madejpak.pl

madejpak.pl

Ocena: 2.9/10 (8 głosów)Optymalizacje procesów produkcji oferuje PHU Madej-pak s.c w Dziewinie. Automatyzujemy produkcję aż po zabezpieczenie zapakowanych produktów na palecie. Jest to idealny sposób na poprawę skuteczności i wydajności w każdej firmie. Nowoczesne linie produkcyjne, jakie oferujemy nie wymagają dużej ilości pracowników, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy doradztwo i indywidualne podejście - do każdego dobierzemy stosowne rozwiązania techniczne. Zapraszamy!Podobne strony
 • Pakowanie usługowe

  Zapakujemy twój produkt, gadżet reklamowy lub wrzutki do gazet na maszynach do pakowania typu flowpack poziomych lub pionowych ( np. saszetki z szamponem, mydłem, sosami). Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą maszyn od 1998 roku. Maszyny do pakowania i produkcji to nasza specjalność. Produkujemy maszyny do pakowania poziomego i pionowego w kooperacji z chińskimi i tajwańskimi partnerami. Nasze maszyny, na każdym etapie produkcji przechodzą kontrolę jakości. Dla farmacji maszyny wykonywane są w standardzie GMP i posiadają wszelkie certyfikaty materiałowe. Wszystkie maszyny, które sprzedajemy w Europie posiadają certyfikaty zgodności CE. Nasza propozycja to nie tylko pojedyncze maszyny, ale także kompletne linie produkcyjne do pakowania, projektowanie opakowań i technologii opakowania, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały opakowaniowe, usługi pakowania i wynajem maszyn. W ofercie posiadamy maszyny poziome do pakowania typu FLOWPACK, maszyny do folii teromkurczliwej do opakowań pojedynczych lub zbiorczych; maszyny pionowe do pakowania produktów sypkich, płynnych i stałych w różny rodzajach opakowania; maszyny do produkcji torebek z niemal każdej folii, maszyny uzupełniające; do produkcji folii, do składania folii, do nadruku i do cięcia. Możemy zaoferować również maszyny dla farmacji: kapsułkarki, tabletkarki, liczarki, etykieciarki, blistrzarki, kartoniarki, maszyny pomocnicze; polerki do tabletek i kapsułek, bębny miksujące, urządzenia kontrolne i inne. Ponadto możecie u nas zakupić owijarki do palet taśmą stretch - tutaj Państwo mogą zobaczyć nasz trend ku nowoczesności, najnowszej technologii pakowania i oczywiście ekologii przez duże E. Dla użytkowników naszych maszyn mamy folie do każdej maszyny: TAŚMA STRETCH i folia stretch, folie POLIPROPYLENOWE, POLIETYLENOWE, TERMOKURCZLIWE PE, PCV i POF oraz folie PET i PVC na etykiety termokurczliwe i maszyny do etykietowania.

 • FULL-PACK - autoryzowany przedstawiciel producentów maszyn pakujących

  Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem firmy AppecAstro, producenta szerokiej gamy maszyn pakujących, dozowników takich jak: wagi liniowe i kombinacyjne, dozowniki objętościowe i ślimakowe, dozowniki płynów oraz różnego rodzaju podajników. Współpracujemy z innymi producentami wag kontrolnych, detektorów metalu, maszyn kartonujących, tuneli termokurczliwych, owijarek palet, itp.Sprzedajemy, serwisujemy i uruchamiamy maszyny, urządzenia firmy AppecAstro na terenie Polski. Służymy Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi produktów firmy oraz doradzamy przy ich zastosowaniu do Państwa potrzeb. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz udzielamy pomocy przy adaptacjach i modernizacjach kompletnych linii pakujących.Współpracujemy także z firmą LOMA, producentem detektorów metali, dynamicznych wag kontrolnych, systemów kontroli rentgenowskiej oraz z firmą PABLO, producentem szerokiej gamy tuneli obkurczających, owijarek palet i maszyn kartonujących.

 • Owijarki do palet

  ZnakPak.pl to specjalistyczna firma specjalizująca się w sprzedaży maszyn do pakowania. Wskakując na naszą witrynę internetową, znajdziesz naszą kompletną ofertę. Sprzedajemy różnorakie maszyny pakujące jak zgrzewarki, maszyny jak też klipsownice. Prezentowana propozycja kierowana jest do wielkich przedsiębiorstw jak także do niewielkich przedsiębiorstw. Prócz oferowanych produktów, posiadamy także całościowy serwis maszynowy. Wybierz pewnego dostawcę urządzeń do pakowania i ciesz się profesjonalną obsługą.

 • Urządzenia do pakowania

  Dystrybutor akcesoriów i specjalistycznych maszyn do pakowania. W ofercie między innymi maszyny do banderolowania, taśmy samoprzylepne oraz głowice podające. Firma Vincent ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dostarcza produkty najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty i świadectwa. Informacje na temat wszystkich oferowanych produktów znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

 • BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI pakowarki

  Fabrykantem zawodowych oraz niezawodnych maszyn do pakowania różnorodnego typu produktów jest lubelskie przedsiębiorstwo „BAG IN BOX”. Oferta specjalistycznych wyrobów wycelowana jest zwłaszcza do fabrykantów towarów płynnych lub też półpłynnych - takich jak soki warzywne, wody zdrojowe bądź masa jajeczna. Profesjonalni przedstawiciele przychylnie poradzą Państwu wybór urządzeń optymalnie przystosowanych do Państwa potrzeb, na wszelakie pytania odpowiadając także z wykorzystaniem poczty elektronicznej czy też kontaktu telefonicznego. Więcej informacji o obrębie usług i towarach proponowanych przez firmę „BAG IN BOX” dostępnych jest na stronie internetowej.

 • POLPAK SP. Z O.O. dozowniki wielogłowicowe

  Firma POLPAK Sp. z o.o., jest jednostką z powyżej 20-letnim doświadczaniem. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, jacy w dużym charakterze zaświadczają o międzynarodowym sukcesie firmy. Oferowane przez naszą jednostkę maszyny pakujące wykonywane są z najwyższej jakości artykułów a także przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Jesteśmy Obecnie jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników oraz skonfigurowania maszyn w całkowitą linię produkcyjną. Stawiamy na wypróbowane rozwiązania, a nasze artykuły, to najwyższa jakość. Zapraszamy na witrynę internetową.

 • Maszyny pakujące

  Nasza firma od wielu lat działa na polskim rynku specjalizując się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w dostarczaniu maszyn pakujących oraz systemów dozowania. Zapewniamy urządzenia wykonane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, jak ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE. Naszym klientom zapewniamy nie tylko doskonałej jakości urządzenia, ale również pełne wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy do współpracy!

 • Trepko producent maszyn pakujących

  TREPKO to międzynarodowy fabrykant rozwiązań w obszarze urządzeń pakujących (rynek spożywczy) z siedzibą w Gnieźnie. Swoje placówki posiada też m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji oraz Irlandii i obsługuje nabywców w ponad 120 krajach na całym świecie. Angażuje wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, korzysta z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a ponadto dysponuje niezawodnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najlepszą jakość produkowanych wyposażeń. Każde z nich jest zaplanowane pod indywidualne potrzeby konsumenta i charakteryzuje się niezawodnością i dużą wydajnością. Urządzenia realizują wymagania sanitarne i jakościowe. Więcej na stronie internetowej!

 • Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Urządzenia do pakowania Silny & Salamon z powodzeniem pracują w wielu zakładach przemysłowych - dołącz do nich i Twój! Są to nowoczesne maszyny o bardzo wielu możliwościach: pakowania, zawijania słodyczy, liczenia, ważenia, pakietowania, klipsowania itp. Silny & Salamon oferuje także krajalnice i zamknięcia spożywcze. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej firmy oraz poprzez kontakt mailowy czy telefoniczny.

 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.