maszyny i urządzenia sprzątające

 • Szorowarki24 - Maszyny do sprzątania Numati

  Szorowarki24 - Maszyny do sprzątania Numati

  Wrocławska Firma Szorowarki 24 posiada najnowocześniejszy sprzęt ułatwiający czyszczenie, co pozwala obniżyć koszty i podwyższyć standardy higieniczne. Maszyny czyszczące Numatic są w stanie wyczyścić nawet do 5000m2 powierzchni w przeciągu godziny. Zamiatarki i szorowarki dostępne są zarówno w sprzedaży jak i na wynajem. Firma świadczy usługi również z zakresu serwisowania urządzeń sprzątających oraz prowadzi dystrybucję części eksploatacyjnych do szorowarek oraz zamiatarek.

  Data dodania: 18 07 2015 szczegóły wpisu
 • Dobre-Odkurzacze.pl - o odkurzaczach

  Dobre-Odkurzacze.pl - o odkurzaczach

  Serwis Dobre-Odkurzacze.pl.pl zadedykowany jest odkurzaczom dostępnym na polskim rynku. Dobre-Odkurzacze.pl to szeroki zakres wiedzy obejmującej odkurzacze zarówno workowe jak i bezworkowe, z funkcją prania i automatyczne. Wyszukacie tutaj pomiędzy innymi: opisy odkurzaczy, opinie nabywców, informacje o odkurzaczach, dane techniczne odkurzaczy oraz sporo innych pożytecznych informacji.
  Pośród opisywanych w serwisie fabrykantów odkurzaczy odnajdziecie Państwo między innymi: AEG, Miele, Zelmer, Electrolux, Bosch, Samsung, Siemens i wielu innych.
  Z wykorzystaniem tak przestronnej zawartości dotyczącej opisywanego tematu serwis pomaga Państwu w zaznajomieniu się z danymi poszczególnych wyrobów, które mogą pomóc w przyszłości w wyborach zakupowych.
  Dobre-Odkurzacze.pl to Twoje zarzewie informacji o odkurzaczach.

  Data dodania: 26 09 2013 szczegóły wpisu
 • IRobot - odkurzacze Roomba - Scooba

  IRobot - odkurzacze Roomba - Scooba

  Wejdź na irobot.pl i zapoznaj się z bogatą propozycją robotów sprzątających Roomba oraz Scooba. Historia amerykańskiej firmy iRobot Corporation sięga 1990 roku. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego www.sklep.irobot.pl gdzie mogą Państwo zamówić oferowane przez nas produkty z dostawą do domu. Zaletą takiego zamówienia jest możliwość wypełnienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 19 06 2013 szczegóły wpisu
 • Centralne odkurzacze Olsztyn zwiększ komfort powietrza w Twoim domu

  Centralne odkurzacze Olsztyn zwiększ komfort powietrza w Twoim domu

  Centralne odkurzacze Olsztyn Chcielibyśmy zaprezentować Państwu zaufane rozwiązanie jakim jest firma Duovac i jej centralne odkurzacze. Olsztyn wreszcie doczekał się tego świetnego produktu. Czym są odkurzacze centralne? Odkurzacz centralny to system w którym np.  w schowku stoi jednostka centralna, zaś po całym lokalu mieszkalnym zamontowana jest instalacja rurowa. Pozwala to odkurzać bez nużącego noszenia za sobą dużego odkurzacza. Odkurzacze dobre dla alergików. Modele Duovac posiadają system filtrowania DuoFib Velcro oraz filtry cyklonowe które całkiem dobrze oczyszczają powietrze z kurzu niż zwykły odkurzacz. Dobrze radzą sobie także z pyłkami, zatem dobrym wyjściem dla alergików są aktualnie odkurzacze centralne, Olsztyn z racji położenia w sąsiedztwie lasów narażony jest na duże ilości alergenów.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • AGAPIT - używane maszyny czyszczące

  AGAPIT - używane maszyny czyszczące

  Bardzo często nie opłaca się nabywać konkretnego sprzętu, bowiem z różnorakich powodów przykładowo nie będzie długo użytkowany. Z tego względu wspaniałym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest jego wynajęcie. Firma AGAPIT z siedzibą w Olsztynie przy Marii Zientary-Malewskiej 26 proponuje wynajęcie sprzętu do sprzątania. Dzięki stosownym umowom jest to niesamowicie opłacalne dla każdej ze stron.

  Data dodania: 15 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

maszyny i urządzenia sprzątające - nowa strona:

Adres: