maszyny i urządzenia pakujące

 • Lintegra - automatyzacja procesów pakowania

  Lintegra - automatyzacja procesów pakowania

  Chcesz usprawnić procesy produkcyjne w swoim przedsiębiorstwie, aby zwiększyć wydajność i produktywność?
  Lintegra oferuje szeroki wybór maszyn pakujących, które spełnią Twoje oczekiwania.
  Paczkarki, paletyzatory, etykieciarki, naważarki, kartoniarki, linie rozlewnicze czy przenośniki palet znacznie usprawnią końcowy etap produkcji w Twoim przedsiębiorstwie.
  Od 25 lat wspomagamy polskie zakłady produkcyjne w optymalizacji procesów pakowania.
  Szukasz maszyn, które usprawnia procesy produkcyjne w Twojej firmie oraz znacząco zoptymalizują koszty wytwórcze?
  Dzięki skorzystaniu z doświadczenia zespołu Lintegry z łatwością zapakujesz, ułożysz na paletach i zabezpieczysz do transportu swoje produkty.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy z klientami wiemy jak ważne dla przedsiębiorstwa są ciągłość pracy i brak przestojów spowodowanych awariami, dlatego dysponujemy częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi najwyższej jakości.
  Zapraszamy do kontaktu - doradzimy co z oferty Lintegry najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

  Data dodania: 11 08 2023 szczegóły wpisu
 • Campak - campak.com.pl

  Campak - campak.com.pl

  CAMPAK to profesjonalna i doświadczona firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn pakujących oraz liczących. W bogatej ofercie marki znaleźć więc można między innymi kartoniarki (w tym kartoniarki pionowe), a także wiele więcej. Wszystkie urządzenia oferowane przez CAMPAK charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością przez lata. Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw handlowych i centrów serwisowych firma dostarczyła już 18 tys. maszyn do zadowolonych klientów! Nie czekaj i sprawdź CAMPAK sam!

  Data dodania: 18 09 2022 szczegóły wpisu
 • Pakowanie i czekolada

  Pakowanie i czekolada

  Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w konsekwencji zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez montaż, dostawę, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie rozprowadzania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz dostępność całej ilości maszyn wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie przygotowywania, zbudowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb występujących aplikacji.
  Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest projektowanie zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony towar zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
  Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne szkody z tego tytułu.

  Data dodania: 26 01 2022 szczegóły wpisu
 • madejpak.pl

  madejpak.pl

  Optymalizacje procesów produkcji oferuje PHU Madej-pak s.c w Dziewinie. Automatyzujemy produkcję aż po zabezpieczenie zapakowanych produktów na palecie. Jest to idealny sposób na poprawę skuteczności i wydajności w każdej firmie. Nowoczesne linie produkcyjne, jakie oferujemy nie wymagają dużej ilości pracowników, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy doradztwo i indywidualne podejście - do każdego dobierzemy stosowne rozwiązania techniczne. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.did.com.pl

  www.did.com.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.

  Data dodania: 06 05 2017 szczegóły wpisu
 • Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Urządzenia do pakowania Silny & Salamon z powodzeniem pracują w wielu zakładach przemysłowych - dołącz do nich i Twój! Są to nowoczesne maszyny o bardzo wielu możliwościach: pakowania, zawijania słodyczy, liczenia, ważenia, pakietowania, klipsowania itp. Silny & Salamon oferuje także krajalnice i zamknięcia spożywcze. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej firmy oraz poprzez kontakt mailowy czy telefoniczny.

  Data dodania: 05 04 2017 szczegóły wpisu
 • Maszyny pakujące

  Maszyny pakujące

  Petpoint Automation zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą maszyn do pakowania dla różnych segmentów przemysłu. Maszyny pakujące są wykonywane według nowoczesnych technologii i zgodnie z oczekiwaniami rynku i klienta. Zakręcarki, paletyzatory i inne urządzenia znacznie przyczyniają się do procesów pakowania w firmach. Oferta Petpoint Automation to nie tylko sama sprzedaż maszyn, ale i montaż urządzeń, serwis czy przygotowywanie instalacji pod konkretne linie pakujące z oferty. Maszyny pakujące Petpoint znajdują klientów na terenie całego świata. Stawiając sobie wysokie cele, firma ta doskonale sprawdza się w wielu zakątkach świata. To wszystko przekłada się na bogate doświadczenie a także jakość oferowanych urządzeń. Kreatywne działanie doświadczonej załogi firmy pozwala oferować maszyny do pakowania wysokiej klasy. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Celem firmy jest dążenie do perfekcji w tym, co robi. Wszystkie maszyny muszą spełniać zamierzone efekty. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu firmy w działalność, klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm we wszystkich usługach. Kompleksowe działania ukierunkowane na wszystkie maszyny pakujące sprawdzają się w stu procentach. Warto współpracować z firmą o nazwie Petpoint Automation.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • SUPERMACH automaty do pakowania

  SUPERMACH automaty do pakowania

  Firma Tomasz Nita SUPERMACH, mieszcząca się w Warszawie zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i specjalizujemy się w branży związanej z liniami produkcyjnymi oraz maszynami pakującymi. W katalogu naszych maszyn i urządzeń znajdą Państwo stoły obrotowe, przenośniki ślimakowe i taśmowe, zgrzewarki pneumatyczne, dozowniki, prażarki, mieszalniki, etykieciarki i wiele innych. Poza tym oferujemy także części zamienne, materiały eksploatacyjne, projektowanie linii i zestawianie linii pakujących oraz fachowe usługi serwisowe. Dane kontaktowe oraz pełna propozycja mieści się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 25 02 2016 szczegóły wpisu
 • Maszyny pakujące w folię

  Maszyny pakujące w folię

  Przedsiębiorstwo ULTRAPAK, którego siedziba znajduje się w Toruniu, specjalizuje się w sprzedaży maszyn do nalewania oraz kapslowania i paletowania różnorodnych artykułów płynnych. Kooperujemy z licznymi renomowanymi producentami sprzętu, co sprawia, że możemy zapewnić wysoką klasę każdych naszych produktów. Ponadto oferujemy Państwu pomoc w montażu oraz pierwszym uruchomieniu każdego urządzenia. Nasza firma trudni się serwisowaniem urządzeń na zasadach gwarancji oraz pogwarancyjnym. Wszystkie nasze maszyny cechuje duża wydajność.

  Data dodania: 23 02 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

maszyny i urządzenia pakujące - nowa strona:

Adres: