maszyny i urządzenia pakujące

 • www.did.com.pl

  www.did.com.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „DID-PAK” z Wrocławia. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży maszyn pakujących. Dysponujemy bogatą ofertą produktową, a do tego zapewniamy też materiały eksploatacyjne do nich, prowadzimy serwis urządzeń, doradzamy również Państwu między innymi w kwestii tego, które proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Państwa sytuacji. Naszą ofertę cały czas poszerzamy, a naszym celem jest spełnienie oczekiwań klienta. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • Maszyny pakujące - turpak.pl

  Maszyny pakujące - turpak.pl

  Jeżeli chcą Państwo kupić solidne i niezawodne urządzenia do pakowania z najwyższej światowej półki, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma TURPAK. Na rynku działamy od 1993 roku i przez ten długi okres udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i uzyskać wielu stałych konsumentów, którzy zawsze zachwalają nasze maszyny i urządzenia do pakowania. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów. Tylko u Nas dostępna jest oryginalna zgrzewarka do folii, której nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie.

  Data dodania: 06 05 2017 szczegóły wpisu
 • Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Silny & Salamon - urządzenia do pakowania

  Urządzenia do pakowania Silny & Salamon z powodzeniem pracują w wielu zakładach przemysłowych - dołącz do nich i Twój! Są to nowoczesne maszyny o bardzo wielu możliwościach: pakowania, zawijania słodyczy, liczenia, ważenia, pakietowania, klipsowania itp. Silny & Salamon oferuje także krajalnice i zamknięcia spożywcze. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej firmy oraz poprzez kontakt mailowy czy telefoniczny.

  Data dodania: 05 04 2017 szczegóły wpisu
 • Maszyny pakujące

  Maszyny pakujące

  Petpoint Automation zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą maszyn do pakowania dla różnych segmentów przemysłu. Maszyny pakujące są wykonywane według nowoczesnych technologii i zgodnie z oczekiwaniami rynku i klienta. Zakręcarki, paletyzatory i inne urządzenia znacznie przyczyniają się do procesów pakowania w firmach. Oferta Petpoint Automation to nie tylko sama sprzedaż maszyn, ale i montaż urządzeń, serwis czy przygotowywanie instalacji pod konkretne linie pakujące z oferty. Maszyny pakujące Petpoint znajdują klientów na terenie całego świata. Stawiając sobie wysokie cele, firma ta doskonale sprawdza się w wielu zakątkach świata. To wszystko przekłada się na bogate doświadczenie a także jakość oferowanych urządzeń. Kreatywne działanie doświadczonej załogi firmy pozwala oferować maszyny do pakowania wysokiej klasy. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Celem firmy jest dążenie do perfekcji w tym, co robi. Wszystkie maszyny muszą spełniać zamierzone efekty. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu firmy w działalność, klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm we wszystkich usługach. Kompleksowe działania ukierunkowane na wszystkie maszyny pakujące sprawdzają się w stu procentach. Warto współpracować z firmą o nazwie Petpoint Automation.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • SUPERMACH automaty do pakowania

  SUPERMACH automaty do pakowania

  Firma Tomasz Nita SUPERMACH, mieszcząca się w Warszawie zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i specjalizujemy się w branży związanej z liniami produkcyjnymi oraz maszynami pakującymi. W katalogu naszych maszyn i urządzeń znajdą Państwo stoły obrotowe, przenośniki ślimakowe i taśmowe, zgrzewarki pneumatyczne, dozowniki, prażarki, mieszalniki, etykieciarki i wiele innych. Poza tym oferujemy także części zamienne, materiały eksploatacyjne, projektowanie linii i zestawianie linii pakujących oraz fachowe usługi serwisowe. Dane kontaktowe oraz pełna propozycja mieści się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 25 02 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

maszyny i urządzenia pakujące - nowa strona:

Adres: