prostotą obsługi, dostępne są do nich także liczne akcesoria. Zajrzyj na stronę po więcej informacji!

 • AGAPIT- Systemy czyszczące

  Utrzymywanie czystości to niesamowicie znacząca czynność, z tego powodu powinno się posiadać stosowne maszyny, jakie są w stanie w tym pomóc. Rozmaitą ofertę wtedy kiedy rozchodzi się o taki rodzaj przedmiotów proponuje Firma AGAPIT.PL. Jeśli pragnie się przybyć do centrali, należy wiedzieć, że umiejscowiona jest na Marii Zientary-Malewskiej 26 w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Poza tym w wypadku różnych zapytań dzwonić należy pod numer 89 526 53 85. Wskutek tego przedstawiona będzie kompleksowa oferta urządzeń.

 • AGAPIT - używane maszyny czyszczące

  Bardzo często nie opłaca się nabywać konkretnego sprzętu, bowiem z różnorakich powodów przykładowo nie będzie długo użytkowany. Z tego względu wspaniałym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest jego wynajęcie. Firma AGAPIT z siedzibą w Olsztynie przy Marii Zientary-Malewskiej 26 proponuje wynajęcie sprzętu do sprzątania. Dzięki stosownym umowom jest to niesamowicie opłacalne dla każdej ze stron.

 • Dobre-Odkurzacze.pl - o odkurzaczach

  Serwis Dobre-Odkurzacze.pl.pl zadedykowany jest odkurzaczom dostępnym na polskim rynku. Dobre-Odkurzacze.pl to szeroki zakres wiedzy obejmującej odkurzacze zarówno workowe jak i bezworkowe, z funkcją prania i automatyczne. Wyszukacie tutaj pomiędzy innymi: opisy odkurzaczy, opinie nabywców, informacje o odkurzaczach, dane techniczne odkurzaczy oraz sporo innych pożytecznych informacji.
  Pośród opisywanych w serwisie fabrykantów odkurzaczy odnajdziecie Państwo między innymi: AEG, Miele, Zelmer, Electrolux, Bosch, Samsung, Siemens i wielu innych.
  Z wykorzystaniem tak przestronnej zawartości dotyczącej opisywanego tematu serwis pomaga Państwu w zaznajomieniu się z danymi poszczególnych wyrobów, które mogą pomóc w przyszłości w wyborach zakupowych.
  Dobre-Odkurzacze.pl to Twoje zarzewie informacji o odkurzaczach.

 • Szorowarki24 - Maszyny do sprzątania Numati

  Wrocławska Firma Szorowarki 24 posiada najnowocześniejszy sprzęt ułatwiający czyszczenie, co pozwala obniżyć koszty i podwyższyć standardy higieniczne. Maszyny czyszczące Numatic są w stanie wyczyścić nawet do 5000m2 powierzchni w przeciągu godziny. Zamiatarki i szorowarki dostępne są zarówno w sprzedaży jak i na wynajem. Firma świadczy usługi również z zakresu serwisowania urządzeń sprzątających oraz prowadzi dystrybucję części eksploatacyjnych do szorowarek oraz zamiatarek.